Starting list

Number
Age group
Name
Last name
Year
Team
MT4
ANDREJS
AHMEROVS
1976
3VeloPlus
SGIM
LUDMILA
AHMEROVA
1961
MATRIX MEDIA
VGIM
ANDREJS
AHMEROVS
1976
MATRIX MEDIA
MS3
Janis
Abolins
1976
Virsotne/MARMOT
MT3
Jānis
Ozols
1991
MT3
ANDREJS
LIPSKIS
1983
Jelgavas sports
SGIM
Jelena
Rjazanska
1981
SGIM
Anna Marija
Ņikiforova
2006
VGIM
Ivans
Ņikiforovs
2009
VGIM
Ņikita
Rjazanskis
2002
SB2
LAURA
LIPSKA
2008
Jelgavas sports
VB4
Toms
Čeksters
2005
MT3
Andrejs
Vasiļjevs
1989
MT4
Kārlis
Čunka
1967
AUKE
VB3
Matīss
Purvēns
2006
SGIM
Linda
Ozoliņa
1986
MT4
Ainars
Bergs
1967
RK Liepāja
FT3
Anastasija
Krūmiņa
1996
3VeloPlus
MT3
Otto
Cimmermans
1982
Compensa Life
FT3
Agita
Ozolina
1995
SGIM
Amanda
Čuhnova
2002
VB1
Ralfs
Čuhnovs
2011
SGIM
Kristīne
Krustkalne
1971
Riteņvasara
VB2
Adrians Uvis
Valdmanis
2008
SB1
Naula Alise
Valdmane
2012
VB1
Mārtiņš
Cišs
2011
Ritenvasara
MT4
Gaidis
Balodis
1980
KNZ
MT3
Igors
Matvejevs
1988
MT3
Andrejs
Ivanovs
1984
MT3
Dmitrijs
Popoks
1988
VB3
Markus
Pirtnieks
2007
Riteņvasara
VB1
Ēriks Jānis
Raitgars
2010
Riteņvasara
MT4
Konstantins
Belouss
1976
FERMA
VB3
Raiens
Dejus
2007
DEJUS TEAM
MT4
Egīls
Blūms
1979
MT3
Andris
Markēvičs
1982
Accenture
VB1
Emīls
Udrass
2010
FT3
Baiba
Andersone
1984
Fiksie eži
MT3
Uģis
Zvingulis
1990
VGIM
Edgars
Dejus
1982
DEJUS TEAM
SGIM
Daiga
Dejus
1982
DEJUS TEAM
VGIM
Raiens
Dejus
2007
DEJUS TEAM
VB2
Kristers
Bumburs
2008
MT3
Janis
Veinbergs
1983
VGIM
Ilmārs
Birskis
1987
R.V.I.Mountainbiking
VGIM
Adrians
Sudmalis
2009
Riteņvasara
SB1
Darja
Volovika-Kugira
2011
MT3
Edgars
Liepiņš
1988
MT3
Edgars
Balanas
1987
MT4
Rolands
Rozenfelds
1973
MT3
Ronalds
Rozenfelds
1995
VGIM
Ronalds
Rozenfelds
1995
SGIM
Maira
Rozenfelde
1973
MT4
Nico
Mediani
1979
3Velo Plus
VB1
Dāvis
Grīnvalds
2010
Green@Riteņvasara
VB1
Dāvis
Grīnvalds
2010
Green@Riteņvasara
MT3
Edmunds
Ligeris
1989
ResnieDibeni
VGIM
Sandis
Grīnvalds
1980
Green@Riteņvasara
VGIM
Dāvis
Grīnvalds
2010
Green@Riteņvasara
VB3
NAURIS
GABRANOVS
2006
Jelgavas sports
VB3
MIKUS
MENSKA
2007
Jelgavas sports
MT5
Juris
KĻEŠČENOGOVS
1958
MT3
Rob
Pustis
1982
FT4
Jaime
Pustis
1978
MT2
Kristaps
Siltumēns
2000
FT1
Kitija
Siltumēna
2003
MT4
Juris
Leja
1964
VB2
Mihails
Bondarčuks
2009
MT4
Andris
Mazais
1976
RSK Kuldīga
FT5
Elita
Pūpola
1961
MT4
Juris
Pūpols
1962
SB1
Estere
Matveja
2012
VB1
Henrijs
Matvejs
2010
MT4
Māris
Safranovičs
1966
ideal
SGIM
Ketija
Rause
2002
ideal
MS2
Kalvis
Eisaks
1983
DOLTCINI Latvia
MT4
Regnārs
Ozols
1967
MT4
Guntis
Krūze
1966
3velo plus
MT3
Vladislavs
Peticonoks
1982
MT3
Sandis
Lūsis
1983
VGIM
Uģis
Matvejs
1973
MT4
Artis
Akmeņlauks
1967
SORRBJSS
MT4
Mārtiņš
Litovkins
1978
MT3
Artis
Kārkliņš
1984
AgroK.lv
SGIM
Evija
Matveja
1974
VGIM
Henrijs
Matvejs
2010
SB4
Lauma Amanda
Vanaga
2004
MS3
Andrejs
Sulga
1980
MT4
Lauris
Lokmanis
1979
H6K
MT4
Kārlis
Liepiņš
1980
MT3
Edgars
Egle
1982
Fiksie eži
MT4
Ilārs
Krastiņš
1976
MS2
Vladimirs
Bogdanovs
1986
MT3
Fēlikss
Zajecs
1991
MT3
Raivis
Martuzāns
1991
FT3
Zane
Āriņa
1992
MT4
Karels
Paškausks
1976
MT3
Dmitrii
Golovnev
1985
29.10.1985
MT3
Vjačeslavs
Beļajevs
1983
VB3
Matīss
Purvēns
2006
MT4
Kaspars
Kisis
1978
H6K
MT3
Kristaps
Jaunozoliņš
1990
VGIM
Eldars
Šarafutdinovs
1983
Fabula
SGIM
Vita
Kazakova
1988
Fabula
VGIM
Maksims
Livers
2008
Fabula
VGIM
Aleksandrs
Šarafutdinovs
2008
Fabula
FT3
Katrīna
Kunstmane
1991
eRunKā
MT3
Renārs
Rapa
1988
eRunKā
MT4
Aivars
Graikstis
1964
VGIM
Edgars
Blūzmanis
1984
VELLAPĒDA
VGIM
Bruno
Blūzmanis
2009
VELLAPĒDA
VB2
Bruno
Blūzmanis
2009
VELLAPĒDA
MT4
Sergejs
Andronovs
1980
FT4
Rima
Kalniete
1966
MT4
Guntis
Mūrēns
1979
SB3
marta paula
kluša
2007
MT3
kārlis
klušs
1982
FT3
ieva
spūle-kluša
1982
MT4
Edgars
Balodis
1976
Boksa klubs "Latvijas Cimdi"
FT4
Lana
Bugrova
1977
Boksa klubs "Latvijas Cimdi"
MT4
Andris
Kaņeps
1968
MT4
Valts
Laicāns
1979
VB3
Domeniks
Keišs
2006
VB2
Deniss
Keišs
2009
SGIM
Oksana
Greidāne
1989
VB2
Edvards Robins
Straume
2009
muki.lv
MT3
Reinis
Onužāns
1986
VB1
Klāss Horens
Straume
2011
muki.lv
VB3
Rodrigo
Tauriņš
2007
VB3
Eduards
Levša
2007
SB4
Kristiāna
Račevska
2004
MT4
Dmitrijs
Smirnovs
1980
Clean R SIA
VB3
Gustavs
Račevskis
2007
MT3
Vladislavs
Malahovskis
1984
VB1
MIKS
Račevskis
2015
SB3
Katrīna
VIdnere
2006
CSDD
VB3
Henrijs Rauls
Vidners
2007
CSDD
VB3
Ričards
Grava
2007
Grava Team
SB1
Jana
Grava
2010
Grava Team
FT3
Ļubova
Smirnova
1983
SB3
Darja
Kolesnikova
2007
VGIM
Māris
Aušeiks
1954
Veloprieks
MT3
Andrejs
Polozkovs
1982
Zikurāts
VB1
Arsenijs
Šaškovs
2010
VB1
Artemijs
Šaškovs
2012
VB1
Olivers
Ķesteris
2012
Riteņvasara
MT4
Raimonds
Šmerliņš
1971
MT5
Andris
Ozols
1961
VB3
orests
knite
2007
VB3
orests
knite
2007
FT5
Rudīte
Kramzaka
1956
VGIM
Kaspars
Simanis
1974
VGIM
Klāvs
Sīmanis
2004
SGIM
Marija
Sīmane
2006
MT4
Kaspars
Sīmanis
1974
MT3
Dmitrijs
Viktorovs
1983
Radio Latvia
MT3
Arturs
Edelmanis
1985
SketchArt
MT3
Guntars
Bernāns
1990
SketchArt
VB1
edvards
knite
2011
FT2
Nadīna
Kučere
2001
VeloLifestyle/Smiltenes BJSS
VB2
Markuss
Kalniņš
2009
MT4
Ainars
Tomsons
1963
SGIM
Evija
Zute
1974
VGIM
Rihards
Zutis
2004
VB4
Gundars
Seržāns
2005
SB1
Sofija
Ludviga
2010
VGIM
Andris
Ludvigs
1983
SGIM
Dana
Ludviga
1985
Ludvigu komanda
SGIM
Sofija
Ludviga
2010
Ludvigu komanda
VGIM
Jānis
Elmeris
1983
MT3
Reinis
Debners
1995
ropejumping.lv
MT4
Sergejs
Maslovskis
1963
individuals
VB3
Andris
Veiss
2007
VGIM
Jānis
Veiss
1980
SGIM
Ekaterina
Veisa
1988
SB4
Katrīna Viktorija
Šimkune
2004
SB2
Marta
Pētersone
2009
MT3
Ilmārs
Kranāts
1985
ĀdažiVelo
VB2
Ričards
Kranāts
2009
ĀdažiVelo
VB1
Oskars
Kranāts
2011
ĀdažiVelo
SB2
Dārta
Siminaite
2009
MT4
Dāvis
Siminaitis
1978
MT4
Jānis
Laganovskis
1981
MT4
Andris
Pļavenieks
1964
FT4
Sanita
Pavļukeviča
1981
MMM&FV
MS2
Pāvels
Baikovs
1986
Kinestape
SB4
Lauma Amanda
Vanaga
2004
FS3
Jelena
Aleksandrova
1973
veloclub
MS5
Aleksandrs
Aleksandrovs
1960
veloclub
MS3
Alexandr
Merzlikin
1973
Kinestape
VB1
Rodrigo
Laganovskis
2010
MT4
Mārtiņš
Priede
1978
vika wood
VB2
Toms
Tirzmalis
2009
VB3
Ali
Kerimovs
2006
SB4
Aleks
Filipov
2005
MT5
Juris
Gailis
1952
-
VB1
Mihails
Vorobjovs
2011
MT3
Lauris
Abrickis
1987
MT4
Maksims
Lebedevs
1974
Swans
MT2
Nikita
Lebedevs
2000
Swans
FT3
Lāsma
Paidere
1983
MT3
Emīls Edgars
Bašēns
1999
MT4
Imants
Bašēns
1969
MT1
Ēriks Kārlis
Bašēns
2003
FT4
Marita
Bašēna
1969
MT4
Verners
Rinkovičs
1981
Baldones velokomanda
MT3
Daumants
Bels
1987
Resnie Putni
MT4
Sandris
Livzenieks
1974
Ādaži velo
SB3
Sintija
Cvetkova
2007
Riteņvasara
FT4
Antra
Ezera
1965
MT5
Juris
Skrastiņš
1960
MT3
Ralfs
Sīmanis
1996
FT3
Liene
Vilsone
1994
VB2
Kaspars
Jubelis
2008
Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola
VGIM
Guntars
Rudzītis
1980
VGIM
Alekss Kristofers
Rudzītis
2005
MS3
Andris
Balodis
1972
Virsotne/MARMOT
FT4
Inga
Sotcenko
1971
Mevi gym
MT3
Jurģis
Vītols
1988
MT3
Artūrs
Brahmanis
1985
MT5
Valerijs
Samuilovs
1954
ZZK
VGIM
Juris
Ušackis
1982
Ušackīši
VGIM
Kaspars
Ušackis
2010
Ušackīši
SGIM
Anita
Strazdiņa-Ušacka
1984
Ušackīši
MT3
Aleksandrs
Danilovs
1989
MT3
Dāvis
Eglītis
1990
ŽigliVelOjē
MT3
Egils
Berķis
1987
ŽigliVelOjē
SB3
Anastasija
Palatkina
2007
VB3
Markuss
Līcis
2007
FT1
Evelīna
Ermane-Marčenko
2003
Motosports Racing Team
MT4
Alberts
Līcis
1976
MS3
Zilvinas
Liaugodas
1975
DSK "Kvedarna"
SB2
Dīāna Lote
Valdberga
2008
Riteņvasara
MT4
Petr
Iakovlev
1974
PskovRoadRace
SB3
Līna
Osīte
2006
Mežciema pamatskola
VB2
Kristaps
Osītis
2008
Mežciema pamatskola
VB1
Ralfs
Kalniņš
2010
SB2
Elīza
Klaumane
2008
VB3
Mārtiņš
Purbērziņš
2007
Riteņvasara
FT4
Guna
Aperāne
1974
FT3
Dace
Dindone
1992
ŽigliVelOjē
MT3
Rimands
Pētersons
1988
ŽigliVelOjē
MT3
Klāvs
Saliņš
1990
SB4
Laura
Gucanoviča
2005
BELO Cycling Project
SB1
Katrīne
Gucanoviča
2012
MT4
Yuriy
Ivanov
1970
PskovRoadRace
MT4
Ivo
Ungurs
1969
FT4
Rita
Golvere
1967
twix
MT4
Valerijs
Golvers
1967
twix
VGIM
IGORS
Igors
1962
Dinamo Riga 1988
MT4
Kristiāns
Marnics
1981
FT5
Lauma
Krogzeme
1960
Riteņvasara
VB2
Ruslans
Dankovs
2008
MT3
Jānis
Saliņš
1987
MS5
Jānis
Bruzinskis
1959
Virsotne/MARMOT
SGIM
Vineta
Kempele
1974
SGIM
Evelīna Luīza
Kempele
2000
VGIM
Reinards Jānis
Ķempelis
2007
VGIM
Inārs
Kempelis
1973
MT3
Mārtiņš
Zeipe
1984
MT3
Sergejs
Kupracevičs
1988
MT4
Sergejs
Ričiks
1976
Spararats
MT3
Roberts
Zīverts
1984
MT3
Mārtiņš
Vanags
1990
VGIM
Andris
Veiss
2007
MT3
Jevgenijs
Pavļučkovs
1985
FT4
Sanita
Balode
1981
FT3
Gunita
Zirne
1987
ŽigliVelOjē
SGIM
Viktorija
Veremjova
1981
SGIM
Tatjana
Mahotina
1953
MT6
Andis
Sirmais
1948
Latvijas Gaisa Satiksme.
VB3
Linards
Mežals
2007
FT4
Madara
Melbārde
1978
MT6
Andris
Melbārdis
1950
MT4
Aigars
Staša
1964
Visma
VGIM
Andrejs
Kravcenko
2004
VGIM
Stepans
Goliskins
2007
MT3
Jānis
Butāns
1988
MT3
Aleksejs
Fomins
1985
SB1
Ariadne
Fomina
2011
MT3
Juris
Sebris
1985
SB1
Gabija
Valgere
2011
MT3
Vladislavs
Mitrosenko
1987
мохнатые бобры
FT3
Katrīna
Lipsberga
1993
MT3
Kristaps
Spilva
1986
VGIM
Sergey
Novikov
1973
N'OFF
SGIM
Irina
Novikova
1975
N'OFF
VGIM
Victor
Novikov
2002
N'OFF
SGIM
Victoria
Novikova
2005
N'OFF
VGIM
Vasily
Novikov
2008
N'OFF
VB4
Krists Tomass
Krūmiņš
2004
FT3
Solveiga
Treija
1984
MS3
Mindaugas
Kasieta
1979
MT3
Juris
Pārups
1983
Team Parups
MT6
Vilis
Mednis
1951
MT4
Māris
Klīve
1974
MT4
Andris
Circenis
1978
MT3
Mārtiņš
Krekovskis
1988
Gaismas Maģija - EMU
MS3
Lauris
Pārups
1981
Team Parups
FT3
Alise
Freivalde
1982
MT3
Oleksandr
Savelkyn
1987
VB1
Toms
Bartuševics
2012
Zvirbuļi
MT5
Edvīns
Pārups
1955
Team Parups
VGIM
Mārtiņš
Knite
1978
ērgļi
VGIM
Orests
Knite
2007
ērgļi
SB1
Asnāte
Knite
2013
SB1
Asnāte
Knite
2013
SB2
Līga
Ceplīte
2009
MS2
Toms
Dinsbergs
1988
Hawaii Express
MS2
Pēteris
Janisels
1984
Rīgas Kungi
MS2
Jānis
Šteins
1985
Rīgas Kungi
MT4
Jānis
Neimanis
1977
Engures Sportam
VB1
Maksims
Dorogovs
2014
SB1
Diāna
Dorogova
2010
VB2
Toms Daniels
Baumerts
2008
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
SGIM
Agnese
Baumerte
1975
EŽI
SGIM
Monta
Brigmane
1990
EŽI
VGIM
Toms Daniels
Baumerts
2008
EŽI
MT3
Revalds
Korulis
1992
VB3
Erlands
Korulis
2007
MS5
Aigars
Zvingulis
1961
Virsotne/MARMOT
MT3
Mārcis
Krevics
1991
ŽigliVelOjē
VGIM
Aleksejs
Dobrinins
1981
AD
VGIM
Alekss
Dobrinins
2010
AD
SB2
Sofija
Zagladova
2009
VGIM
Olafs
Grīns
1968
Zaļie
SGIM
Vendija
Grīna
1993
Zaļie
SGIM
Baiba
Grīna
1970
Zaļie
VGIM
Gustavs
Grīns
2006
Zaļie
MT3
Jānis
Rubiks
1989
sportlife.lv
MT3
Edgars
Riekstiņš
1990
FT3
Elīna
Tauvēna
1993
VB1
Markuss
Krūmiņš
2012
VB2
Ģirts
Reiziņš
2008
SB1
Asnate
Reiziņa
2011
MT3
Klāvs
Slavenieks
1989
Jelgavas sports
FT3
Baiba
Niparte
1988
Ironman.lv
FT3
Jekaterina
Balašova
1988
MT3
Edgars
Čerkovskis
1989
MT3
Mārcis
Avotiņš
1986
VGIM
Dzintars
Sarguns
1984
SGIM
Baiba
Sargune
1982
MT5
Anatolijs
Larionovs
1960
VGIM
Anatolijs
Larionovs
1960
MT3
Sergejs
Aleksejevs
1982
MT4
Jānis
Ančs
1981
MT3
OĻEGS
STEFJUKS
1983
SGIM
Marina
Stefjuka
1985
VB1
Kirils
Stefjuks
2010
VGIM
Kirils
Stefjuks
2010
Riteņvasara
FT4
Dace
Leiba
1981
FT3
Renāte
Leiba
1983
MT3
Raitis
Leiba
1983
MT3
Didzis
Kalejs
1982
VB1
Mareks
Kalējs
2011
SB1
Elza
Kalēja
2013
SGIM
Gundega
Masaļska
1984
SB2
Sanita
Andiņa
2009
SB2
Leticija
Meņģelsone
2008
SB2
Jelizaveta
Zujeva
2008
FT3
Signe
Beķere
1989
Tundra Cycling
MT3
Māris
Kaupe
1986
FT4
Saiva
Sokolova
1973
MT4
Edgars
Strangats
1980
MT3
Aivars
Vītols
1994
MT4
Edgars
Strēlnieks
1980
VB1
Aaron
Dmitrichenko
2012
MT4
Artjoms
Tukums
1979
MT4
Jānis
Ozols
1975
VGIM
Ingars
Lukstraups
1979
Izturīgie
SGIM
Mairita
Bērziņa
1978
Izturīgie
SGIM
Jasmīna
Bērziņa
2009
Izturīgie
MT4
Ingars
Lukstraups
1979
BHNN
VB1
Alberts
Laksis
2010
Alberts & Helmuts
FT4
Elga
Ballaha
1980
MT4
Normunds
Plēgermanis
1968
FT3
Sanita
Tripāne
1987
MT4
Ģirts
Lielmežs
1977
LMT
FT3
Sandra
Lielmeža
1982
MT4
Edmunds
Zommers
1979
ĶNSS
VGIM
Reinis
Kiršteins
2004
VGIM
Ralfs
Kiršteins
2004
VB1
Rūdolfs
Liepa
2013
MT4
Sandis
Sokolovs
1976
MT4
Lauris
Biezbārdis
1976
FT4
Dace
Rozenberga
1980
MT6
Ivars
Rozenbergs
1949
MT4
Mareks
Kirilovs
1972
VGIM
Māris
Priede
1981
VGIM
Ernests
Priede
2010
FT5
Dace
Līce
1961
VGIM
Ēriks Jānis
Raitgars
2010
Riteņvasara
SGIM
Dace
Raitgara
1984
Riteņvasara
VB2
Dāvids
Komaško
2009
MT3
Arnis
Jurševics
1987
1032
FT3
Līva
Ozoliņa
1987
1032
MT5
Agris
Liepa
1956
RK Liepāja
MT3
Aleksandrs
Vorobjovs
1984
Latvian Anime Otaku Cycling Team
MT4
Jānis
Miķelsons
1977
MT4
Renārs
Reiniks
1977
MT4
Aivis
Priedītis
1974
MT5
Vairis
Krauklis
1953
Privātbūve
MT4
Zintis
Gailis
1969
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT1
Kristaps
Gailis
2002
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
VGIM
Andris
Priževoits
1971
Putns ar Draugiem
SGIM
Evija
Putne- Priževoite
1974
Putns ar Draugiem
SGIM
Anna Katrīna
Priževoite
2008
Putns ar Draugiem
SB2
Anna Katrīna
Priževoite
2008
Putns ar Draugiem
MT4
Gatis
Detlavs
1981
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Vitālijs
Belogrīvs
1962
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Harijs
Hiršs
1967
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT3
Andrejs
Pegasovs
1983
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT3
Artūrs
Ločmelis
1983
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT3
Sandis
Sīlis
1982
MS2
Artūrs
Zālītis
1988
MT3
Haralds
Pētersons
1985
VB1
Emils
Cimmermans
2011
SB2
Patrīcija
Zeļča
2009
SB2
Patrīcija
Zeļča
2009
MT4
Andris
Ozols
1981
Mēģinu uzmīt pedāli
MT3
Emīls
Kalniņš
1993
VGIM
Raimonds
Ozols
1959
SGIM
Dina
Kalandārova
1979
VGIM
Darens
Ozols
2007
SGIM
Ronja
Ozola
2009
MT3
Vivien
Maloumian
1992
TOS TRI
MT3
Sergejs
Pascenkovs
1984
3VeloPlus
VB4
Toms
Čeksters
2005
VB3
Matīss
Purvēns
2006
FT3
Kristīne
Stonka
1987
MT3
Ņikita
Ņikiforovs
1983
FT4
daiga
podniece
1964
SGIM
Sintija
Degle
1989
BG Deju studija
MT3
Raitis
Veršinskis
1988
Kāmis A
VB2
Markuss
Kalniņš
2009
VB2
Mihails
Bondarčuks
2009
MS1
Niklāvs
Boļšis
1998
ĶNSS
MS1
Vladlens
Gurkins
1999
ĶNSS
MT2
Elvijs
Zommers
2001
ĶNSS
MT2
Devids
Zikratijs
2000
ĶNSS
FT2
Santa-Sanija
Jurgena
2001
ĶNSS
MT1
Šulcs
Emīls
2002
Ķnss
VGIM
Raivo
Lenerts
2006
VGIM
Aigars
Lenerts
1978
MT6
Jānis
Puriņš
1950
NO LAUKIM
MT3
Ivars
Puriņš
1990
NO LAUKIM
VGIM
Valters
Paulis
2003
BG Deju studija
SGIM
Elīna
Landzāne
1977
BG Deju studija
MT3
EGILS
LUCKĀNS
1984
MT4
Ēriks
Irmejs
1962
MT5
Andis
Jaksis
1960
SB1
Jekaterina
Kosareva
2013
SGIM
Inga
Tivuma
1975
Tivumi
MT4
Jurijs
kovesnikovs
1967
VGIM
Edgars
Tivums
1974
Tivumi
VGIM
Ēriks
Tivums
1977
Tivumi
SGIM
Madara
Tivuma
2009
Tivumi
SGIM
Leonora Patrīcija
Tivuma
2008
Tivumi
VGIM
Roberts
Tivums
2013
Tivumi
VGIM
Krists Emīls
Tivums
2006
Tivumi
VB2
Renārs
Ločmelis
2009
Riteņvasara
MT5
Pēteris
Strautmanis
1959
SGIM
Baiba
Ģelze
1972
VGIM
Normunds
Ģelzis
1967
MT3
Ivans
Gračovs
1984
VGIM
Igors
Afanasjevs
1984
VAS "Latvijas Gaisa Satiksme"
SGIM
Irēna
Afanasjeva
1983
VAS "Latvijas Gaisa Satiksme"
VB3
Daniels
Krastiņš
2007
MT4
Jānis
Feldbergs
1966
MT3
Gundars
Mēness
1991
MT3
Artūrs
Šits
1983
MT3
Mārcis
Eihenbergs
1986
SB1
Emīlija
Reinholde
2010
VB3
Alberts
Puls
2006
SB1
Elīna
Valdberga
2013
Riteņvasara
VB2
Mareks
Ozoliņš
2009
VB2
Pēteris
Paupers
2008
VB2
Gustavs
Paupers
2008
MT3
Artur
Viksne
1990
MT3
Miks
Krīgers
1988
Brīvdieņi
MT3
Dmitrijs
Kučerenko
1984
Latvijas Gaisa Satiksme
SB1
Elizabete
Zerdina
2010
MT5
Jānis
Prančs
1952
veloclub
MT3
Edgars
Beļakovs
1999
MT4
Aivars
Ruzaiķis
1970
VB2
Ričards
Hansons
2009
BELO cycling project / Riteņvasara
SB1
Katrīna
Hansone
2012
Riteņvasara
MT3
Dzintars
Lapiņš
1995
BJC "Laimīte"
FT4
Oksana
Jeričeva
1981
Mevi Gym
FT3
Kristīne
Ezerniece
1989
MT3
Andrus
Rackausks
1989
MT3
Janis
Veinbergs
1983
VB3
Maksims
Saperins
2007
VB1
Gavriils
Saperins
2011
VB1
Stepans
Šepitko
2010
SB1
Sofija
Šaicāne
2013
MT4
igors
Rackovs
1963
MT5
Ilmārs
Jansons
1959
VGIM
Aleksejs
Gončarovs
1985
SGIM
Viktorija
Peredna
1987
MT5
ANDREJS
KOROBOVS
1961
Avekon
MT4
Ainārs
Joksts
1979
MT4
Zintis
Priedītis
1969
VB3
Domeniks
Govoruha
2006
MT4
Maris
Meijers
1980
FT4
Aina
Špaca
1981
MT3
Andris
Turciņš
1983
Picture Happy
MT3
Aleksandrs
Šilovs
1984
MT3
Andrejs
Ivanovs
1984
MT4
Kristaps
Grīnbergs
1981
Chemoo
MT3
Ainārs
Cakuls
1983
Rīgas pašvaldības policijas MTB
MT4
Māris
Jurēvičs
1980
Rīgas pašvaldības policijas MTB
FT3
Līva
Kusiņa
1994
MT4
Ēriks
Zagorje
1971
MT4
Nikolajs
Timofejevs
1974
SGIM
Ilze
Vaļuškina
1982
SB2
Ieva
Jurēviča
2009
Rīgas pašvaldības policijas MTB
VGIM
Andris
Klindžāns
1981
MT4
Aleksejs
Tihans
1979
INTERGAZ
MT4
Ivars
Vīķelis
1980
INTERGAZ
FT3
Valerija
Froloviceva
1990
Mevi Gym
MT3
Aleksandrs
Jeņičeks
1984
MT4
Sergey
Spitsyn
1965
MT3
Armands
Priede
1994
MT3
Ivo
Laktiņš
1986
EMU Mālpils sporta klubs
MT3
Mareks
Emsiņš
1982
Turaida
MT3
Zigmārs
Liepiņš
1986
Turaida
MT3
Andris
Laizāns
1984
Vangaži
FT3
Krista
Linde
1993
Inčukalns
MT3
Reinis
Hoiers
1984
MT4
edgars
maurmanis
1979
SB3
Darja
Kolesnikova
2007
MT3
Artis
Kaspars
1987
VGIM
Artis
Gedrovics
1963
Riteņvasara
VGIM
Edvards
Gedrovics
2009
Riteņvasara
SB3
Evita
Ezera
2007
MT3
Verners
Melnis
1984
VGIM
Verners
Melnis
1984
SGIM
Līga
Melne
1979
VGIM
Kristians
Melnis
2007
SGIM
Katrīna
Melne
2009
VGIM
Kristers
Melnis
2015
VB3
Kristians
Melnis
2007
SB2
Katrīna
Melne
2009
MT3
Ronalds
Roops
1983
MT4
Juris
Meijers
1975
SB1
Natalija
Boidenko
2011
VB1
Kirils
Rjabko
2010
MT4
Agris
Briedis
1981
MT3
Mārtiņš
Pulčs
1989
MT4
Andis
Šteinmanis
1966
MT4
Vilens
Kancerovs
1968
MT3
Toms
Friķis
1992
VB3
Hugo
Beikmanis
2007
VENDEN
MT3
Uldis
Tisanovs
1988
VB2
Edvins
Steļmačonoks
2009
MT3
Gvido
Dzenis
1992
MT4
Vladislavs
Peilaks
1975
VB2
Emīls Gustavs
sperga
2009
VB4
Roberts
Beikmanis
2004
VENDEN
VGIM
Hugo
Beikmanis
2007
VENDEN
VGIM
Roberts
Beikmanis
2004
VENDEN
VGIM
Jānis
Beikmanis
1975
VENDEN
MT4
Jānis
Beikmanis
1975
VENDEN
FT3
Elīna
Beikmane
1982
VENDEN
SGIM
Līva
Cēbere
1990
VENDEN
VGIM
Toms
Elnionis
1989
VENDEN
MT4
Mihails
Ardasnikovs
1980
VB3
Artūrs Emanuels
Aldermanis
2007
VB3
Artūrs Emanuels
Aldermanis
2007
VB1
Ivans
Nikolajevs
2011
SB1
Anna
Nikolajeva
2013
MT3
Jānis
Pētersons
1990
JP Velo TEAM
MT3
Valters
Zariņš
1987
JP velo TEAM
FT3
Elīna
Ulpe
1989
JP velo TEAM
FT3
Agate
ivanovska
1987
JP velo TEAM
VGIM
Sandis
Lagzdiņš
1984
Besh
SGIM
Kristīne
Vītola
1987
Besh
MT3
Aleksandrs
Žurikovs
1983
Mevi Gym
MT4
Pēteris
Skrastiņš
1968
FT3
Liene
Darge
1984
Alpha Baltic
MT4
Egons
Lapiņš
1966
SGIM
Veronika
Juhņēviča
2003
Zeltenes
SGIM
Signija
Juhņēviča
1994
Zeltenes
MT4
Arturs
Hofmanis
1970
hofmann triathlon team
VB2
Markuss
Juhmanis
2008
hofmann triathlon team
SGIM
Marta
Dadziņa
1992
FT4
Inese
Šukeviča
1979
Livelo BTA
VB3
Roberts
Križanovskis
2007
Riteņvasara
SB1
Linda
Križanovska
2011
Riteņvasara
SB1
Santa
Križanovska
2013
Riteņvasara
VB1
Toms
Jakovļevs
2011
VB1
Daniils
Ruseckis
2010
SB1
Sofija
Reisnere
2012
Reisneri
MT3
Stanislavs
Vaipans
1992
VB2
Arvīds
Logins
2008
Riteņvasara
MT3
Gatis
Dīcmanis
1992
VGIM
Arvīds
Logins
2008
Riteņvasara
VGIM
Jānis
Kazāks
1983
Riteņvasara
VB3
Gustavs
Dobelnieks
2007
Havas Europe
VB2
Alexander
Bulgakov
2009
VB1
Dmitry
Bulgakov
2011
MT3
Jurijs
Reisners
1984
Reisneri
MT3
Artūrs
Rimšāns
1989
FT3
Agnese
Salgus
1993
MT4
Juris
Šķudītis
1976
Latvijas Finieris
MT3
Kārlis
Kalniņš
1988
Latvijas Finieris
MT4
Aigars
Čekanauskis
1973
Latvijas Finieris
MT4
Modris
Krauja
1967
Latvijas Finieris
MT3
Rihards
Jermakovs
1992
Latvijas Finieris
MT4
Gundars
Silavs
1974
Latvijas Finieris
MT3
Dmitrijs
Minajevs
1988
MT3
Eldars
Šarafutdinovs
1983
Fabula
MT4
Juris
Tišaņinovs
1968
Rīgas pašvaldības policijas MTB
VB3
Patriks
Prauliņš
2007
FT3
Olga
Šilova
1983
SB1
Arina
Isakoviča
2013
VGIM
Nikita
Vascinskis
2001
VB1
Kristaps
Zvilna
2010
VELLAPĒDA
SGIM
Baiba
Melkerte
1977
VGIM
Toms Gustavs
Melkerts
2010
VB1
Toms Gustavs
Melkerts
2010
VGIM
Kirils
Vascinskis
2007
MT4
Arturs
Jermolickis
1976
MT4
Sandis
Griķis
1975
Savējais
VB2
Arturs
Skromāns
2009
MT4
Edmunds
Spigovskis
1962
Elkors
FT2
Adele Ilga
Spigovska
2000
Elkor/RRS Grīva
MT3
Artis
Jonass
1985
MT3
Sandris
Spridzāns
1987
LiVelo/BTA
MT3
Vadims
Savčenko
1984
MT4
Vladimirs
Izmailovs
1975
BENT
MT4
Jānis
Sinickis
1970
Jazzgrafika
MT5
Jurijs
Slivjančuks
1957
SB1
Šarlotte Estere
Gūtfrice
2012
VB1
Patriks
Migla
2011
MT3
Mārtiņš
Podnieks
1985
FT3
Regīna
Demčuka
1993
Vellapēda
MT4
Oskars
Zonne
1981
Acsaabols
MS3
Raimonds
Brokāns
1973
NN Sporta Klubs
MS5
U
Rutka
1956
TandēmsEtichsport
VGIM
Kaspars
Krustkalns
1972
Riteņvasara
MT5
Guntars
Krastiņš
1957
SB2
Justīne
Plukse
2009
Kitty
MT3
Jurģis
Jansons
1989
MT3
Igors
Siminaitis
1988
3VeloPlus
MT4
Sergejs
Ļubickis
1966
3VeloPlus
FT3
Alena
Safoshkina
1983
3VeloPlus
MT4
Pēteris
Lauriņš
1981
ĀdažiVelo
MT4
Rihards
Janelsitis
1973
MT3
Andrejs
Viks
1986
VB3
Roberts
Janelsitis
2007
VGIM
Ruslans
Batdalovs
1983
SGIM
Kate
Andrjuščenko
1985
SGIM
Kristīne
Rumpe
1971
VGIM
Normunds
Kittelis
1976
Mēs Latvijai
VGIM
Rūdolfs
Kittelis
2006
Mēs Latvijai
SGIM
Zane
Andrejeva
1977
SGIM
Anna
Andrejeva
2008
SGIM
Marta
Andrejeva
2008
VGIM
Filips
Andrejevs
2004
MT3
Oskars
Ceips
1988
VGIM
Edvards Dāgs
Kittelis
2009
MT4
Fredrik
Palm
1973
VGIM
Fredrik
Palm
1973
Cīņai sveiks!
SGIM
Beāte
Štauere
2006
Cīņai sveiks!
SGIM
Agate
Štauere
2007
Cīņai sveiks!
SGIM
Ieva
Štauere
1974
Cīņai sveiks!
MT4
Staņislavs
Zdanovskis
1963
MT3
Guntars
Kļaviņš
1987
VB2
Llll
Ijjj
2009
VB1
Brūss
Ozols
2013
VB3
Darens
Ozols
2007
SB2
Ronja
Ozola
2009
MT4
Sandis
Zīvarts
1978
SGIM
Benita
Harjo
1953
VGIM
Valerijs
Lavrentjevs
1938
VB1
Gustavs
Saulītis
2010
Saulīši
SB4
Amanda
Saulīte
2005
Saulīši
SGIM
Karīna
Staško
1983
SGIM
Katrīna
Staško
2007
VGIM
Aivars
Egle
1973
SGIM
Maira
Egle
1972
VGIM
Edvards
Egle
2005
VGIM
Deniss
Soldatenko
1973
SGIM
Sofija
Soldatenko
2007
SGIM
Viola
Soldatenko
1979
FT4
Jolanta
Šuma
1975
VB2
Adrians
Golubs
2008
Riteņvasara
SB1
Denīze
Goluba
2012
Riteņvasara
SGIM
Kristīne
Kantele
1981
VGIM
Uldis
Kantelis
1978
VGIM
Ričards
Kantelis
2008
MT3
Ilgvars
Šmits
1986
Valmieras velo vieniba
VGIM
Māris
Tašmans
1986
SGIM
Viktorija
Silicka
1991
MT3
Didzis
Krogzems
1995
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
SGIM
Ināra
Lepse
1944
MT4
Jānis
Kalējs
1970
BAUSKA
SB1
Kate
Sulce
2011
FT3
Marta
Kurvīte
1990
VB1
Kristaps
Freimanis
2010
Freimaņi
SB1
Marta Luīze
Freimane
2011
Freimaņi
VB1
Jēkabs
Stinka
2013
SB1
Karlīna
Klindžāne
2013
Klindžāni
FT3
Ieva
Ozoliņa-Serjožko
1988
MT3
Renārs
Serjožko
1984
VB3
Bruno
Brēde
2007
LiVelo
MT3
Oļegs
Tocs
1983
VGIM
Niklāvs
Kalniņš
2006
Mēs Latvijai
MT3
Renārs
Jansons
1985
FT3
Indra
Kalniņa
1987
SGIM
Sanda
Leimane
1977
Sīgas
VGIM
Helmuts
Staško
1978
VB3
Raivis
Nagla
2007
SGIM
Sallija
Biedrina ru
1969
VB4
Reilijs Emīls
Zālītis
2004
RRS Iļģuciems
MT3
Viesturs
Bratuškins
1985
VGIM
Konstantīns
Naglis
1980
SGIM
Ļena
Nagle
1979
MT4
Roberts
Brēde
1975
LiVelo
MT3
Henrijs
Zvaigzne
1987
MT4
Juris
Timšans
1975
Belo Cycling Project
MT1
Dominiks
Timšans
2003
Belo Cycling Project
VGIM
Juris
Timšans
1975
B84
VGIM
Dominiks
Timšans
2004
B84
VGIM
Roberts
Kairis
2006
B84
SGIM
Emīlija
Timšane
2000
B84
SGIM
Kristīne
Timšane
1980
B84
SGIM
Gunija
Timšane
2014
B84
SGIM
Dagmāra
Timšane
1943
B84
MT4
Kristaps
Zaķis
1976
VB3
Rihards
Medenis
2007
VGIM
Jānis
Laizāns
1975
Laizāni
SGIM
Anita
Jansone-Laizāne
1973
Laizāni
SGIM
Laura Anna
Laizāne
2007
Laizāni
VB1
Roberts Jānis
Laizāns
2010
Laizāni
SB3
Laura Anna
Laizāne
2007
Laizāni
MT5
aigars
vītols
1960
ddb
SGIM
Irīna
Odziņa
1973
Virsotne/MARMOT
VGIM
Reinis
Balodis
2009
Virsotne/MARMOT
VB2
Reinis
Balodis
2009
Virsotne/MARMOT
MT2
Mareks
Balodis
2001
Virsotne/MARMOT
VB2
Romans
Švecovs
2008
MT4
Dmitrijs
Beļajevs
1981
MT5
Hugo
Barker
1961
MT4
Sergey Gusikhin
Gusikhin
1978
MT4
Jānis
Stepiņš
1975
MT3
Genādijs
Filatovs
1985
Lyngson
MS2
Mikus
Veismanis
1982
Virsotne/MARMOT
VB1
Miks
Jurševics
2013
1032
SB2
Katrīna
Maike
2008
1032
VB3
Bruno
Pabērzs
2007
SB2
Evita
Zelmene
2009
MT3
Jānis
Bruzinskis
1985
Goldingen Invest
VGIM
Deniss
Samčuks
2004
MT1
Daniels
Dunskis
2002
RRS/ALFA
SGIM
Anastasija
Malančuka
2002
VGIM
Krists Tomass
Krūmiņš
2004
MT2
Markuss
Škerba
2001
<Banana_team]>
MT2
Reinis
Muižnieks
2001
<Banana_team]>
SGIM
Aiva
Vekmane
1981
<Skerbas>
SGIM
Krista Daniela
Škerba
2005
<Skerbas>
MT4
Māris
Klismets
1976
VELLAPĒDA / Riteņvasara
MT1
Kārlis
Klismets
2003
VELLAPĒDA / RRS Grīva
SB2
Laura
Klismete
2008
Riteņvasara
MT3
Ģirts
Cirvelis
1989
SUBARU AD REM Auto MTB Team
SB1
Grieta
Valdone
2010
MTB Talsi
SB1
Glorija
Krasikova
2010
SB1
Nora
Valdone
2013
MTB Talsi
SB1
Undīne
Riekstiņa
2011
MTB Talsi
SB4
Justīne
Riekstiņa
2005
MTB Talsi
MT3
Edmunds
Dārznieks
1993
Lizums
MT3
Gatis
Valdonis
1982
MTB Talsi
VB2
Daniels Bruno
Bērziņš
2008
MT4
Ivo Pāvils
Rozenbergs
1981
Galleria Riga
MT5
GUNĀRS
RĀCENIS
1957
VB2
Eduards
Silenieks
2008
MT3
Reinis
Sokolovs
1987
MT3
Ilmārs
Misa
1982
Kamarde-Bauska cycling
VB1
Ernests
Silenieks
2011
SB1
Sabīne
Misa
2010
MT4
Edvīns
Panders
1969
VB3
Deniss
Smirnovs
2007
Clean R SIA
MT3
Oļegs
Živs
1983
MT3
Māris
Ozoliņš
1983
420
VGIM
Daniels
Daņilovs
2004
Raiņa iela
VB1
Lenarts
Straume
2010
MT3
Artis
Ielejs
1987
PATS ČAU!
FT3
Anastasija
Vasko
1989
MT4
Mareks
Miķelsons
1980
VB1
Kristofers
Laķis
2010
FT4
Eva
Mārtiņsone
1976
VB2
Mārtiņš
Dzenis
2009
Kamelota
VB4
Dans
Krumpāns
2005
VB1
Ralfs
Kreicsteins
2011
MS2
Girts
Martinsons
1982
VB1
Markuss
Ārgals-Linde
2013
SB2
Samanta
Ārgale-Linde
2009
SB3
Normena Līva
Apse
2006
SB1
Denīze
Denine
2011
MT4
Mārtiņš
Treijs
1980
Vidzemes mēbeles
VB2
Roberts
Straubergs
2009
BELO cycling project / Riteņvasara
VB1
Alens Olivers
Cīrulis
2013
MT3
Kaspars
Bušmanis
1983
FT4
Sigita
Keiša
1974
Kamelota SIA
FT3
Zane
Reimartuse-Dzene
1982
Kamelota SIA
FT3
Dace
Segliņa
1982
Kamelota
MT3
Kaspars
Andžāns
1985
Kamelota
FT3
Ketija
Buntika-Andžāne
1983
Kamelota
FT3
Iveta
Siļutina
1982
Kamelota
VB2
Martins
Stankevičs
2008
VB1
Kristians
Stankevičs
2012
VGIM
Ilmārs
Rumpis
1968
VB2
Adrians
Lipskijs
2008
SGIM
Vija
Tīle
1984
VGIM
Māris
Tīle
1979
VGIM
Matīss
Melngailis
2004
VGIM
Tomass
Tīle
2004
VB2
Daniels
Zeps
2009
SB2
Marta
Zvīgule
2008
SB1
Katrīna
Zvīgule
2013
VB4
Janis
Zeps
2004
VB2
kirill
kiselovs
2008
MT3
Artūrs
Vasko
1986
FT3
Agnese
Ūdre
1988
MT3
Kaspars
Eglijs
1986
Mana labākā komanda
MT4
Aldis
Eglijs
1969
Mana labākā komanda
SGIM
Laura
Bļinkova
1992
BG deju studija
MT3
Mārtiņš
Eglijs
1985
mana labākā komanda
MT6
Aivars
Pentjušs
1948
VGIM
Artūrs
Bērziņš
1975
Dižbērziņi
VGIM
Henrijs
Bērziņš
2001
Dižbērziņi
SGIM
Santa
Bērziņa
1970
Dižbērziņi
SGIM
Evelīna
Bērziņa
2003
Dižbērziņi
SGIM
Rēzija
Bērziņa
2006
Dižbērziņi
VGIM
Andris
Klaužs
1964
Raiņa iela
MS2
Kirils
Pogodins
1987
Gaismas Maģija - EMU
MS2
Ēvalds
Pavlovs
1989
Gaismas Maģija - EMU
MS2
Andris
Ponomarenko
1987
Gaismas Maģija - EMU
MS2
Arvis
Sprude
1987
Gaismas Maģija - EMU
MS2
Mārtiņš
Lejiņš
1983
Gaismas Maģija - EMU
MS2
Mārtiņš
Flaksis
1986
Gaismas Maģija - EMU
MS2
Mārtiņš
Sārs
1987
Gaismas Maģija - EMU
MS3
Nauris
Inovskis
1981
Gaismas Maģija - EMU
MS5
Zigurds
Jureckis
1960
Gaismas Maģija - EMU
MS2
Emīls
Ribaks
1994
Gaismas Maģija - EMU
MS2
Jānis
Tauriņš
1984
MS3
Vladislavs
Osmolovskis
1978
VGIM
Mārtiņš
Stankevičs
1979
Durbe
SGIM
Nora
Poiša
1975
Durbe
VGIM
Vents
Dudarevs
2007
Durbe
SGIM
Sabīne
Dudareva
2000
Durbe
VGIM
Krišjānis
Dudarevs
2002
Durbe
FT3
Sindija
Skangale
1987
Alpha Baltic
FT4
Sigita
Vāce
1979
Alpha Baltic
FT4
Lita
Dzelme
1969
Alpha Baltic
VB4
Tomass Arnolds
Mušperts
2005
MT4
Uldis
Leimanis
1980
VGIM
Uldis
Leimanis
1980
VGIM
Krists
Leimanis
2005
SGIM
Inga
Beginska-Homka
1982
MT4
Arnis
Homka
1980
VGIM
Arnis
Homka
1980
VGIM
Ēriks
Homka
2008
VB2
Ēriks
Homka
2008
FT3
Baiba
Raškovska
1986
MT3
Arturs
Jokšs
1983
MT3
Māris
Kamerads
1986
MT3
Linards
Krūmbergs
1983
MT3
Vladislavs
Dmuhovskis
1988
MT3
Guntars
Grabinskis
1984
FT3
Rita
Donskiha
1983
MT4
Guntars
Briķis
1972
VGIM
Nikolajs
Naglis
2010
SGIM
Linda
Briķe
2001
SGIM
Liesma
Briķe
1973
VB4
Krišjānis
Liepiņš
2005
eglaines.lv
SGIM
Ilze
Kārkliņa
1970
19.līnija
SB2
Emīlija
Liepiņa
2008
SGIM
Nellija Anna
Kārkliņa
2007
19.līnija
VGIM
Agris
Kārkliņš
1969
19.līnija
MT4
Jānis
Liepiņš
1975
eglaines.lv
SB4
Kristiāna
Račevska
2004
VB3
Gustavs
Račevskis
2007
VB1
MIKS
Račevskis
2015
MT4
Raivis
Dambergs
1976
SGIM
Elīza
Znota
1988
MS3
Ričards
Jakobsons
1981
VGIM
Sandis
Znots
1980
SB2
Keita
Ālīte
2009
Rietumu Delfin
MT4
Mareks
Rībens
1975
VGIM
MAREKS
RIBENS
1975
SGIM
Nellija
Degle
1967
BG Deju studija
VGIM
EMILS
RIBENS
2003
MT4
GATIS
BUIVIDS
1979
VGIM
Gatis
Zamurs
1983
Plāceņi
VB1
timurs
zerebcovs
2011
SGIM
Baiba
Mārcēna
1984
VGIM
Jānis
Lasis
1975
Riteņvasara
SGIM
Līga
Lubāniša
1977
Riteņvasara
VGIM
Klāvs
Austriņš
2008
VB3
Nils
Kauliņš
2006
VB1
Otto Ričards
Mālmanis
2010
UĢI
MT2
Jēkabs Kaspars
Mālmanis
2001
UĢI
MT4
Uģis
Mālmanis
1971
UĢI
MT4
Arvis
Pencis
1969
MT3
Pauls
Pencis
1999
VGIM
Oskars
Pencis
1996
SGIM
Paula
Strazdiņa
2001
MS3
Māris
Kalējs
1973
Tukums KMK
MT3
Kristaps
Sils
1985
SB3
Elizabete
Sīle
2007
SB1
Estere
Sīle
2011
VGIM
Lauris
Zvilna
1982
Zvilnīši
SGIM
Anta
Pliena
1982
Zvilnīši
VGIM
Kristaps
Zvilna
2010
Zvilnīši
VB2
Kristers
Štrauhmanis
2009
Riteņvasara
VB1
Oskars
Štrauhmanis
2011
Riteņvasara
MT3
Uģis
Kalniņš
1986
SB2
Rūta
Baltpurviņa
2009
FT3
Olga
Mikulova
1986
VSK Noskrien
VB2
kirill
kiselovs
2008
SB3
polina
kiselova
2006
MT5
Ojārs
Zvirbulis
1961
VB1
artems
artems
2010
VB1
artjoms
kizimcuks
2010
VB2
Mareks
Āboliņš
2009
SB1
Kate
Lielmane
2011
MS2
Juris
Visockis
1982
Tukums KMK
FT4
Ligita
Leitlande
1970
FT3
Tamāra
Bičkova
1987
SB1
Railija
Cibuļska
2012
SB3
Elēna
Selga
2006
HAWAII EXPRESS
SB4
Laura
Belohvoščika
2004
BELO CYCLING PROJECT
SB4
Agnija
Morozova
2004
BELO CYCLING PROJECT
SGIM
Tatjāna
Ņikitina
1971
SGIM
Marija
Ņikitina
2006
MT3
Guntis
Knaps
1982
SB4
Diāna
Sauša
2004
BELO CYCLING PROJECT
MT5
Ainis
Bormanis
1959
VB4
Dominiks
Timšāns
2004
BELO CYCLING PROJECT
VB4
Kristaps Mariss
Linarts
2004
BELO CYCLING PROJECT
VB4
Dans
Krumpāns
2005
BELO CYCLING PROJECT
VB4
Kristofers
Čerņavskis
2005
BELO CYCLING PROJECT
VB4
Dāvis
Sloka
2005
BELO CYCLING PROJECT
VB3
Andis
Rupeiks
2006
BELO CYCLING PROJECT
VB2
Roberts
Ceske
2009
BELO CYCLING PROJECT
SB2
Marta
Mātere
2008
BELO CYCLING PROJECT
SB2
Sofija
Benke
2008
BELO CYCLING PROJECT
VB3
Kristers Rainers
Karlštrems
2007
VGIM
Ģirts
Brasliņš
1974
Swedbank
VGIM
Eduards
Brasliņš
2007
Swedbank
SGIM
Laima
Brasliņa
2004
Swedbank
SGIM
Julija
Leokina
1983
VB1
Leonards
Zabolotskis
2011
VB3
Ēvalds Jānis
Briedis
2006
VB2
Andris Raimonds
Briedis
2008
MS2
Igors
Dobrovolskis
1982
Tukums KMK
FT3
Anna
Jaskovska
1985
FT4
Eva
Jaskovska
1979
VGIM
Valdis
Bisters
1963
SGIM
Agija
Bistere
1966
SGIM
Līva
Bistere
2006
VGIM
Toms
Bisters
2006
VB4
Artūrs
Nummurs
2005
RRS Purvciems/Filter
VGIM
Gaitis
Nummurs
1976
RRS Purvciems/Filter
VGIM
Artūrs
Nummurs
2005
RRS Purvciems/Filter
MT4
Maksims
Li
1980
VB2
Maksims
Livers
2008
Fabula
VB2
Aleksandrs
Šarafutdinovs
2008
Fabula
VGIM
Raivis
Žmogins
2007
Z-spēks
VGIM
Igors
Žmogins
1978
Z-spēks
MT4
Jānis
Mičulis
1978
Sporta Centrs MĒMELE Bauska
MT3
Gatis
Miķelsons
1983
www.spv.lv
VGIM
Andress
Gricai
2004
Trophy Swag Team
SGIM
Linda
Gricai
1980
Trophey Swag Team
VGIM
Eric
Olive
1971
Trophey Swag Team
SB2
Evelīna
Akmene
2008
Akmenītes
SGIM
Elīna
Beikmane
1982
VENDEN
SB1
Elīza
Akmene
2011
Akmenītes
SGIM
Kristiāna
Zuza
1980
VENDEN
VGIM
Kristers
Putnāns
2008
VENDEN
MT6
Valdis
Andiņš
1948
Tandems/Dobeles dzirnavnieks
SB3
Arina
Makareviča
2007
VB3
Roberts
Laužels
2006
VB1
Ernests
Laužels
2013
FT4
Kristīne
Hauka
1981
FT4
Daina
Gotfrīde-Bernsone
1980
Bultas
FT3
Kristīne
Dakša
1987
Bultas
MT3
Dāvis
Irmejs
1989
FT3
Elīna
Plaude
1987
Bultas
MT3
Artūrs
Junolainens
1985
Bultas
FT3
Maija
Križmane
1989
Bultas
MT3
Roberts
Kļaviņš
1990
SB3
Paula Patrīcija
Tilko
2006
Riteņvasara
MT3
Kristaps
Zajarsks
1988
Treluce.lv
VB2
Alvils
Pētersons
2008
Riteņvasara
VB4
Kristens Krists
Tensons
2004
Riteņvasara
SB1
Annija
Skūltāne
2011
Riteņvasara
VB1
Gustavs
Bērziņš
2011
Riteņvasara
SB1
Marija
Djačenko
2010
Riteņvasara
VB1
Ralfs
Bernāts
2012
Riteņvasara
VB1
Artjoms
Stefanovičs
2013
Riteņvasara
VB1
Valts
Skujiņš
2010
Riteņvasara
SB2
Kate
Skujiņa
2009
Riteņvasara
SB3
Līva
Šlosberga
2007
Riteņvasara
MT4
Dmitrijs
Semendjajevs
1967
Zoorbagan
FT4
Velta
Leitāne
1969
Mevi Gym
SB1
Nikol&#299;ne
Timo&#353;enkova
2011
FT3
Lauma
Čerņevska
1985
VSK Noskrien
MT6
Māris
Ozollapiņš
1947
VGIM
Bruno
Brēde
2007
LiVelo/BTA
MT3
Mārtiņš
Mičulis
1984
Tesla Latvija FB fanu lapa
MT4
Andre
Raimundo
1980
Team Vito
MT3
Viesturs
Šteins
1995
MT3
Kaspars
Blaumanis
1983
VB3
Toms Rūdolfs
Jušēns
2007
MT3
Artūrs
Kokts
1986
VGIM
Reinis
Štromanis
1999
MT3
Helmuts
Dobelnieks
1982
VB1
Roberts
Markevičs
2010
VB2
Georgijs
Maksajs
2008
MT4
Igors
Jakovecs
1969
SGIM
Māra
Jensone
1971
SGIM
Henriete Jete
Grigola
2003
SGIM
Paula Elizabete
Grigola
1997
MT4
Mārtiņš
Bemberis
1980
VB1
Artjoms
Makarevičs
2014
SGIM
Anna
Rengela
2004
MT3
Kaspars
Bajārs
1985
MT3
Artis
Spāģis
1999
SGIM
Ieva
Spāģe
1973
VGIM
Klāvs
Līcis
1997
MS4
Didzis
Zālītis
1966
AS Latvenergo
SGIM
Agnese
Līce
1997
VGIM
Mārtiņš
Ansonskis
1994
SGIM
Dita
Bistere
1998
SGIM
Dace
Līce
1961
SB1
Maija
Gomberga
2011
SB3
Līva
Šlosberga
2007
Riteņvasara
MT3
Matīss
Rikters
1989
Tukums
VB1
Markuss
Mukāns
2010
Riteņvasara
VB1
Ričards
Neimanis
2012
MT1
Matīss
Otisons
2003
VB3
Adrians
Jaudzems
2006
VB1
Daniils
Mihailovs
2010
VB1
Daniils
Mihailovs
2010
MT3
Matīss
Safronovs
1991
Nightride
MT4
Kaspars
Kravčuns
1969
Virsotne/Marmot
SGIM
Anna
Kaļķe
1987
Virsotne/Marmot
SGIM
Inese
Grīnvalde
1977
VGIM
Sandris
Savickis
1973
VGIM
Ralfs
Savickis
2005
VGIM
Gunārs
Grīnvalds
2008
VB2
Reinis
Savickis
2008
VB1
Gustavs
Savickis
2011
SB1
Gundega
Grīnvalde
2010
MT3
Maksims
Kivlāns
1988
MT3
Andris
Vīgants
1982
SB2
Luize
Kalnina
2008
VB1
Pauls teodors
Kivlenieks
2011
VGIM
Andrey
Philippov
2002
VGIM
Roman
Philippov
1968
SGIM
Paula
Gurejeva
1999
Ilmājas Kojoti
VGIM
Jānis
Kalējs
1992
VGIM
Uldis
Francis
1957
SGIM
Lelde
France
1992
VB2
Ralfs
Domorackis
2009
Riteņvasara
VB2
Markuss
Domorackis
2009
Riteņvasara
MT4
Juris
Perunovs
1975
Zoorbagan
MT3
Olegs
Umanskis
1986
Zoorbagan
SB2
Megija
Gubāte
2008
SB1
Danija
Gubāte
2011
SB1
Anete
Gerule
2013
SB2
Laura
Lauva
2008
SB4
Līga
Lauva
2004
VB1
Olivers
Jansons
2012
SO Jansoni
SGIM
Elīna
Purmale
1992
VGIM
Kristaps
Dikants
1989
VB3
Roberts
Vaivods
2007
Dzirnavu ielas rūķīši
VB2
Gustavs
Vaivods
2009
Dzirnavu ielas rūķīši
SGIM
Inese
Vaivode
1978
Dzirnavu ielas rūķīši
VGIM
Jānis
Vaivods
1975
Dzirnavu ielas rūķīši
VGIM
Roberts
Vaivods
2007
Dzirnavu ielas rūķīši
VGIM
Gustavs
Vaivods
2009
Dzirnavu ielas rūķīši
FT3
Kristīne
Strode
1990
MT3
Raivis
Riekstiņš
1986
SB2
Karolīna
Salmiņa
2008
SB2
Grēta Amēlija
Lipora
2009
TOKYO HAIR STUDIO SPORT TEAM / RITENVASARA
MT4
Joona
Saluveer
1978
Omniva
SB1
Kartīna
Jakobsone
2010
MT3
maris
bahmanis
1987
nav
VGIM
Uldis
Mukāns
1983
Riteņvasara
SGIM
Diāna
Mukāne
1984
Riteņvasara
VGIM
Markuss
Mukāns
2010
Riteņvasara
MT3
Mārcis
Ruperts
1988
SGIM
ieva martina
pakalna
1987
MT3
Krišs
Baglais
1990
MT4
Māris
Čivčišs
1977
Engures Sportam
VB1
Roberts
Marnauza
2010
SB1
Maija
Marnauza
2012
FT3
Laura
Kurmeļjeva
1994
MT4
Māris
Salmiņš
1976
VB1
Jevgenijs
Semencuks
2012
FT3
Linda
Tuvikene
1989
Swedbank
MT3
Ervīns
Parings
1989
Swedbank
VB1
Roberts
Ozols
2012
FT3
Santa
Tinkusa
1988
Swedbank
MT3
Kristaps
Matisons
1985
MT3
Konstantīns
Saveļjevs
1987
MT3
Jānis
Svemps
1982
FT5
Alda
Svempe
1955
FT3
Līga
Svempe
1984
MS3
Mārcis
Midegs
1974
Virsotne/MARMOT
SB2
Alise
Komasa
2009
MT3
Mārtiņš
Bramanis
1986
VB1
Markuss
Komass
2013
MT3
Andris
Stalidzāns
1984
SB1
Tīna
Teiviša
2013
VB4
Edgars
Ceske
2005
BELO CYCLING PROJECT
VB4
Edgars
Ceske
2005
BELO CYCLING PROJECT
MT3
Krists
Vītols
1989
SB3
Elizabete
Jansone
2006
Klīnika MAMA RĪGA
SB4
Masha
Zaletova
2005
Klīnika MAMA RĪGA
SGIM
Zane
Zīlniece
1984
VGIM
Pēteris
Morozovs
1985
VGIM
Niks Artūrs
Morozovs
2006
VGIM
Otto
Viļums
2008
VGIM
Ritvaldis
Zīlnieks
1959
MT3
Pēteris
Morozovs
1985
SB1
Patrīcija
Krieva
2011
SB1
Kasandra
Liepiņa
2010
MT3
Maksims
Andrejevs
1995
MS2
Jānis
Bošs
1989
Burusports Ridley Team
FT4
Kristīne
Liepiņa
1974
MT4
ANDIS
PUMPURS
1965
SGIM
Brigita
Gulbe
1968
BG deju studija
MT3
Kristaps
Krafts-Raitgars
1993
Riteņvasara
MT5
Rolands
Maslovskis
1956
LMT
MT5
Aivars
Strauss
1960
EMU Mālpils sporta klubs
MT4
Valts
Mihelsons
1966
EMU Mālpils sporta klubs
MS2
Ivo
Viļumovs
1985
EVELO TEAM
MS3
Māris
Kalveršs
1976
EVELO TEAM
MS3
Ģirts
Vēvers
1973
EVELO TEAM
MS2
Kristaps
Knops
1985
EVELO TEAM
MS3
Aldis
Eglītis
1973
EVELO TEAM
MS2
Denis
Mirošins
1994
EVELO TEAM
MS2
Artūrs
Ronis
1985
EVELO TEAM
MS3
Viesturs
Lejiņš
1978
EVELO TEAM
MS3
Andris
Bodnieks
1976
EVELO TEAM
MS2
Raivis
Ritums
1986
EVELO TEAM
MS2
Rihards
Skrastiņš
1987
EVELO TEAM
MS2
Iļja
Dorošenko
1996
EVELO TEAM
VB3
Kristaps
Smirnovs
2007
MT3
Kristaps
Kipurs
1983
Ebike Machine
VB1
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
Motosports Racing Team
FT4
Jana
Jansone
1975
Tieto
SGIM
Dace
Pakule
1974
SGIM
Laura
Pakule
2002
MT3
Ēriks
Irmejs
1989
MT3
Oskars
Tumasevskis
1998
MT3
Arvis
Budrevičs
1989
MT3
kristaps
stepans
1989
OldR
MT3
Aivars
Pavlāns
1984
MT3
Maksims
Haprovs
1983
VGIM
Rihards
Roģis
1984
VGIM
Kristaps
Latkovskis
2003
VGIM
Ojārs
Valkers
1979
Ašās pumas
SGIM
Paula
Valkere
2006
Ašās pumas
MT4
Ojārs
Valkers
1979
MT3
Edgars
Rudzītis
1995
Māja L
MT4
DZINTARS
BALODIS
1968
VB1
Aleksejs
Trasko
2011
VB1
Mihails
Trasko
2011
MT4
Aigars
Janaitis
1978
MTB Garkalne
SGIM
Sigita
Šterne
1985
VB2
Aleksandrs
Vaščilo
2008
MT4
Jānis
Gūtmanis
1980
SB2
Evelīna
Pokolane
2009
-
MT4
Aleksandrs
Vaščilo
1974
VB1
Roberts
Provorovs
2012
SB2
Albīna
Provorova
2009
MT3
Toms
Zanders
1984
VGIM
Kaspars
Jansons
1982
SGIM
Sara
Jansone
2008
FT3
Anna
Ratniece
1995
Riteņvasara
FT2
Marta
Ratniece
2000
Riteņvasara
VB4
Krišjānis Justs
Ratnieks
2005
Riteņvasara
VB1
Romans
Mamatovs
2011
MT4
Laimonis
Grīnhofs
1981
SGIM
Jana
Grīnhofa
1983
Sestais pirksts
VGIM
Toms
Baumanis
2006
Sestais pirksts
SGIM
Alise
Grīnhofa
2010
Sestais pirksts
SB1
Katrina
Volfa
2012
FT3
Anna
Gusakova
1986
FT3
Madara
Tīģere
1993
MT3
Jānis
Ūbelis
1990
MT4
Guntars
Bergsteins
1970
VB3
Deivids
Nazarovs
2006
šķibenieki
SB4
Kerija
Zaķe
2004
šķibenieki
VB4
Eriks
Sāvič
2004
šķibenieki
SB4
Aleksandra
židiņa
2004
šķibenieki
VB2
Ralfs
Zaķis
2008
šķibenieki
SB4
Lāsma
Belasova
2004
šķibenieki
VGIM
Silvestrs
Krūmiņš
2008
Kruminsh&Krumimsh
VGIM
Andris
Krūmiņš
1986
Kruminsh&Kruminsh
MT4
Kaspars
Bramanis
1979
TURBAS
MT5
Valērijs
Pavlovs
1955
MT4
Dins
Jakuška
1975
MT3
Linards
Vainovskis
1984
MT3
Valdis
Naglis
1982
TURBAS
MT4
Ivars
Minčonoks
1981
Rīgas pašvaldības policijas MTB
SB2
Lauma
Lange
2009
Riteņvasara
SB1
Lote
Lange
2011
Riteņvasara
MS4
Ints
Celmaraugs
1965
Gandrs-Merida
VGIM
Miks
Šulcs
2008
SGIM
Sandra
Pelne
1985
SGIM
Inese
Pelne
1967
SGIM
Signe
Diura
1978
JPD
VGIM
Jānis
Ansviesulis
1973
JPD
VGIM
Kristaps
Diura
2002
JPD
SGIM
Sabīne
Diura
2006
JPD
VGIM
Gustavs
Ansviesulis
1999
JPD
SGIM
Diāna
Josta
1963
JPD
VGIM
Nils
Josts
1966
JPD
SGIM
Alise Marija
Josta
2004
JPD
SGIM
Marta
Špundzāne
2000
JPD
SGIM
Katrīna
Špundzāne
2003
JPD
VB1
Artūrs
Vējonis
2010
JPD
SGIM
Elīna
Markaine
1979
JPD
VGIM
Dainis
Markainis
1975
JPD
SGIM
Linda
Markaine
2013
JPD
MT3
Edijs
Šaicāns
1986
JPD
MT4
Romāns
Zaharovs
1980
JPD
FT3
Katerīna
Marduseviča
1991
MT4
Uldis
Germans
1980
MTB Talsi
SGIM
Agija
Vainovska
1987
FT4
Vita
Zarečanska
1976
Me Myself and I
FT3
Darja
Jevstafjeva
1993
3VeloPlus
FT3
Santa
Soloveiko
1993
Baltijas Sports
SGIM
Agnese
Bebre
1987
Mickeviči & Co
VGIM
Jānis
Mickevičs
1985
Mickeviči & Co
VGIM
Rolands
Mickevičs
1987
Mickeviči & Co
SGIM
Sandra
Mickeviča
1964
Mickeviči & Co
SGIM
Agnese
Trone
1989
Mickeviči & Co
VGIM
Jānis
Meijubers
1958
Mickeviči & Co
VGIM
Uldis
Menģelis
1978
SGIM
Ilze
Menģele
1977
SGIM
Marta
Menģele
2004
SGIM
Līva
Menģele
2006
VGIM
Pēteris
Meņģelis
1961
SGIM
Inese
Mežapuķe
1963
MT3
Jānis
Rāfelds
1982
JPD
VGIM
Andris
Stramkals
1975
JPD
VGIM
Adrians
Stramkals
2008
JPD
SGIM
Inga
Gulbe
1981
JPD
VGIM
Miks
Gulbis
1979
JPD
VGIM
Matīss
Gulbis
2003
JPD
VGIM
Kārlis
Gulbis
2008
JPD
SGIM
Ieva
Prokopčika
1982
JPD
VGIM
Artūrs
Prokopčiks
2003
JPD
VGIM
Aleksandrs
Prokopčiks
1979
JPD
VGIM
Armands
Prokopčiks
2012
JPD
MT3
Uģis
Lejaskrauklis
1993
JPD
MT4
Jānis
Dadziņš
1967
JPD
MT3
Matīss
Ernstons
1992
JPD
MT3
Sandis
Polikevičs
1993
JPD
MT3
Luīze Anna
Lejniece
1997
JPD
MT4
Haralds
Dundurs
1978
JPD
FT3
Daila
Andina
1982
JPD
MT4
Andris
Lejaskrauklis
1981
JPD
MT3
Arnolds
Ozoliņš
1992
JPD
VB1
Ingars
Adamovičs
2010
SB1
Elīza
Bētere
2012
MT4
Valdis
Rozentāls
1969
Ziepniekkalns
VGIM
MĀRIS
LINUŽS
1971
LINUŽI
SGIM
GUNITA
LINUŽA
1973
LINUŽI
MT2
Artis
Birkerts
2001
Intergaz
VGIM
MĀRCIS
LINUŽS
2014
LINUŽI
MT3
Nils
Onuzans
1994
LATLAFT
MT4
andris
birkerts
1975
intergaz
VB2
Aleksis
Freimanis
2008
VB2
ADRIANS
PIETKŪNS
2008
APMP
MT3
Aivars
Skridulis
1989
#TOMASKOLA
MT3
Arvīds
Jakušenoks
1983
VGIM
Dainis
Ēvele
1967
Ēveles
VGIM
Kristofers
Ēvele
2002
Ēveles
VB1
Ernests
Ēvele
2011
Ēveles
VB2
Markuss
Domorackis
2009
Riteņvasara
VB2
Ralfs
Domorackis
2009
Riteņvasara
VB1
Daniils
Jursevics
2010
SGIM
Kristine
Jursevica
1982
VGIM
Nikita
Cikaluks
1998
AND Grupa
SGIM
Diana
Savicka
1999
AND Grupa
SGIM
Natalja
Voronkova
1975
AND Grupa
MT3
Kristaps
Švāns
1985
MT5
Viktors
Trofimiks
1959
MS2
Viktors
Nerugals
1983
ebike Machine
VGIM
Antons
Liseckis
1985
Betoni
VGIM
Reilijs Emīls
Zālītis
2004
Beatoni
SGIM
Beata
Lisecka
1974
Betoni
MT3
Jānis
Sala
1984
Goldingen invest
SGIM
Imandra
Galandere Zīle
1975
JPD
VGIM
Kristaps
Zīle
2002
JPD
VGIM
Artūrs
Zīle
2008
JPD
SGIM
Evelīna
Zīle
2006
JPD
MT1
Kristaps
Zīle
2002
JPD
VGIM
Sandijs
Zīle
1975
JPD
MT3
Māris
Cīrulis
1983
JPD
MT3
Oskars
Zīle
1986
JPD
SGIM
Dace
Avotiņa
1982
JPD
VGIM
Sandijs
Zīle
1975
JPD
VGIM
Oskars
Zīle
1986
JPD
MT3
Jānis
Rimicāns
1987
JPD
VGIM
Jānis
Rimicāns
1987
JPD
MT3
Edgars
Elksnis
1987
JPD
MT3
Oļegs
Djatlovs
1989
JPD
MT4
Kristaps
Začests
1981
JPD
MT4
Jurijs
Krjukovs
1971
SB2
Viktorija
Stieģele
2008
Zibens spēks
VGIM
Jānis
Vīgants
1972
VGIM
Valters
Vīgants
2007
SGIM
Ineta
Vīgante
1972
SB1
Laurita
Meiere
2011
VENDEN
MT4
Lauris
Meiers
1970
VENDEN
VGIM
Lauris
Meiers
1970
VENDEN
SGIM
Dace
Meiere
1981
VENDEN
MT4
Raimonds
Auzāns
1971
JPD
SGIM
Ieva
Dobelniece
1982
JPD
VGIM
Gustavs
Dobelnieks
2007
JPD
MT3
Mārtiņš
Kalniņš
1992
JPD
MT3
Mārcis
Jakons
1989
JPD
FT3
Ieva
Cielava
1989
JPD
MT3
Oskars
Magone
1995
JPD
FT4
Santa
Piķe
1980
JPD
SGIM
Ilze
Kuzmina
1976
JPD
SGIM
Ilze
Borovska
1982
JPD
VGIM
Māris
Mucenieks
1988
JPD
SGIM
Adriana Renē
Borovska
2007
JPD
VGIM
Martins
Borovskis
2010
JPD
SGIM
Daiga
Freija
1986
JPD
VGIM
Dainis
Strādnieks
1985
JPD
SGIM
Anda
Plaude
1986
JPD
VGIM
Aigars
Roģis
1984
JPD
SGIM
Sandra
Lapiņa Kupča
1982
VENDEN
VB1
Emīls
Birziņš
2012
Birziņi
VB2
Hugo
Kupčs
2008
VENDEN
SB1
Agate
Kupča
2011
VENDEN
MT3
Jānis
Kupčs
1983
VENDEN
VGIM
Jānis
Kupčs
1983
VENDEN
VGIM
Hugo
Kupčs
2008
VENDEN
FT4
Sanita
Podskočija
1976
VENDEN
MT3
Uldis
Ziņkovskis
1996
VENDEN
MT3
Kaspars
Ziņkovskis
1999
VENDEN
MS3
Normunds
Beika
1976
EVELO TEAM
VGIM
Mareks
Birziņš
1976
Birziņi
VGIM
Valts
Vīgants
1972
SGIM
Egita
Birziņa
1976
Birziņi
VGIM
Aigars
Roģis
1984
JPD
MT4
Māris
Stankevičs
1980
JPD
MT4
Mārtiņš
Zelmenis
1981
JPD
MT4
Kaspars
Zelmenis
1980
JPD
MT4
Einārs
Bērze
1980
JPD
VGIM
Agris
Zelmenis
2007
JPD
SGIM
Indra
Brinkmane
1966
JPD
SGIM
Marta
Vīgante
2004
VB3
Valters
Vīgants
2007
SB4
Marta
Vīgante
2004
VB1
Eduards
Vīgants
2011
SB3
Emilija
Vekmane
2007
<skerbas>
MT4
Sergejs
Kazarovecs
1981
Baltijas Sports
MT4
Dzintars
Kerno
1965
Baltijas Sports
MT4
Uldis
Ceske
1980
BELO CYCLING RPOJECT/SKANSTE
MT4
Uldis
Ceske
1980
BELO CYCLING RPOJECT/SKANSTE
MT3
Nauris
Dzenis
1991
Buvserviss
MT5
Aleksandrs
Hudobkins
1959
BALTĀ KAZA BŪVSERVISĀ
MT3
Aleksandrs
Pridorožnijs
1991
VB3
Agris
Zelmenis
2007
SGIM
Jolanta
Ikvilde
1963
VB2
Mārtiņš
Slaidiņš
2008
MS4
Oskars
Gailišs
1969
Latvian Para Cycling/RRS
FT2
Viktorija
Loiko
2000
RRS Vecmīlgrāvis/Daugmale
FT3
Meldra
Žīgure
1986
Virsotne/MARMOT
VB2
Reinis
Slaidiņš
2009
VB2
Reinis
Slaidiņš
2009
VB2
Matvejs
Laiko
2009
Meteori
MT3
Lauris
Krievāns
1999
MS2
Artis
Roze
1987
Tukums KMK
MS2
Artūrs
Sisoļatins
1983
Tukums KMK
MS4
Edmunds
Kimpmanis
1971
Tukums KMK
FT3
Rūta
Brakovska
1997
MTB Garkalne
MT3
Mārtiņš
Bajārs
1988
MT4
Ainars
Kacens