Starting list

Number
Age group
Name
Last name
Year
Team
VB0
Vladimirs
Daņilovskis
2013
FT4
Olga
Zaharova
1976
MT4
Gatis
Tīds
1978
SB0
Karolaina
Druka-Jaunzeme
2014
Riteņvasara
SB1
Milana
Rožina
2011
SB1
Milana
Rožina
2011
SB1
Milana
Rožina
2011
SB1
Milana
Rožina
2011
SB1
Milana
Rožina
2011
SB0
Marianna
Rožina
2014
FV
Viktorija
Semenenko
1985
VB1
Deniss
Semenenko
2012
Riteņvasara
SB0
Valērija
Semeņenko
2014
Riteņvasara
VB4
īzaks
ļipskis
2005
VB4
īzaks
ļipskis
2005
MT4
Igors
Strazds
1969
Bauska
MT2
Alens
Strazds
2002
Bauska
MT4
Uldis
Germans
1980
MTB Talsi
MT4
Artis
Akmeņlauks
1967
SORRBJSS
MT4
Andris
Kaņeps
1968
SB2
Elīna
Arāja
2010
SB1
Rūta
Arāja
2013
VB3
Alvils
Pētersons
2008
Riteņvasara
SB4
Paula Patrīcija
Tilko
2006
Riteņvasara
SB0
Ieva Silvija
Tilko
2014
Riteņvasara
MT3
Jānis
Leončiks
1984
MT5
Hubertus
Veldmeijer
1957
VB0
MARKUSS
ŠTRAUSS
2014
MT4
Normunds
Orlovs
1976
Spararats
VB1
Ralfs
Bernāts
2012
Riteņvasara
FT3
Līva
Gridina
1987
MT3
Kristaps
Žukovskis
1989
MT3
Edgars
Blūzmanis
1984
"VELLAPĒDA"
VB2
Bruno
Blūzmanis
2009
"VELLAPĒDA"
VB2
Daniel
Tarasov
2010
SB1
Lote
Lange
2011
Riteņvasara
SB2
Lauma
Lange
2009
Riteņvasara
FT5
Lauma
Krogzeme
1960
Riteņvasara
MT4
Konstantīns
Belouss
1976
FERMA
FV
Paula Patrīcija
Tilko
2004
RRS Iļguciems/Riteņvasara
MV
Alvils
Pētersons
2004
RRS Iļguciems/Riteņvasara
MV
Mārcis
Tilko
1982
Riteņvasara
FV
Lelde
Pētersone
1990
Riteņvasara
MT4
Jānis
Beseris
1979
Belo Cycling Project
FT4
Baiba
Besere
1978
Belo Cycling Project
MT4
Gaitis
Kasperovičs
1975
MT3
Māris
Rubiks
1985
Valmieras velo vienība
MT4
Vadims
Mežapuķe
1982
Velo+
MT3
Jānis
Rubiks
1989
Noname Cycling Project
MT4
Andrejs
Ahmerovs
1976
Velo+
FT3
Monta
Tīsiņa
1989
MT3
Jānis
Ķemers
1986
Riga Adventure Team
MT4
Māris
Klismets
1976
"VELLAPĒDA"
MT1
Kārlis
Klismets
2003
"VELLAPĒDA"
SB3
Laura
Klismete
2008
BELO Cycling Project
MT4
Juris
Cīrulis
1977
ELKOR
SB1
Laura
Ķemers
2014
Riga Adventure Team
SB0
Elīna
Valdberga
2013
Riteņvasara
SB3
Diāna Lote
Valdberga
2008
Riteņvasara
MS3
Andrejs
Šuļga
1980
gruppetto.ru
MT4
Guntis
Mūrēns
1979
VB1
Daniils
Zelcs
2012
SB3
Valērija
Skvorcova
2007
VB0
Arsenijs
Podoroga
2014
Riteņvasara
MT3
Kalvis
Zulgis
1989
Baltijas Sports
MT3
Artūrs
Leitlands
1992
MV
Jevgeņijs
Skvorcovs
1976
FT4
Ligita
Leitlande
1970
FV
Olga
Zaharova
1976
VB0
Juris
Liekniņš
2013
VB1
Juris
Liekniņš
2013
VB1
Alens Olivers
Cīrulis
2013
MT4
Helmuts
Dobelnieks
1982
MT5
Aigars
Vītols
1960
DDB
FT3
Agate
Ivanovska
1987
SB0
Elīza
Beļūna
2013
VB2
Dāvis
Grīnvalds
2010
Riteņvasara
VB4
Amirs
Usmonhonovs
2006
VB2
Ričards
Hansons
2009
BELO Cycling Project
SB1
Katrīna
Hansone
2012
Riteņvasara
SB3
Alise
Grina
2007
VB2
Roberts
Grins
2010
VB1
Rihards
Grins
2012
VB1
Kārlis
Gedrovičs
2011
SB2
Katrīna
Gedroviča
2010
VB1
Miks
Jursevics
2013
Riteņvasara
VB1
Aleksejs
Vorotincevs
2013
MT4
Karels
Paškausks
1976
Dobeles dzirnavnieks/ Focus bikes
FT3
Baiba
Andersone
1984
Fiksie eži
MT4
Edgars
Egle
1982
Fiksie eži
VB1
Toms
Ozoliņš
2011
VB3
Aleksejs
Mazajevs
2008
SB4
Alina
Mažajeva
2006
SB3
Jūlija
Zubko
2007
VB3
Aleksejs
Mažajevs
2008
MV
Inesis
Malvess
1943
Širmeļi
MT4
Juris
Timšans
1975
Belo Cycling Project
MT1
Dominiks
Timšans
2004
Belo Cycling Project
MT3
Artūrs
Ļipatņikovs
1992
Velo+
SB4
Darja
Soldatkina
2006
SB1
Evelina
Lismane
2015
VB3
Rudik
Mirzojans
2008
SB4
Evelina
Lismane
2005
VB3
Arturs
Randers
2008
MT4
Jānis
Neimanis
1977
Engures sportam
MT3
reinis
Hoiers
1984
VB0
Vladimirs
Daņilovskis
2013
MT4
Aigars
Šveicars
1981
SEB banka
SB3
Loreta
Zālīte
2007
SB2
Annika
Zālīte
2010
VB1
Jānis
Zālītis
2012
MT3
Oļegs
Djatlovs
1989
MT4
Māris
Matisons
1977
VB3
Artūrs Andrejs
Lubānietis
2008
Riteņvasara
MT4
Ainars
Tomsons
1963
"Latvijas Nafta" velo team
MT5
Guntars
Krastiņš
1957
VB1
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
Motosports Racing Team
VB2
Georgijs
Hačatrjans
2009
VB0
Ernests
Liepiņš
2015
SB4
Eva
Goba
2005
VB1
Markuss
Goba
2012
MT3
Jānis
Veinbergs
1983
Velo+
VB2
Olivers
Dubinskis
2010
SB1
Olita
Dubinska
2011
SB0
Odita
Dubinska
2013
VB1
Emīls
LĀCIS
2013
Iztulkot.lv
MT4
Valdis
Pluksis
1981
SB2
Justīne
Plukse
2009
FT4
Guna
Aperāne
1974
"Latvijas Nafta" velo team
FT4
Iveta
Kraslavska
1982
MT3
Ģirts
Ceriņš
1992
SB0
Paula
Caune
2014
FT3
ieva martina
pakalna
1987
VB1
Elans
Nakipovs
2011
VB0
Everts
Nakipovs
2014
FT3
Kate
Rudzīte
1990
Rudzupuķu spēks
MT3
Dmitrijs
Minajevs
1988
Rudzupuķu spēks
SB2
Amanda
Rikmane
2010
MV
Dāvis
Puriņš
2001
Scarlight Movistar team
MV
Ilmārs
Birskis
1987
Scarlight Movistar team
FT4
Astrīda
Celmiņa
1966
Velotreniņi.lv B team
MT4
Edgars
Šulckis
1980
ZEV komanda
MT4
Kārlis
Čunka
1967
Velo+
MT4
Aleksejs
Goldins
1975
Velo+
MT4
Linards
Kanenbergs
1972
FT3
Adele Ilga
Spigovska
2000
ELKOR
MT4
Igors
Račkovs
1963
Velo+
MT4
Sergejs
Ļubickis
1966
ELKOR
MT5
Juris
Pūpols
1962
Fiksie eži
FT5
Elita
Pūpola
1961
Fiksie eži
VB1
Raivo
Baumerts
2011
MT4
Andris
Circenis
1978
FT4
Lana
Bugrova
1977
Velo+
MT4
Edgars
Balodis
1976
Velo+
FT4
Rima
Kalniete
1966
MT4
Kaspars
Ungurs
1975
VB3
Dmitrij
Fjodorovs
2007
SB2
Jekaterina
Fjodorova
2009
FT1
Lāsma Elza
Vaivode
2003
Vellapēda
FT4
Ilona
Vaivode
1974
Riteņvasara
MT4
Raimonds
Šmerliņš
1971
MT1
Kristaps
Malnačs
2003
RRS-Alfa
MT4
Salvis
Lapiņš
1974
Olainfarm
MT4
Helmuts
Naglis
1964
Olainfarm
VB3
daniel
strandzon
2007
sky
MT3
Aleksandrs
Kurbatskis
1992
Velo+
FT3
Ļubova
Fintjugova
1985
VB0
Rolands
Tomass
2013
VB3
Roberts
Tomass
2007
MT3
Andris
Jeršovs
1994
MT5
Igors
Mezapuķe
1960
MV
Armands
Eglītis
2003
FT3
Arta
Jaudzeme
1987
MT4
RAIMONDS
KUNDZIŅŠ
1975
SB1
Elza Sāra
Zariņa
2012
Riteņvasara
MT4
Dmitrijs
Beļajevs
1981
VB2
Patriks
Beļajevs
2010
MT3
Edgars
Ģērmanis
1986
FT3
Dace
Kešāne
1993
#nightrideriga
SB0
Elizabete
Čukure
2015
MT3
Jevgenijs
Markins
1986
MT3
Roberts
Jaunzems
1987
SportVIBE
MT3
Deniss
Golovkins
1987
Ferroli Latvia
MV
Armands
Valdbergs
1970
Skeleton Racing Team
FV
Gunita
Barisa
1979
Skeleton Racing Team
FV
Diāna Lote
Valdberga
2004
Skeleton Racing Team
VB2
Mikuss
Medvedevs
2009
lāču bērni
SB1
Emija
Medvedeva
2011
lāču bērni
MT1
Kristens Krists
Tensons
2004
RRS Iļģuciems
MT4
ARMANDS
VĀCERS
1980
SB2
Maria
Godovikova
2010
Cska
VB1
Sergey
Godovikov
2012
Cska
MT3
Bernhards
Zaumanis
1992
FT3
Aleksandra
Gorskova
1995
Velo+
MT4
Egīls
Blūms
1979
Burusports
MT4
Jānis
Ančs
1981
MT4
Neils
Sniedziņš
1969
Courland.club
VB1
Emils
Cimmermans
2011
Compensa Life
SB3
Ksenija
Vaščuka
2008
MT4
Andris
Graudiņš
1972
MV
Nauris
Vējonis
1991
FT4
Evita
Ore
1979
MT3
Romans
Trojanovs
1989
MT4
Mareks
Miķelsons
1980
FT4
Eva
Mārtiņsone
1976
VB1
Juris
Dembovskis
2011
SB2
Alise
Dembovska
2010
FT3
Anete
Pažusa
1992
SB2
Sofija
Ludviga
2010
Ludvigu komanda
SB1
Gabriela
Ludviga
2013
Ludvigu komanda
VB3
Agris
Zelmenis
2007
Baltijas Sports
MT4
Yuriy
Ivanov
1970
Velo+
FT4
Aiga
Paegle
1970
Engures sportam
FT4
Irina
Brice
1971
MT4
Andris
Tračums
1971
FT3
Liene
Adeleviča
1996
VB2
Redžinalds
Šaicāns
2009
Riteņvasara
MT3
Zintis
Šaicāns
1990
Reģionālā pašvaldības policija
SB0
Emīlija
Dobrāja
2015
SB0
Laura
Valtmane
2014
Riteņvasara
MT4
Kristaps
Zakis
1976
VB2
Valts
Skujiņš
2010
BELO Cycling Project
SB2
Kate
Skujiņa
2009
BELO Cycling Project
MT4
Ainis
Rutka
1982
MT3
Aleksandrs
Saveļjevs
1985
VB3
Patriks
Zvejnieks
2007
VB1
Markuss
Zvejnieks
2012
MT4
Raimonds
Saušs
1975
SSK BEBRA
FT1
Diāna
Sauša
2004
BELO Cycling Project
MV
Rihards
Blagovs
1990
MT4
Ivo
Ungurs
1969
FT1
Kitija
Siltumēna
2003
RRS Purvciems
MT4
Gaidis
Balodis
1981
FV
Sigita
Gablika
1992
FV
Dace
Tarasova
1984
MV
Vladislavs
Podvinskis
1990
Train2Win.lv
SB3
Sanda
Lapiņa
2008
SB0
Alise
Lapiņa
2015
MV
Jānis
Pētersons
1988
MTB Talsi
MT5
Juris
Riekstins
1960
RSPORT
MT4
Andris
Zālītis
1973
ELKOR
MT4
Sergejs
Zavorotņevs
1967
LNT MTG
MT3
Gedvidas
Mucas
1988
MyBike
MT3
Edgars
Pīčs
1987
MT4
Māris
Firguts
1981
Black Forest
MV
Jānis
Viļums
1976
Laba daudz nevajag
FV
Kristīne
Viļuma
1975
Laba daudz nevajag
SB2
Elza
Viļuma
2010
Laba daudz nevajag
MT3
Oskars
Krakts
1983
VB0
Juris
Krakts
2014
MT1
Valdis
Pivars
2003
MT5
Andris
Pivars
1957
MT3
Dmitrijs
Sinahs
1985
Alko
SB2
Adelina
Staivo
2010
MT3
Mārcis
Eihenbergs
1986
Eihenberg Cycling
MV
Jānis
Surna
1975
MV
Kristjans Emīls
Surna
2004
FV
Ginta
Surna
1977
MT3
Ivars
Milužs
1986
Velo+
SB0
Dārta
Līdaka
2013
VB0
Emīls
Līdaks
2015
SB0
Dārta
Līdaka
2013
VB1
Ernests
Miķītis
2011
SB1
Gerda
Miķīte
2014
SB0
Katrīna
Eglīte
2013
Riteņvasara
MT4
Gatis
Lange
1978
Riteņvasara
MT1
Kristiāns
Vaļulis
2004
FT3
Sanda
Petunova
1991
Velo+
MT3
Andrejs
Djatlo
1984
FT3
Marina
Sergejeva
1985
new team
MT4
Andris
Pētersons
1981
FT3
Baiba
Sīka
1989
MT4
Māris
Salmiņš
1976
MT4
Andris
Ozols
1981
Mēģinu uzmīt pedāli
VB1
Rihards
Celms
2011
Riteņvasara
MT4
Aldis
Čākurs
1963
MT5
Pēteris
Meņģelis
1961
MT4
Raimonds
Auzāns
1971
MT5
Ivars
Pērkums
1959
MS3
Girts
Martinsons
1982
MS4
Vilens
Kancerovs
1968
Engures sportam
MS3
Ivo
Levāns
1978
Engures Sportam
MT6
Andris
Lubāns
1945
SB2
Darja
Gubina
2009
SB4
Marija
Gubina
2006
FT3
Santa
Cine
1988
MT3
Kārlis
Cinis
1984
MT4
Viesturs
Dejus
1982
MT6
Abreks
Ibragimovs
1950
MV
Iuliia
Podoliak
1990
MT5
Andris
Ozols
1961
"Latvijas Nafta" velo team
VB3
Ričards
Skrāģis
2007
MT4
Otto
Cimmermans
1982
Compensa Life
VB1
Nikodims
Suvorovs
2011
Olainfarm
MT4
Sergejs
Andronovs
1980
VB3
Rihards
Medenis
2007
MT4
Edmunds
Ozols
1963
FT3
Līva
Ozoliņa
1987
"Latvijas Nafta" velo team
MT4
Arnis
Jurševics
1982
"Latvijas Nafta" velo team
MT4
Guntars
Andrijanovs
1970
MV
Dainis
Svistuhins
1975
FV
Agnese
Skuja
1980
MS2
Lauris
Ieviņš
1983
Dayton
VB2
Artūrs
Ivanovs
2010
SB1
Taisija
Ivanova
2012
MT5
Andrejs
Korabo
1957
MT4
Ainars
Bergs
1967
RK Liepāja
SB1
Margarita
Goža
2012
MS3
Jānis
Āboliņš
1976
Virsotne/MARMOT
FT4
Elita
Klintāja
1971
MT3
Martins
Meisters
1987
MT4
Dins
Jakuska
1975
Septabene
FT5
Gaida
Bite
1960
MS5
Jānis
Bruzinskis
1959
Virsotne MARMOT
SB0
Jekaterina
Kosareva
2013
SB2
Dārta
Siminaite
2009
MT4
Dāvis
Siminaitis
1978
MT5
Sergejs
Pomarnevskis
1954
ELKOR
MT4
Edgars
Bērziņš
1980
MTB Talsi
MT4
Jānis
Robežnieks
1966
MT2
Dāvis
Robežnieks
2001
MS5
Uldis
Rutka
1956
Dobeles dzirnavnieks/fokus bice
MT4
Aleksandrs
Deņisovs
1965
Veloclub
FT4
Žanna
Škuļova
1973
Veloclub
MT3
Sergejs
Rubins
1987
MT3
Paula
Gurejeva
1999
Ilmājas Kojoti
MT4
Oļegs
Gurejevs
1973
Ilmājas Kojoti
MS1
Kristaps
Siltumēns
2000
RRS Purvciems
MT3
Vladimir
Vorobiev
1984
MT3
Arvils
Vikštrems
1989
ELKOR
MT4
Raivis
Dambergs
1976
FS2
Anastasija
Krūmiņa
1996
Belo Cycling Project
VB2
Haralds
Dambergs
2010
VB3
Roberts
Dambergs
2007
MT3
Sergejs
Paščenkovs
1984
Velo+
MT4
Raimonds
Silanžs
1969
MT3
Peteris
Troksa
1986
MT3
Edgars
Riekstiņš
1990
VB1
Pēteris
Andžāns
2012
VB1
Jēkabs
Andžāns
2013
VB1
Niks
Ādamsons
2012
MT5
Jurijs
Slivjančuks
1957
MT3
Artūrs
Levins
1990
alle hop
VB1
Niks
Ādamsons
2012
MT4
Dainis
Bernāns
1981
FT4
Daina
Reveliņa
1970
MT4
Uģis
Reveliņš
1971
MT6
Jānis
Vējons
1952
ELKOR
MT3
Igors
Matvejevs
1988
MT3
Toms
Duboviks
1989
MT3
Mārtiņš
Duboviks
1988
FT4
Dana
Alksne
1979
Riteņvasara
MT4
Dainis
Kutra
1972
MT2
Lauris
Meļņikovs
2001
MT4
Kristiāns
Bernhards
1981
FT3
Madara
Tīģere
1993
MV
Jānis
Korņējevs
1986
FV
Liāna
Korņējeva
1983
MV
Renārs
Korņējevs
2004
MV
Ričards
Korņējevs
2004
SB4
Laila
Slaide
2005
Baldones Lauvas
SB3
Emīlija
Slaide
2007
Baldones Lauvas
VB0
Ralfs
slaide
2013
Baldones Lauvas
FT1
Monta
Slaide
2003
Baldones Lauvas
FT3
Ilze
Kumpiņa
1986
MT3
Kaspars
Kiesners
1983
FV
Laura
Rubane
1998
DAYTON
FT4
Līga
Blome
1982
FT3
Sanita
Muižniece
1986
MT3
Krišjānis
Ratiniks
1984
MT4
JĀNIS
KALĒJS
1970
S/C''MĒMELE'' BAUSKA
MT4
Aleksandrs
Timofejevs
1981
MT4
Māris
Strādnieks
1979
VELLAPĒDA
MS3
Raimonds
Brokāns
1973
NN Sporta Klubs
MT5
Valerijs
Samuilovs
1954
MT4
Mārtiņš
Bisters
1980
MT3
Jānis
Zēbergs
1984
DAYTON
MT3
Artis
Circenis
1983
DAYTON
MT3
Ivars
Eglīts
1984
DAYTON
MT5
Andrejs
Koruškins
1955
DAYTON
FT3
Aija
Svikle
1985
DAYTON
SB2
Rūta
Baltpurviņa
2009
Riteņvasara
MT4
Juris
Vucens
1969
FT3
Olga
Saveļjeva
1991
Olainfarm
MT4
Indulis
Ločmelis
1965
Olainfarm
MT4
Fēlikss
Dziedātājs
1980
Olainfarm
MT3
Dāvis
Ločmelis
1991
Olainfarm
FT4
Daina
Arāja
1965
Olainfarm
MT4
Imants
Počs
1981
Olainfarm
FT3
Sanita
Pavloviča
1984
Olainfarm
FV
Sanita
Pavloviča
1984
Olainfarm
MT4
Gintaras
Galinskis
1966
Autogaliunas
FT4
Ilona
Galinskiene
1976
Autogaliunas
MT2
Danielius
Galinskis
2001
Autogaliunas
VB0
Leonards
Peško
2014
SB1
Grieta
Kreita
2011
VB1
Fricis
Kreits
2013
MT3
Arnis
Mucenieks
1988
MT4
Armands
Matisons
1976
VB2
Kirils
Stefjuks
2010
Riteņvasara
VB0
Rūdolfs
Stefjuks
2015
Riteņvasara
MT5
Ģirts
Vēsma
1955
MS2
Andrejs
Lipskis
1983
URSA Cycling
VB3
Edvards
Jakovļevs
2008
VB2
Ralfs
Zīvers
2009
SB2
Anna
Subina
2010
MT4
Gunārs
Vitkovskis
1972
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Zintis
Gailis
1969
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT2
Kristaps
Gailis
2002
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
FT3
Ance
Rozīte
1988
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT3
Tomass
Straube
1985
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Harijs
Hiršs
1967
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Gatis
Detlavs
1981
POLICISTU VELOBiEDRĪBA
MT4
Andris
Knodze
1969
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT5
Juris
Tišaņinovs
1958
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT3
Didzis
Krogzems
1995
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT3
Māris
Antonovs
1986
FT3
Jana
Didenko
1992
MT4
Mareks
Šīrants
1972
Adidas- Isostar
MT4
Jānis
Ozols
1975
VB1
Gustavs
Dzelzskalns
2012
MT4
Jānis
Kalniņš
1982
LiVelo/Zelta Zeme
MT4
Normands
Treilons
1971
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
FT3
Alla
Petrenko
1986
Olainfarm
FT3
Nataliya
Sinitsa
1991
Olainfarm
FT4
Ilona
Krišāne
1972
FT4
Daiga
Rutka
1975
Evopipes
VB1
Gustavs
Lapiņš
2012
MT5
Aivars
Štāls
1955
Jūrmalas pedālis
MT2
Klāvs
Štāls
2002
Jūrmalas pedālis
MT5
Juris
Skrastiņš
1960
MT4
Raimonds
Henkuzens
1968
VB1
Rūdolfs
Vāvers
2014
SB1
Poļina
Popova
2012
VB0
Roberts
Popovs
2015
MT4
Reinis
Zobens
1975
MS2
Jānis
Šteins
1985
MT3
Viesturs
Šteins
1995
FV
Santa
Cera
1997
Ravensbourne
MT4
Kaspars
Aksenoks
1972
MT2
Kristaps
Aksenoks
2002
VB0
Kristofers
Aksenoks
2013
MT2
Normunds
Bojans
2001
MS2
Ivo
Viļumovs
1985
EVELO TEAM
MS3
Nauris
Inovskis
1981
EVELO TEAM
MS2
Rihards
Skrastiņš
1987
EVELO TEAM
MS3
Andris
Bodnieks
1976
EVELO TEAM
MS3
Sandis
Āķis
1975
EVELO TEAM
MS3
Aldis
Eglītis
1973
EVELO TEAM
MS3
Ģirts
Vēvers
1973
EVELO TEAM
MS3
Māris
Kalveršs
1976
EVELO TEAM
MS4
Ainārs
Ķiksis
1972
EVELO TEAM
VB3
Artis
Lokmanis
2008
MT4
Lauris
Lokmanis
1979
#nightrideriga
MT4
Aleksandrs
Vascilo
1974
VB3
Aleksandrs
Vascilo
2008
FT3
Līga
Celiņa
1987
Piedzivojumilv
MT4
Haralds
Saltons
1979
FT4
Vija
Saltone
1980
VB2
Kārlis
Blūzmanis
2009
"VELLAPĒDA"
VB1
Oskars
Blūzmanis
2012
"VELLAPĒDA"
SB2
Sofija
Zagladova
2009
VB1
Miks
Zagladovs
2012
SB0
Beāte
Zagladova
2014
VB4
Roberts
Laužels
2006
VB0
Ernests
Laužels
2013
MT4
Rolands
Laužels
1979
MT4
Mārtiņš
Zelmenis
1981
Baltijas Sports
VB0
Markuss
Zālītis
2013
VB1
Markuss
Zālītis
2013
FT3
Anete
Boguļko
1993
MT4
Raimonds
Ramutis
1970
VB4
Ģirts
Kaimiņš
2005
VB1
Normunds
Kaimiņš
2012
VB0
Marsels
Tihoņenko
2013
Riteņvasara
MS4
Gunārs
Dzalbs
1971
Hawaii Express
VB4
Kārlis
Zeidaks
2005
MS2
Toms
Dinsbergs
1988
Hawaii Express Filter
MS1
Devids
Zikratijs
2000
ĶNSS
MT5
Normunds
Kalniņš
1961
PRO VIA
MV
Krists Tomass
Krūmiņš
2004
VB1
Timurs
Čerņajevs
2012
SB1
Anna
Čerņajeva
2012
MT3
Jānis
Kupcis
1988
MT4
Jevgeņijs
Mihailovs
1981
kurtuesi.lv
MT4
Vilmantas
Vilinauskas
1979
Velo GHOST Veloma
MT4
Markas
Fiodorovas
1974
Velo GHOST Veloma
MV
Māris
Aušeiks
1954
LAI ripo
FV
Dace
Fabrīciusa
1964
Lai ripo
VB0
Jasīns
Salehs
2014
MT4
Verners
Pumpurs
1968
MT3
Ilmārs
Luksts
1987
LiVelo / Zelta Zeme
SB2
Ieva
Luksta
2009
LiVelo / Zelta Zeme
VB2
Roberts
Luksts
2010
LiVelo / Zelta Zeme
MV
Matīss
Liepiņš
2004
MV
Kārlis
Liepiņš
1980
MT6
Jānis
Prančs
1952
veloclub
MV
Kirils
Stefjuks
2004
Riteņvasara
FV
Marina
Stefjuka
1985
Riteņvasara
MT3
Jānis
Konutis
1993
VB3
Rodrigo
Tauriņš
2007
MT4
Aleksandrs
Kapralovs
1964
Velo+
SB0
Eva
Treide
2013
SB3
Sofija
Koļesņikova
2007
FV
Anna
Čmiļa
1992
FV
Karlīna
Stankeviča
1998
MT3
Ģirts
Treide
1984
MT4
Juris
Fotins
1977
Olainfarm
VB0
Mārtiņš
Priede
2013
Priedes
VB2
Matīss
Priede
2009
Priedes
MT4
Viktoras
Mališauskas
1980
bodykit.lv
MT3
Andrejs
Soboļevs
1992
X INFOTECH
FT3
Angelina
Sorokina
1991
X INFOTECH
FT3
Jūlija
Fedotova
1988
X INFOTECH
MT3
Raivis
Martuzāns
1991
X INFOTECH
MT4
Sandis
Druviņš
1982
MTB Iecava
MV
Guntis
Leimanis
1980
VB3
Matīss
Leimanis
2008
MT3
Vladislavs
Sokolovs
1984
TK "Sniegpulkstenīte"
MT3
Mārtiņš
Vaitkevičs
1986
MV
Valdis
Kokorišs
1964
MT4
Edvinas
Kudrevicius
1982
Velo GHOST Veloma
MT3
Mārtiņš
Šteins
1992
Tele2
MT3
Simas
Kondrotas
1985
Velo GHOST Veloma
MT3
Mantas
Berzanskis
1990
Velo GHOST Veloma
FT3
Edita
Unguryte
1987
Velo GHOST Veloma
MT3
Val
Prilepskis
1987
Velo+
MT4
Aleksejs
Tihans
1979
Intergaz
MT4
OLAFS
MILČS
1976
MS4
Aivars
Rudzinskis
1971
MS4
viktors
kalašnikovs
1964
veoclub
MT6
viktors
Kuhaļskis
1951
MS5
Jurij
Žukov
1955
Top team Ultrabake
MV
Krišjānis
Vīksna
1984
SB4
Alise
Milča
2005
MT3
Aivars
Dārznieks
1986
Lizums
MT3
Edmunds
Dārznieks
1993
Lizums
MT3
Renārs
Pūcītis
1987
Lizums
MT3
Andris
Turciņš
1983
Lizums
MV
Matīss
Leimanis
2004
SB3
Melānija
Zālīte
2008
VB2
Gustavs
Zaremba
2010
ZRZG
VB2
Roberts
Straubergs
2009
BELO Cycling Project
VB1
Džeimss
Straubergs
2011
BELO Cycling Project
VB1
Helmuts
Laksis
2011
Riteņvasara
VB2
Alberts
Laksis
2010
Riteņvasara
VB1
Kristers
Riže
2011
Riteņvasara
MT4
Ingus
Vuškārnieks
1979
MT3
Māris
Langenfelds
1994
SB4
Eva
Goba
2005
MV
Agris
Zelmenis
2004
Baltijas Sports
MV
Mārtiņš
Zelmenis
1981
Baltijas Sports
VB3
Toms Daniels
Baumerts
2008
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
VB1
Ričards
Neverovskis
2011
MT3
Ronalds
Roops
1983
MT4
Ilmārs
Misa
1982
SB2
Sabīne
Misa
2010
VB1
Raivo
Misa
2012
MT3
Oskars
Matisons
1985
StrongPoint
MS3
Andrejs
Arājs
1982
ASK PATRIA
FT3
Olga
Šilova
1983
SB2
Glorija
Krasikova
2010
Banda
VB0
Roberts
Krasikovs
2014
SB0
Amēlija
Krasikova
2015
Banda
MT6
Josifs
Kalverss
1950
Salaspils Zīriņi
MT1
Matīss
Kalverss
2003
Salaspils Zīriņi
MS3
Didzis
Piļāns
1980
MV
Edgars
Jākobsons
1984
ABB Power
MV
Roberts
Skalozubs
1971
ABB Power
MT4
Egons
Krustiņš
1980
ABB Power
FT4
Natalija
Rovenska
1975
ABB Power
MT4
Sergejs
Murins
1975
ABB Power
VB0
Roberts
Lapiņš
2013
ABB Supernieks
MV
Klāvs
Zārdiņš
1989
ABB Power
FV
Madara
Mačiņa
1991
ABB Power
MT3
Ģirts
Pelīte
1990
ABB Power
MT3
Gatis
Ikers
1985
ABB Power
VB3
Krišjānis
Rozenbilds
2007
VB1
Roberts
Krasikovs
2014
Banda
VB4
Markuss Raivo
Rebinka
2006
VB4
Markuss Raivo
Rebinka
2006
MT4
Edvīns
Panders
1969
VB2
Valters
Belasovs
2010
MS2
Aleksandrs
Kulakovs
1998
RRS/Purvciems
MT4
Gatis
Pūcītis
1981
Swedbank
SB0
Estere
Strade
2014
MT3
Kaspars
Bajārs
1985
SB1
Sofija
Šaicāne
2013
SB0
Denīze
Goksu
2013
SB0
Melisa
Goksu
2015
FT4
Kristīne
Hauka
1981
MS2
Gedas
Girdvainis
1985
OSK TELSIAI
MS2
Artūras
Tiškus
1986
OSK TELSIAI
SB3
Nellija
Ēvalde
2008
MT5
GUNĀRS
RĀCENIS
1957
MT4
Karens
Avaņesjans
1980
Gemoss
MT6
Juris
Gailis
1952
VB1
Ernests
Miezītis
2014
VB0
Tomass
Siliņš
2014
MT4
KASPARS
DERGACS
1979
MT3
Sergejs
Kopils
1985
MT3
Andris
Vanags
1983
FT4
Liene
Nikitina-Zaķe
1974
VB1
Otto
Kaņeps-Kalniņš
2011
VB1
Artis
Leščinskis
2012
VB1
Kristers
Jākobsons
2014
ABB Power
FT3
Inga
Rītere
1995
FT3
Agnese
Pastare
1988
SB2
Marija
Djačenko
2010
Riteņvasara
MV
Dmitrijs
Djačenko
1973
Riteņvasara
FV
Marija
Djačenko
2004
Riteņvasara
VB1
Arsenijs
Borodajs
2011
MT3
Andis
Balka
1985
DOBELES DZIRNAVNIEKS/FOCUS BIKES
MT3
Edgars
Balanas
1987
MT4
Valdis
Gavars
1970
MV
Pēteris
Strautmanis
1959
VB0
Miķelis
Bernāns
2014
MS2
Andrejs
Pegasovs
1983
SB3
Emīlija
Bernāne
2008
MS2
Jānis
Tauriņš
1984
VB4
Toms
Rodze
2005
FV
Ineta
Loce
1988
Mollers
MV
Andris
Jakovičs
1985
Mollers
SB1
Kate
Sulce
2011
MT4
Raimonds
Baltiņš
1978
LOLiki Team
FT4
Laura
Langenfelde
1979
LOLiki Team
VB2
rinalds
berkis
2009
ritinvasara
MS2
Vladimirs
Bogdanovs
1986
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
VB2
Mareks
Martins
2010
Riteņvasara
VB2
Roberts
Martins
2010
Riteņvasara
MT3
Lauris
Vaivods
1992
MS3
Dairis
Kuciks
1981
Booking Group
SB3
Karolīna
Salmiņa
2008
VB1
Ivans
Nikolajevs
2011
SB1
Anna
Nikolajeva
2013
VB1
Màrtiņš
Kungs
2011
Baldones Riteņbraukšanas nodaļa
VB4
Oskars
Kungs
2006
Baldones Riteņbraukšanas nodaļa
MT4
Māris
Āķītis
1975
Picture Happy
MT4
Maksims
Sidorovs
1981
IDIOTICA ADVENTURES
VB2
Renārs
Berķis
2010
FT3
Ilze
Beinaroviča
1991
MV
Emīls Rihards
Ēvalds
2004
Swedbank
MT1
Rihards
Reinfelds
2004
ĶNSS
MT4
Andris
Purmalis
1976
MT1
Artūrs
Erdmanis
2003
RRS/Purvciems
MT4
Anrijs
Pumpišs
1970
Tukums
MV
Dāvis
Zīvarts
2004
LGS cycling team
FT2
Santa
Pētersone
2002
MS3
Vitālijs
Korņilovs
1979
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Arnis
Lazdiņš
1996
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Dāvis
Perševics
1997
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Kristofers
Rācenājs
1985
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Kaspars
Serģis
1992
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS3
Lauris
Špillers
1974
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MT3
Andris
Stalidzāns
1983
KA TEAM
MT3
Jānis
Sirmais
1993
KA TEAM
FT4
Kristīne
Baranovska
1974
KA TEAM
MT4
Kristiāns
Baranovskis
1974
KA TEAM
MT3
Andris
Jurgenbergs
1985
KA TEAM
MT4
Oskars
Jurgenbergs
1978
KA TEAM
MT3
Zintis
Šaicāns
1990
KA TEAM
MT3
Edijs
Šaicāns
1986
KA TEAM
MT4
Andris
Dzērvītis
1978
KA TEAM
MT4
Edgars
Maurmanis
1979
KA TEAM
FT3
Olga
Blūma
1984
SILVANOLS
FT3
Agnese
Gudrupe
1994
SILVANOLS
MT3
Ģirts
Praude
1983
SILVANOLS
MT3
Ivars
Zviedris
1986
SILVANOLS
FT3
Evita
Zviedre
1988
SILVANOLS
MT3
Aleksandrs
Muškatovs
1985
SILVANOLS
MT3
Jānis
Bija
1990
SILVANOLS
MT3
Andrejs
Kekeņins
1988
SILVANOLS
SB1
Sofija
Staivo
2014
SB2
Ilze Magdalēna
Mačevska
2009
SB1
Elīze Marta
Mačevska
2012
MT3
Artūrs
Ešenvalds
1988
MT2
Dans Raivo
Bekmanis
2002
RRS/Purvciems
MT6
Haakan
Asp
1951
VB0
Ralfs
Brusovs
2013
MT2
Roberts
Andersons
2002
ELKOR
VB1
Jēkabs
Karlsons
2012
SB1
Asnate
Reiziņa
2011
VB3
Vadims
Saveljevs
2007
MT3
Artis
Pužulis
1990
FT3
Liene
Pērkone
1990
MT4
Ruslans
Solovjovs
1977
MT3
Germans
Špedts
1989
SILVANOLS
SB0
Paula
Kivriņa
2013
MS3
Krists
Ločmelis
1973
MT3
Edgars
Zīverts
1986
FT4
Dace
Rozenberga
1980
MT6
Ivars
Rozenbergs
1949
VB2
Nikolajs
Gusevs
2009
VB1
Vladimirs
Gusevs
2012
FT4
Inga
Vītuma-Jaunzeme
1977
ALLE HOP
VB0
Jegors
Gorobecs
2014
FV
Elīna
Skujiņa
1984
MT3
Andrejs
Meļņikovs
1984
Kreiss
SB3
Liene
Lasmane
2008
Riteņvasara
SB2
Alīna
Mendelsone
2009
VB1
Marks Simons
Mendelsons
2011
VB1
Gustavs
Palieps
2012
Riteņvasara
MT3
Viljams
Vidauskis
1986
SAF Tehnika
VB2
Arno
Fiļins
2009
SB0
Amēlija
Viļķina
2013
VB2
Adrians
Balodis
2009
Trakie mežoņi
VB1
Artuss
Balodis
2012
Trakie mežoņi
MT4
Andris
Riekstiņš
1973
MT4
Janis
Nolle
1971
VB0
Andrejs
Peščinskis
2014
P-team
SB1
Marina
Peščinska
2012
P-team
MT4
Aivis
Liepiņš
1968
FV
Sabīne
Strauberga
1980
MS4
Dmitrijs
Jankovs
1966
RK "Liepāja"
VB1
ROVILDS
BATARS
2011
Selonia
MT6
Jānis
Puriņš
1950
EMU
MS2
Kristaps
Knops
1985
EVELO TEAM
MT4
Arnis
Jurševics
1982
Latvijas Nafta
FT3
Līva
Ozoliņa
1987
Latvijas Nafta
MT4
Kaspars
Sīmanis
1974
MT1
Klāvs
Sīmanis
2004
MT4
Vadim
Tarasov
1981
SB1
AMANDA
ROZENTĀLE
2011
VB1
Toms
Cišs
2014
Riteņvasara
VB1
Mārtiņš
Cišs
2011
MV
Māris
Šeflers
1977
VB1
Elmārs
Ozols
2011
MS2
Arturs
Sisoļatins
1983
Belo Cycling Project
MT4
Andrejs
Mirošņikovs
1963
X INFOTECH
MT4
Raimonds
Rubiķis
1972
FT5
Rudīte
Kramzaka
1956
MS2
Artis
ROZE
1987
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS1
Arvis
Rendors
2000
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS3
Lauris
PĀRUPS
1981
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS4
Didzis
Zālītis
1966
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Iļja
DOROŠENKO
1996
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Artūrs
Zālītis
1988
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Niklāvs
BOĻŠIS
1998
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Raivis
Ritums
1986
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS1
Kristaps
PELČERS
1999
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS4
Egons
Rozenfelds
1969
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Mārtiņš
SAVICKIS
1993
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS3
Kaspars
ČIKSTE
1981
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MT3
Mārtiņš
Podnieks
1985
MS2
Emīls
Ribaks
1994
Noname Cycling Project
MT2
Jekabs
Klavins
2002
RRS Alfa
VB0
Emīls
Točs
2015
VB4
Deivids
Nazarovs
2005
VB3
Ralfs
Zakis
2007
MS2
Andrius
Augulis
1986
OSK Telsiai
MT3
Elvijs
Vikštrems
1986
ELKOR
FT4
Daina
Celma
1982
Riteņvasara
VB2
Ēriks
Celms
2009
Riteņvasara
VB3
Mihails
Solovejs
2008
FV
Dace
Romanovska
1977
SB2
Beatrise Elizabete
Romanovska
2009
VB1
Olivers
Vaisūns
2011
Baldones velo nodaļa
MT5
Vilnis
Buls
1959
BELO Cycling Project
MT3
Valerijs
Visnakovs
1983
Yarr Games
MT4
Lauris
Biezbārdis
1976
SB1
Esenija
Soloveja
2012
MT4
Māris
Upīts
1981
Booking group team
MT3
Artūrs
Hasanovs
1987
VB2
Tigrans
Suļemenkovs
2009
MT4
andris
aizups
1963
MT2
Viesturs Pēteris
Stanke
2002
MT3
Ilja
Semenenko
1983
SB4
Marija
Čikuna
2006
2Rati.lv / Belo Cycling Project
MT3
Ričards
Andžāns
2000
MT4
Andrej
Jarovoj
1977
Velo GHOST Veloma
MT4
Mairis
Eniks
1971
VB2
Markuss
Mukāns
2010
Riteņvasara
SB4
Laura
Gucanoviča
2005
BELO Cycling Project
MT4
Oskars
Zonne
1981
Acsaabols
MT4
Uldis
Ceske
1980
Belo Cycling Proyect
MS2
Mareks
Kampe
1997
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MS2
Andris
Lukjanovs
1995
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MS2
Kristaps
Būdenieks
1995
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MS2
Jēkabs
Cers
1998
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MS3
Ričards
Jēkabsons
1981
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MS3
Edgars
Brigmanis
1982
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT4
Mārtiņš
Šneiders
1982
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT4
Maksims
Lebedevs
1974
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT3
Mārtiņš
Krekovskis
1988
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT4
Oļegs
Meļehs
1982
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT3
Artis
Pujāts
1991
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT3
Artūrs
Siliņš
1991
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT2
Anrijs
Rancāns
2001
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT2
Toms Matīss
Riekstiņš
2002
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT4
Kaspars
Vaisuns
1976
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT2
Jānis
Šēlis
2001
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT2
Oskars
Dangbārs
2001
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
FT3
Olesja
Baikova
1985
Kinestape.com
VB2
Ēriks Jānis
Raitgars
2010
Riteņvasara
SB0
Alise
Sedlova
2014
VB0
Rojs
Valtmanis
2015
Riteņvasara
VB1
Jēkabs
Skvarnovičs
2011
MS1
marks
Gorskis
2000
ķnss/daugmale
MS1
dāvis
korsītis
2000
Ķnss/daugmale
MS1
Ņikita
Čugunovs
2000
ķnss daugmale
MT2
Roberts
Jirgens
2001
ķnss/daugmale
MT1
Dāvis
Upenieks
2004
ķnss
MS2
Mārcis
Kalniņš
1998
Rietumu Banka-Rīga
MS2
Matīss
Riekstiņš
1997
Rietumu Banka-Rīga
MS3
Dimitriy
Sorokin
1982
Rietumu Banka-Rīga
MT3
Edgars
Timofejevs
1987
MV
Dainis
Evertovskis
1976
FV
Everita
Evertovska
2004
MS2
Vjačeslavs
Beļajevs
1983
MT3
Valdis
Sedlovs
1983
Swedbank
MT3
Albīns
Ramiņš
1984
LEC
MT4
Edijs
Ramiņš
1976
LEC
SB4
Elīna
Vilkena
2006
SB1
Agnese
Vilkena
2012
VB1
Miķelis
Jankūns
2011
MS2
Artūrs
Ronis
1985
EVELO TEAM
MT3
Raimonds
Ronis
1989
SKANDI MOTORS
MT4
Aivars
Ruzaiķis
1970
SKANDI MOTORS
MS3
Ivars
Žerbis
1974
SKANDI MOTORS
FT3
Ilze
Glovecka
1990
MT3
Artūrs
Gloveckis
1988
MS2
Kalvis
Jansons
1992
MTB Talsi
MT4
Raitis
Zuļģis
1967
Baltijas Sports
MT4
Didzis
Kalējs
1982
Salidzini.lv
MT4
Salvis
Skreiveris
1981
Salidzini.lv
MV
Jānis
Vītols
1989
Salidzini.lv
MT3
Raimonds
Šilkins
1983
Salidzini.lv
SB1
Elza
Kalēja
2013
Salidzini.lv
VB1
Mareks
Kalējs
2011
Salidzini.lv
MT3
Rihards
Rieka
1997
Salidzini.lv
FT3
Laura
Gaisina
1997
Salidzini.lv
MT3
Valters
Orlovskis
1999
Olaine
MV
Artūrs
Miezītis
1988
MT4
Rolands
Birģelis
1980
MT3
Jānis
Birģelis
1990
MT4
Juris
Rode
1966
Mollers
MV
Dmitrijs
Dubrovskis
1983
Atletika
FV
Kristīne
Dubrovska
1985
Atletika
MV
Jurijs
Keziks
1980
Atletika
MV
Vladislavs
Keziks
2004
Atletika
FV
Aleksandra
Kezika
1985
Atletika
FV
Emīlija
Kezika
2004
Atletika
MV
Viktors
Rečs
1984
Atletika
MT5
Leonids
Sirinskis
1956
MT3
Vitalijs
Čibisovs
1988
MV
Karls
Iodko
1991
FOOD UNION
MT4
Aleksandr
Anokhin
1977
FOOD UNION
FS1
Viktorija
Loiko
2000
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT4
Andre
Raimundo
1980
TeamGuruX
FT3
Anna
Gusakova
1986
TeamGuruX
MV
Mārtiņš
Līcis
1991
MV
Kristaps
Stepans
1989
MV
Arvis
Budrevičš
1989
FV
Ieva
Rokule
1990
MV
Māris
Grasis
1973
MV
Ernests
Kazakēvičs
2004
MT5
Aivars
Broks
1961
MV
Juris
Kalniņš
1974
MT3
Ronalds
Saksons
1987
OMMS
FT3
Inese
Fedorovska
1987
OMMS
FT3
Māra
Zandersone
1987
OMMS
MT3
Maarten
Lemken
1992
OMMS
MT3
Pāvels
Račiks
1987
OMMS
MV
Gatis
Kalniņš
1985
FV
Agnese
Kalniņa
1990
SB0
Dārta
Kalniņa
2014
MV
Aleksandrs
Geržatovičš
1995
MV
Jānis
Švarcs
1987
FV
Marika
Broka Švarca
1988
MV
Edgars
Romanovičš
1986
MV
Jānis
Zīle
1989
FV
Karīna
Segruma
1997
MT3
Artis
Segrums
1999
MV
Sandris
Raitums
1978
MV
Pāvels
Viļums
1987
MS2
Arvis
Sprude
1987
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT4
Guntars
Zeics
1975
MV
Sergejs
Rakevičs 
1986
VAS Latvijas Gaisa Satiksme
FV
Inese
Mežapuķe
1963
VAS Latvijas Gaisa Satiksme
MV
Viesturs
Bratuškins
1985
VAS Latvijas Gaisa satiksme
MV
Vadims
Voronovs
1972
VAS Latvijas Gaisa satiksme
FV
Renāte
Rulle
1991
VAS Latvijas Gaisa satiksme
MT6
Andis
Sirmais
1948
VAS Latvijas Gaisa satiksme
MT3
Jānis
Eglītis
1985
VAS Latvijas Gaisa satiksme
MT4
Sandis
Zīvarts
1978
VAS Latvijas Gaisa satiksme
MT3
Maksims
Vasiļjevs
1985
VAS Latvijas Gaisa satiksme
FT3
Līga
Jurševica
1990
zakitis_bizotajs
FT5
Inga
Ozoliņa
1957
MS3
Sandis
Sokolovs
1976
MS2
Mārtiņš
Flaksis
1986
Noname Cycling Project
MV
Petr
Kozlov
1985
MT5
aivars
kupsis
1955
SB0
Anete
Šteinberga
2013
riteņvasara
MT4
Jānis
Elksnis
1976
Sveaskog Baltfor MTB
FT3
Marta
Ciekure
1987
Sveaskog Baltfor MTB
MT4
Saulius
Grigutis
1979
Velo GHOST Veloma
MV
Deniss
Lebedevs
1981
VB1
Gustavs
Kreilis
2012
Riteņvasara
MT3
Juris
Sebris
1985
MT3
Kristaps
Liepiņš
1985
FANS AP-Print
MT4
Ģirts
Melbārdis
1979
FANS AP-Print
MT4
Jānis
Teivišs
1982
FANS AP-Print
MT4
Juris
Veldre
1975
FANS AP-Print
MT4
Mārtiņš
Pētersons
1982
FANS AP-Print
MT5
Leonīds
Aleksējevs
1958
FANS AP-Print
MT3
Mārtiņš
Jirgensons
1992
FANS AP-Print
MT3
Igors
Siminaitis
1988
FANS AP-Print
MT3
Kirils
Pogodins
1987
FANS AP-Print
FS2
Viktorija
Sipoviča
1998
FANS AP-Print
MV
Matīss
Zemītis
1987
FANS AP-Print
FV
Inga
Zemīte
1988
FANS AP-Print
MT3
Imants
Vēliņš
1985
FANS AP-Print
FT3
Sindija
Skangale
1987
Kombucha.lv/Bikram Yoga Riga
FT3
Lubova
Smirnova
1983
X INFOTECH
FT3
Krista
Pūcīte
1994
Atletika
MV
Jānis
Leja
1996
MV
Ģirts
Leja
2004
MT3
Matīss
Zērvēns
1992
MT4
Alexandr
Merzlikin
1973
KINESTAPE Team
MV
Ivars
Šteinbergs
1982
Riteņvasara
FV
Jana
Semjonova
1999
MV
Romans
Semjonovs
1974
VB0
Kārlis
Knops
2014
SB3
Katrīna
Kozlovska
2008
Riteņvasara
SB0
Karlīna
Knopa
2013
SB2
Madara
Skadiņa
2010
FV
Ilze
Šaicāne
1988
MV
Ēriks
Andersons
1970
Eriksoni
FV
Kristīne
Špakovska
1974
Eriksoni
SB0
Tīna
Teiviša
2013
Riteņvasara
SB1
Tīna
Teiviša
2013
Riteņvasara
MT4
Ints
Šteinbergs
1971
Salaspils/Zīriņi
MT2
Jānis
Šteinbergs
2002
Salaspils/Zīriņi
FV
Linda
Apkalna
1983
www.labanoma.lv
SB2
Alma
Apkalna
2010
www.labanoma.lv
VB3
Artūrs
Apkalns
2007
www.labanoma.lv
VB1
Andrejs
Melbārdis
2013
Fans AP-Print
VB1
Andrejs
Melbārdis
2013
Fans AP-Print
MT4
Sergejs
Aleksejevs
1982
MS2
Vladimirs
Bogdanovs
1986
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MV
Edward
Bowen
1953
Rietumu Banka-Rīga
MV
Aleksandrs
Bouens
2003
Rietumu Banka-Rīga
FT2
Paulina
Patinskaite
2001
Fortuna Veloman
FT2
Akvile
Gedraityte
2001
Fortuna Veloman
FS1
Regina
Stegvilaite
1999
Fortuna Veloman
FS2
Justina
Jovaišyte
1998
Fortuna Veloman
MS1
Erikas
Šidlauskas
2000
Fortuna Veloman
MS1
Kestutis
Vaitaitis
1999
Fortuna Veloman
FT2
Santa Sanija
Jurgena
2001
Maxima Latvija
MT4
Jevgēnijs
Grigorjevs
1982
Maxima Latvija
MT2
Ričards
Čivkulis
2001
Maxima Latvija
MT3
Anatolijs
Purviņš
1990
Maxima Latvija
MV
Andrejs
Čelnovs
1973
Inbox.lv
MV
Pavels
Čelnovs
2004
Inbox.lv
MV
Nikita
Čelnovs
2004
Inbox.lv
VB4
Markuss
Ņukšs
2005
MT4
Jānis
Liepiņš
1978
MT3
Maksims
Kivlāns
1988
MT5
Māris
Kupšis
1957
FT3
Laine
Rozenšteina
1998
MT2
Arturs
Raudis
2002
KNSS
MT3
Salvis
Sarkanābols
1983
LEC
MT4
Raivo
Sarkanābols
1982
LEC
MV
Aivis
Korpfs
1976
ABB Power
MS2
Uldis
Ālītis
1983
Rietumu Banka-Rīga
MT2
Ričards
Dresmanis
2001
RRS/BJC Daugmale
FT2
Karolina
Motejūnaite
2002
Fortuna Veloman
VB1
Jānis
Pētersons
2012
FANS
MT3
Andrejs
Trocenko
1983
Maxima Latvija
MT4
Andris
Rēders
1979
Inbox.lv
MV
Maksims
Livers
2004
RRS Iļģuciems
VB3
Maksims
Livers
2008
RRS Iļģuciems
FV
Jeļena
Djumajeva
1982
VENDEN
MV
Režinalds
Šaicāns
2004
FV
Diāna
Barišņikova
1983
VENDEN
MV
Kirils
Kolčins
1982
Maxima Latvija
FT3
Krista
Opmane
1988
Olainfarm
MT4
Artis
Stieciņš
1979
KA TEAM
FT2
Katrīna
Ērgle
2001
ELKOR
MS1
Alekss Jānis
Logins
2000
DOLTCINI Latvia Cycling Team
MS2
Kalvis
Eisaks
1983
DOLTCINI Latvia Cycling Team
MS3
Juris
Visockis
1982
DOLTCINI Latvia Cycling Team
MS3
Oskars
Gailišs
1979
DOLTCINI Latvia Cycling Team
MS2
Sandis
Lūsis
1983
DOLTCINI Latvia Cycling Team
MS3
Kristaps
Sūna
1978
DOLTCINI Latvia Cycling Team
MS3
Sergejs
Zelinskis
1982
DOLTCINI Latvia Cycling Team