Veselīga dzīvesveida dienā Mežaparkā Maratoni.lv piedāvā Ruļļu cīņas

rullucinas.png

 

Jau otro gadu pēc kārtas 1. maija brīvdienā Mežaparkā notiek Veselīga dzīvesveida diena, kurā šogad piedalīsies arī Maratoni.lv. Jau no plkst. 12:00 Maratoni.lv teltī ikvienam interesentam būs iespēja izmēģināt savus spēkus velobraukšanā – Ruļļu cīņās, kā arī reģistrēties SMScredit.lv Jūrmalas velomaratonam 19. maijā ar 30% atlaidi dalības maksai. Plkst. 14:00 tiks piedāvāta velostafete bērniem, kur būs iespēja laimēt pārsteiguma balvas no uzņēmuma Gutta.

Veselīga dzīvesveida dienā tiek gaidīts ikviens velosporta entuziasts, kā arī ģimenes ar bērniem, kuriem patīk kopīgi izbraukumi ar velosipēdiem. Vecākiem būs iespēja pārbaudīt savus spēkus Ruļļu cīņās, bet bērniem – mini velostafetē, mēģinot apbraukt šķēršļus.

Ikvienam būs arī iespēja ar 30% atlaidi piereģistrēties SMScredit.lv Jūrmalas velomaratonam, kas notiks 2012. gada 19. maijā Baltijā lielākajā kūrortpilsētā. Šajā maratonā ikvienai ģimenei būs iespēja pierādīt savu sportisko azartu, cīnoties par uzvaru vienā no trim distancēm – 126 km sporta distancē, 60 km Skandi Motors distancē vai arī 14 km Gutta ģimenes distancē.

Dalībai SMScredit.lv Jūrmalas velomaratonā iespējams pieteikties, reģistrējoties oficiālajā mājas lapā www.maratoni.lv, City Fitness sporta klubos vai veikalu tīkla Fans veikalos līdz 16. maijam. Ja dalībnieki vecumā līdz 12 gadu vecumam būs reģistrējušies līdz norādītajam datumam, tad 14 km distancē varēs startēt bez maksas.

SMScredit.lv Jūrmalas velomaratona dalības maksā iekļauta profesionāli sagatavota trase, dzirdināšanas punkti sacensību distancē, dalībnieku bezmaksas ēdināšana pēc finiša un velosipēdu serviss sacensību norises vietā, kā arī vērtīgas balvas no pasākuma labvēļiem.

Katras 100. vietas ieguvējs 60 km Skandi Motors distancē iegūst 100 EUR naudas balvu (līdz pat 1000. vietai ieskaitot).

Aktīvā atpūta un sports ir lielisks veids, kā būt kopā ar ģimeni, jo, atbalstot vienam otru, finišu sasniegt ir vieglāk! Mēs esam pārliecināti, ka ikviena ģimene pēc kopīga un noteikti veiksmīga starta SMScredit.lv Jūrmalas velomaratonā būs ieguvēji.

Pirms SMScredit.lv Jūrmalas velomaratona Maratoni.lv aicina ikvienu riteņbraukšanas entuziastu piedalīties bezmaksas iesildīšanās treniņbraucienos Biķernieku sporta kompleksā. Tie notiek katru trešdienu līdz 9. maijam plkst. 18:30-20:30.

Treniņbraucienus pārmaiņus vada pieredzējuši riteņbraukšanas speciālisti un treneri Ernests Pūce un Dainis Ritums. Treniņos ikvienam velosporta entuziastam ir iespēja sportot atbilstoši savai sagatavotības pakāpei, treneri sniedz noderīgus padomus, kā uzsākt velosezonu, kam jāpievērš uzmanība, lai labāk sagatavotos maratonam.

 Par Alpha Baltic Sport

Alpha Baltic Sport  organizētie sporta pasākumi notiek kopš 2010. gada. Vasaras maratonu sērija norisinās Baltijas lielākajā kūrortpilsētā Jūrmalā, kuras laikā tiek piedāvātas sacensības četros sporta veidos: šosejas velobraukšanā, skrituļslidošanā, kalnu velosipēdu sacensībās un skriešanas maratonā. 2011. gadā Jūrmalas maratonu sērija pulcēja vairāk nekā  8000 dalībnieku no 14 pasaules valstīm. Maratoni.lv oficiālais partneris ir Jūrmalas pilsētas dome.

 

Papildu informācijai:

Kristīne Tjarve

Alpha Baltic Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Tālr. 29296617, e-pasts: kristine.tjarve@alphabaltic.lv

www.maratoni.lv