Starta saraksts

Numurs
Vecuma grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Komanda
MT4
Kaspars
Bušmanis
1983
elpo team
MS3
Jānis
Kļumels
1983
MT3
Ivars
Babris
1987
MG
Armands
Eglītis
2003
MG
Eldars
Šarafutdinovs
1983
Fabula
MG
Maksims
Livers
2008
BELO Cycling Project
VB4
Maksims
Livers
2008
BELO Cycling Project
FT4
Olga
Zaharova
1976
Velo+
MS4
Gundars
Lazdans
1968
RK Liepāja
MT3
Oskars
Apinis
1985
ASK Patria
VB0/VB1
Everts
Apinis
2016
MG
Jānis
Juzovs
1991
D
MS3
Juris
Timšans
1975
MT1
DOMINIKS
Timšans
2004
RRS/Belo CP
MS2
Deniss
Belovs
1987
MT4
Gaidis
Balodis
1980
KNZ
MT5
Pēteris
Strautmanis
1959
MT3
Nauris
Rags
1989
The Last Gentleman
MT4
Vadim
Tarasov
1981
MT3
Kaspars
Artamonovs
1987
elpo team
MT4
Igors
Strazds
1969
Bauska
MT2
Alens
Strazds
2002
Bauska
SB3
Beatrise
Fokrota
2010
SK "ASI"
MT3
Vladislavs
Hļiboiko
1986
FS2
Viktorija
Sipoviča
1998
Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree
MT5
Pēteris
Meņģelis
1961
MT4
Aleksandrs
Šilovs
1984
VB0/VB1
Maksims
Nikitins
2014
MS3
Jānis
Beseris
1979
MS3
Artis
Rozentāls
1984
DraugiemGroup.com/DeskTime
MT5
Aldis
Lipskis
1962
TILDE
MT4
Lauris
Lokmanis
1979
#nightrideriga
MT2
Ralfs Eduards
Melbergs
2002
#nightrideriga
MS3
Raimonds
Brokāns
1973
NN Sporta Klubs
VB2
Dominiks
Kaševskis
2012
FG
Lubova
Sokolovska
1976
MG
Andrejs
Sokolovskis
1963
FG
Vera
Sokolovska
2000
MT4
Ints
Lērme
1975
Vidzemes Mērnieks/ DAKO Ziemeļvidzeme
MT1
Rodrigo
Beļajevs
2004
ĶNSS
MT4
Artis
Lācis
1982
BNV
MT3
Jānis
Novikovs
1985
BNV
FS3
Līga
Actiņa
1982
ELKOR
MT4
Jānis
Ratnieks
1972
MS3
Oskars
Švāgers
1984
VELO IECAVA
FS2
Anita
Antone
1992
Baldones velokomanda
MT4
Andris
Rudziks
1984
FT3
Svetlana
Smirnova
1987
FG
Līga
Lielmane
1983
Dr30
MG
Elvis
Lielmanis
2006
Dr30
MT4
Uģis
Lielmanis
1983
Dr30
MT4
Dzintars
Plotņikovs
1972
MySport Veikals
MT1
Roberts
Dubakovs
2005
ĶNSS
MT1
Rihards
Reinfelds
2004
ĶNSS
MT4
Raivis
Dambergs
1976
VB3
Andžejs
Paeglis
2011
SB2
Līva
Paegle
2013
VB4
Gustavs
Vjacirs
2008
MT4
Toms
Zirdziņš
1977
VB3
Jānis
Zirdziņš
2010
SB2
Elza Sāra
Zariņa
2012
Riteņvasara
FT2
Lāsma Elza
Vaivode
2003
"VELLAPĒDA"
FT4
Ilona
Vaivode
1974
"VELLAPĒDA"
MT4
Karels
Paškausks
1976
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
MT4
Juris
Kalējs
1977
Velodraugs/Colnago LV
MT4
Rolands
Rozenfelds
1973
MT3
Maksims
Varlamovs
1992
MT3
Roberts
Starts
1992
FT4
Jana
Jansone
1975
velotreniņi.lv
MT3
Pavels
Pass
1986
SIA Riana
MT4
Lauris
Miķelsons
1977
MT4
Jānis
Leončiks
1984
MG
Oskars
Ramiņš
1982
Betonvedējs
FG
Laura
Roga
1984
Betonvedējs
MT2
Alvis
Bringulis
2003
Filter
MT3
Dzintars
Lapiņš
1995
BJC Laimīte
MT4
Juris
Dārziņš
1966
Teika nemirst
MT3
Ilmārs
Birskis
1987
Scarlight Movistar Team
MT4
Dzintars
Breške
1974
Limbaži
MT4
Jānis
Kalniņš
1982
LiVelo Zelta Zeme
FT4
Solvita
Purmale
1980
MT6
Guntis
Irmejs
1953
MT2
Gļebs
Timofejevs
2003
Mežmalas vidusskola
MT3
Mihails
Volodjko
2001
Mežmalas vidusskola
VB2
Timofei
Volodko
2012
Mež malas vidusskola
MT4
Aivis
Liepiņš
1968
One Pro Cycling
MS3
Roberts
Viļums
1980
MySport veikals
MT3
Artūrs
Kreišmanis
1987
MT6
Elmārs
Eleksis
1952
MT4
Māris
Paeglis
1979
FT3
Inese
Paegle
1985
MT3
Armands
Priede
1994
MTB Garkalne
FT3
Zane
Ķelpe
1993
MTB Garkalne
MT4
Gatis
Pakalniņš
1984
Ikšķile Velo
MT6
Jānis
Kalniņš
1953
FS2
Lelde
Ardava
1985
VW Komerctransports - Veloprofs.lv
FG
Ilze
Batureviča
1987
MS3
Atis
Paksis
1981
Filter
MT4
Andris
Roga
1974
FT4
Agnese
Roga
1975
FT3
Kristīne
Podvinska
1992
Train2win.lv
VB3
Otto
Neilands
2010
VB0/VB1
Ralfs
Neilands
2015
MT4
Jānis
Bautris
1976
Black Label
MS4
Didzis
Ērglis
1972
FS2
Helēna
Ērgle
1999
MG
Māris
Aušeiks
1954
veloprieks
MG
Deivids
Nazarovs
2008
veloprieks
MT6
Andris
Perts
1952
——-
FT4
ASTRA
Laugale
1970
MG
aleksandrs
daukste
1947
FG
ināra
lepse
1944
MT2
Kristaps
Malnačs
2003
RRS - Alfa
MT4
Aldis
Strožs
1969
MT1
Mārtiņš
Strožs
2005
FG
Inga
Špakovska
1990
MS2
Andzs
Flaksis
1991
Holowesko-Citadel
MT6
Edgars
Ozols
1954
MG
Toms
Priedītis-Grūbe
2004
MG
Zigmārs
Grūbe
1974
MT3
Sergejs
Motorins
1991
MG
Dailis
Gubāts
1983
SB4
Megija
Gubāte
2008
SB3
Danija
Gubāte
2011
VB0/VB1
Miks
Gubāts
2016
MT4
Andris
Jukums
1973
"Urbēj"
FG
Karalīne
Jukuma
2001
"Urbēj"
MT3
Aleksejs
Jukums
1995
MT3
Kristaps
Jaunozoliņš
1990
MS4
Jānis
Keiselis
1972
Pulsaar
MT3
Edvards
Bunde
1997
Scarlight movistar team
MT4
Jurijs
Fedosejevs
1982
MT3
Jānis
Čagus
1985
MT4
Ilmārs
Tupmacis
1971
PATA Strenči
MS3
Uldis
Sedliņš
1976
Engures Sportam
MS3
Juris
Libers
1974
velocom.lv
MT4
Andrejs
Galaganovs
1976
VB0/VB1
Ārons
Safronovs
2014
FS3
Zanda
Rutkovska
1980
ĀdažiVelo
MT4
Kristaps
Kipurs
1983
Ebike Machine
FS2
Katrīna
Jaunslaviete-Kipure
1991
ZZK
MS5
Viktors
Baumanis
1961
Latvello
MS4
Sergejs
Rodionovs
1965
AdažiVelo
MS3
Juris
Šķudītis
1976
Latvijas Finieris
MT4
Valērijs
Golvers
1967
FT4
Rita
Golvere
1967
SB2
Emīlija
Rusmane
2012
MG
Inesis
Malvess
1943
Širmeļi
MG
Didzis
Lazdiņš
2006
Dobeles sporta skola
MT3
Māris
Kamerads
1986
GroheTeamLatvia
MG
Alberts
Vēzītis
2011
Bultas
FG
Ilze
Vēzīte
1976
Bultas
MS4
Arnis
Lacis
1970
MT5
Juris
Broks
1961
MS4
Vilens
Kancerovs
1968
Engures sportam
MS2
Andžijs
Račinsķis
1989
Salagas MTB
MS2
Dairis
Ruža
1991
Salagas MTB
FG
Jekaterina
Mudivarthi
1983
FS4
Aiga
Paegle
1970
Engures sportam
MS3
Lauris
Biezbārdis
1976
Rīgas satiksme
MS4
Harijs
Pūris
1968
Rīgas satiksme
FS3
Inessa
Aleksejeva
1978
Rīgas satiksme
MS4
Juris
Stanka
1966
Rīgas satiksme
MS2
Jānis
Pumpurs
1987
Rīgas satiksme
MS3
Aleksejs
Moskvitins
1978
Rīgas satiksme
MS3
Aivars
Berņevs
1973
Rīgas satiksme
FS3
Renāte
Berņeva
1982
Rīgas satiksme
MT3
Edgars
Jurševics
1986
MT4
Roberts
Staune
1979
Eksporta klubs
MT4
Māris
Zudāns
1970
MT4
Alexander
Sheremet
1981
MT3
Pēteris
Andersons
1987
BNV
MT3
Jānis
Grīnvalds
1991
MT4
Nauris
Kalniņš
1970
FANS ŠKODA
MT5
Juris
Pūpols
1962
Fiksie eži
FT5
Elita
Pūpola
1961
Fiksie eži
MT4
Mareks
Pučinskis
1973
MT4
Andris
Kaņeps
1968
MT3
Normunds
Bojans
2001
MT3
Gatis
Luberts
1990
KRS/NKUP Smiltene
SB2
Samanta
Luberte
2013
KRS/NKUP Smiltene
FG
Anastasija
Gončaruka
1981
VB2
Iļja
Gončaruks
2012
VB0/VB1
Daniils
Gončaruks
2015
MT4
Kaspars
Aksenoks
1972
MG
Kristaps
Aksenoks
2002
VB2
Kristofers
Aksenoks
2013
MS4
Gints
Bukovskis
1971
ZZK
MT3
Jevgenijs
Visockis
1985
MG
Aivars
Lubānietis
1957
Riteņvasara
MG
Artūrs Andrejs
Lubānietis
2008
Riteņvasara
VB4
Artūrs Andrejs
Lubānietis
2008
Riteņvasara
FG
Iluta
Kokoreviča
1986
MT4
Martiņš
Zalonskis
1982
MTB Grobiņas novads
MS3
Ivo
Levāns
1978
ENGURES SPORTAM
MT3
Kaspars
Ļubinskis
1987
MG
Arnis
Lazdiņš
1996
VB4
Ričards
Hansons
2009
BELO Cycling Project
SB2
Katrīna
Hansone
2012
BELO Cycling Project
MT4
Artūrs
Pinka
1982
FT4
Iveta
Rožkalne
1981
FG
Ieva
prihodko
1980
MG
Maksims
prihodko
1978
MG
Mareks
prihodko
2005
SB2
Sofija
prihodko
2013
SB0/SB1
Elsa
Strpiņa
2016
FG
Alise
Getmanova
2004
MT4
Andris
Ezeriņš
1971
P9 LABM
VB2
Vladimirs
Daņilovskis
2013
MT4
Oļegs
Meļehs
1982
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM
MT4
ANDREJS
LIPSKIS
1983
Velo+
MT1
Kristiāns Markuss
Gunne
2005
ĶNSS
SB2
Samanta
Šiliņa
2012
MT3
Kalvis
Kalniņš
1986
Valmieras velo vienība
SB3
Linda
Kalniņa
2010
Valmieras velo vienība
MS3
Jānis
Vanags
1981
ISOSTAR
MT3
Edgars
Saukums
1988
BNV
SB2
Jasmīne
Vanaga
2013
VB2
Adrians
Drāka
2012
SB0/SB1
Elīza
Drāka
2014
SB2
Daniela
Bušmane
2012
MT4
Māris
Salmiņš
1976
VB2
Alens Olivers
Cīrulis
2013
MT4
Gints
Tabūns
1981
VB3
Mareks
Martins
2010
Riteņvasara
VB3
Roberts
Martins
2010
Riteņvasara
MS1
Roberts
Jirgens
2001
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
MT4
Andrejs
Slaikovskis
1980
FT5
Dace
Līce
1961
MT4
Andrejs
Ivašins
1972
MS1
Jēkabs
Vītols
2001
VW Komerctransports-Veloprofs.lv
FT2
Anna
Vītola
2003
Siguldas sporta skola
VB3
Otto
Siliņš
2011
Sporta klubs "Wendi"
MT3
Edijs
Šaicāns
1986
SB2
Sofija
Šaicāne
2013
MT4
Jānis
Mičulis
1978
Bauska
MT2
Roberts
Andersons
2002
ELKOR
MT4
Monvīds
Dreimanis
1978
MG
Kristiāns
Šauro-Sadovskis
2008
MG
Adrians
Šauro-Sadovskis
2009
FG
Svetlana Anna
Šauro
1982
MT4
Ģirts
Marots
1981
SB2
Samanta
Gorovenko
2013
FT3
Baiba
Gorovenko
1989
VB0/VB1
Artūrs
Aress
2014
DEE Baltic
MT4
Zintis
Gailis
1969
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT2
Kristaps
Gailis
2002
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT5
Juris
Tišaņinovs
1958
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Gunārs
Vitkovskis
1972
POLICISTU VELOBĪEDRĪBA
MT4
Igors
Kirjanovs
1980
Grāvisvеlo
MT4
Gatis
Detlavs
1981
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MS3
Jānis
Neimanis
1977
Engures Sportam
MT4
Jānis
Ozols
1975
FG
Sabīne
Spurķe
1990
FG
Monta
Petrovska
2011
Petrovsku ģimene
FG
Lauma
Petrovska
1984
Petrovsku ģimene
FT3
Laura
Ramane
1990
Bauskas sporta centrs "Mēmele"
MT4
Aivars
Galigins
1982
Bauskas sporta centrs "Mēmele"
VB0/VB1
KRISTERS EMĪLS
JURGENSONS
2015
MT3
Toms
Kudiņš
1991
MT4
EDIJS
JURGENSONS
1984
FS3
Zane
Kalverša-Ķeņģe
1984
Riga Ironman Team
MT4
Marnix
van Voorbergen
1971
MT3
Sandijs
Kļaviņš
1993
Sportland Bottecchia
MT2
Viesturs Pēteris
Stanke
2002
MG
Егор
Ушков
2007
MT3
Pēteris
Kreilis
1985
MT4
Valdis
Kokorišs
1964
VB0/VB1
Timofejs
Ivanišvili
2015
Ebike Machine
VB3
Maksims
Ivanišvili
2011
Ebike Machine
MG
Maksims
Ivanišvili
2011
Ebike Machine
MG
Sergejs
Ivanišvili
1954
Ebike Machine
MG
Andrejs
Ivanišvili
1982
Ebike Machine
FG
Nadežda
Ivanišvili
1978
Ebike Machine
FT4
Kaspars
Grābens
1982
MT3
Daniels
Kārkliņš
1994
Velotreniņi/Sufferfest
MS4
Elmārs
Olšteins
1963
ĀdažiVelo
VB0/VB1
Rūdolfs
Vāvers
2014
VB4
Ralfs
Zīvers
2009
FANS ŠKODA
MS2
Matīss
Zērvēns
1992
Engures sportam
FG
Agnese
Salgus
1993
#nightrideriga
MG
Kristaps
Igars
1987
#nightrideriga
MG
Jānis
Žukovskis
1978
Žukovski
FG
Santa
Žukovska
1978
Žukovski
MG
Henrijs
Žukovskis
2011
Žukovski
MG
Jēkabs
Žukovskis
2013
MT1
Dāvis
Upenieks
2004
ĶNSS
MS3
Viktors
Nerugals
1983
ebike Machine
MT2
Renāts
Štāls
2003
BeloCycling Project
FG
Sanita
Ločmele
1983
Wunder Latvia
VB0/VB1
Evans
Pihockis
2014
MT4
Andris
Pumpurs
1972
MT4
Endijs
Krastiņš
1974
VB2
Daniels
Palkevičs
2012
MT3
Jānis
Kupcis
1988
MT4
Juris
Pencis
1973
MT3
Raimonds
Priekulis
1985
SB2
Erika
Emirgamzajeva
2012
VB2
Remijs
Balodis
2013
SB0/SB1
Elīza
Balode
2015
MT4
Aigars
Umblejs
1966
MT4
Vigo
Šukteris
1968
SB0/SB1
Karolaina
Druka-Jaunzeme
2014
ASI-SkiBox / Riteņvasara
MG
Edgars
Teiss
1988
Teiss
MG
Artūrs
Teiss
2010
Teiss
FG
Līga
Zaltāne
1984
Teiss
MT4
Arturs
Hofmanis
1970
VB4
Markuss
Juhmanis
2008
MT4
Modris
Krauja
1967
Troja
MT4
Jānis
Biķis
1969
Troja
VB2
Gustavs
Kreilis
2012
MT4
Edgars
Maurmanis
1979
MS3
Edgars
Brigmanis
1982
Baldones velokomanda
MT4
Oļegs
Baško
1984
MTB Banda
MT4
Sandis
Nete
1972
VB2
Pēteris
Andžāns
2012
VB2
Jēkabs
Andžāns
2013
MS4
Dzintars
Kaņepējs
1968
Skanste
MT1
Linards
Lukss
2005
Skanste
MT4
Reinis
Harjo
1979
VB2
Ralfs
Harjo
2012
Tīģeri
MT1
Dāvis
Zīvarts
2004
MT4
Sandis
Zīvarts
1978
Latvijas gaisa satiksme
MS3
Māris
Šlapins
1975
MT3
Kristaps
Kārkliņš
1999
Velotrenini.lv
SB4
Lauma
Lange
2009
Riteņvasara
SB3
Lote
Lange
2011
Riteņvasara
MT4
Gatis
Lange
1978
Riteņvasara
13
MS2
Deins
Kaņepējs
1995
Sporta klubs skanste
22
MS2
Emīls
Liepiņš
1992
One Pro cycling
MS3
Jānis
Tauriņš
1984
Velo+
MT3
Jānis
Kalniņš
1985
MS3
Vladislavs
Osmolovskis
1978
Velo+
MS2
Lauris
Rodionovs
1997
FT2
Renāte
Rodionova
2002
Carnikavas sporta centrs
MS3
Artis
Kalveits
1983
Ikšķile Velo
MG
Alekss Kristofers
Rudzītis
2005
JPD
FG
Estere
Rudzīte
2016
JPD
FG
Kristīne
Karlštrema-Rudzīte
1982
JPD
MS3
Guntars
Rudzītis
1980
JPD
FT5
Ņina
Umbraško
1960
JPD
MT3
Andris
Štrāls
1987
GreenDragonsMTB
MT3
Edvīns
Jurēvičs
1987
JPD
MG
Aleksandrs
Ribaks
1992
JPD
FG
Kristiana
Videniece
2001
JPD
MT4
Raimonds
Silanžs
1969
FG
Anita
Adijāne
1991
Jūrmalas Dome
MG
Roberts
Vaivods
2002
Jūrmalas Dome
FG
Inese
Vaivode
1978
JPD
FG
Elīna
Landzāne
1977
MG
Valters
Paulis
2003
FG
Anna
Jurkeviča
1973
FG
Ilze
Bašena
1974
FG
Evija
Jurkevica
1991
MG
Mārtiņš
Lubāns
1989
MT4
Kaspars
Mankops
1974
FG
Laura
Bļinkova
1992
MT3
Roberts
Milbergs
1989
MT3
Andis
Tulinskis
1988
VB0/VB1
Kristers
Milbergs
2014
MT4
Uģis
Znatnajs
1965
MT4
Vilnis
Šlars
1972
MT3
Jānis
Skamanis
1986
JPD
FG
Gunta
Čakstiņa
1979
FT3
Valentīna
Zvodska
1994
JPD
FG
Mārīte
Ošiņa
1957
JPD
VB3
Oskars
Artemjevs
2010
JPD
VB0/VB1
Emīls
Artemjevs
2015
JPD
MT5
Juris
Kuzņecovs
1962
Selonia
MT3
Ivars
Romancevičs
1985
Selonia
MT4
Juris
Zlobins
1979
Selonia
MT2
Niks
Zlobins
2002
Selonia
MG
Mareks
Jaudzems
2007
Selonia
MT4
Imants
Rapa
1980
MT4
Artis
Kalniņš
1984
Šervudas Baņģuga
MS2
Edgars
Krūmiņš
1986
SB3
Estere
Krūmiņa
2010
SB2
Adriāna
Krūmiņa
2012
MG
Dainis
Svistuhins
1975
VB2
Aigars
Trautmanis
2012
MT4
Guntis
Kaužēns
1978
MT3
Uldis
Kalviškis
1988
Divas Priedes
MS2
Edijs
Grants
1985
Divas Priedes
VB2
Ralfs
Bernāts
2012
Riteņvasara
MS3
Kaspars
Kipurs
1982
ebikeMachine
MT3
Ivars
Ērglis
1985
MT4
Normunds
Tjarvja
1977
MT4
JEVGENIJS
KOVTANUKS
1980
MT5
Normunds
Talcis
1962
FG
Ilze
Vaļuškina
1982
SB4
Krista
Klindžāne
2009
SB3
Paula
Klindžāne
2011
MS2
Artjoms
Matvejevs
1993
Salagas MTB
MT2
Valdis
Pivars
2003
ĶNSS
MT3
Vladimirs
Bogdanovs
1986
SB0/SB1
Monta
Močāne
2014
MT4
Gvido
Sabulis
1970
Virsotne/MARMOT
MT3
Gints
Kaužēns
2001
MT1
Dans
Krumpāns
2005
MT4
Mihails
Janins
1979
Optimists
MT3
Artūrs
Krūmiņš
1993
MT4
Ugis
Bisenieks
1967
CrossFly
FG
Ginta
Biseniece
1969
FG
Evelīna
Biseniece
2008
MT4
Andris
Ribulis
1970
DREMEL
MT4
Kārlis
Krēgers
1984
MT4
Jevgenijs
Bakuzis
1983
MT4
Vladimirs
Stupnikovs
1978
Optimists
MT4
Timur
Tolora
1983
Optimists
MT4
Dzintars
Lejiņš
1973
FANS/ŠKODA
FG
Laura
Romanova
1994
MG
Ben
Goldsmith
1976
FG
Lilita
Goldsmita
2008
MG
Ansis
Goldsmits
2011
FG
Māra
Goldsmita
1975
MS3
Kaspars
Meinuzs
1976
Skanste
MS1
Hugo
Vīksne-Sarkanais
2001
Skanste
MS3
kaspars
celms
1976
celmi
MT4
Sandis
Zuzāns
1980
30draugi.lv
MT3
Artis
Buņķis
2000
MT4
Mārtiņš
Gerliņš
1972
Scarlight Movistar
VB2
Markuss
Valdmanis
2012
FG
Loreta
Zaharāne
1999
VB2
Regnārs
Ukins
2013
MG
Rauls
Ukins
2007
Carnikava
MS4
Uldis
Lapsa
1966
Skanste
FS1
Santa Sanija
Jurgena
2001
Jūrmalas Dome
MT3
Artūrs
Zālītis
1988
Jūrmalas Dome
MT4
Didzis
Zālītis
1966
Jūrmalas Dome
MT4
Jānis
Krauklis
1981
Jūrmalas Dome
MT1
Markus
Krauklis
2004
Jūrmalas Dome
FG
Tatjana
Sokolova
1977
Jūrmalas Dome
MG
Tomass Roberts
Sokolovs
2004
Jūrmalas Dome
MG
Edgars
Priede
1974
Jūrmalas Dome
FG
Estere
Lāce
2004
Jūrmalas Dome
MG
Nils
Lācis
2006
Jūrmalas Dome
MG
Ilmārs
Lācis
1974
Jūrmalas Dome
MG
Emīls
Smildziņš
2006
Jūrmalas Dome
MT4
Haralds
Dundurs
1978
FT4
Dace
Jonas
1984
Jūrmalas Dome
MT3
Gatis
Rozenbergs
1990
Jūrmalas Dome
MT3
Sandis
Polikevičš
1993
Jūrmalas Dome
MT4
Ivars
Lieksnis
1975
LLLLL
MG
Artūrs
Lieksnis
2012
LLLLL
MG
Ralfs
Lieksnis
2009
LLLLL
FG
Lauma
Lieksne
1979
LLLLL
FG
Aurēlija Luīze
Lieksne
2015
LLLLL
MT3
Svens
Šulcs
1994
Jūrmalas Dome
MT4
Andris
Lejaskrauklis
1981
Jūrmalas Dome
MT2
Tomass
Adamovičs
2002
Ventspils riteņbraukšanas klubs
FT4
Antra
Zemīte
1972
Jūrmalas Dome
MT4
Dzintars
Sarmulis
1970
-
MT4
Martins
Grinvolds
1975
VRK
FT4
Eva
Intenberga
1977
MT4
Oskars
Zonne
1981
Acsaabols
MT4
Maris
Krumins
1983
MT5
Pēteris
Beķers
1961
MS3
Jānis
Teivišs
1982
Fans Škoda
MS2
Rolands
Burcevs
1989
Salagas MTB
MT4
Guntis
Sihtors
1984
MT3
Toms
Igaunis
1986
TomToms
MT4
Mārcis
Tilko
1982
Riteņvasara
MG
Timurs
Kukes
2006
VB2
Marats
Budjko
2012
SB2
Nelli
Budjko
2012
MT3
Kārlis
Goldmanis
1985
VB2
Edmunds
Klokmanis
2013
MT4
Linards
Kanenbergs
1972
Equinox
MT4
Ivars
Šteinbergs
1982
Āgenskalna šmuļi
SB2
Anete
Šteinerga
2013
SB0/SB1
Linda
Šteinberga
2015
MG
Abreks
Ibragimovs
1950
MT4
Aleksandrs
Nadejevs
1980
Wess Toyota
MT4
Aldis
Bērziņš
1966
MT4
Kaspars
Kiesners
1983
VB3
Mārtiņš
Kungs
2011
Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
VB4
Toms Daniels
Baumerts
2008
Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
MG
Oskars
Kungs
2006
Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa
VB4
Alvils
Pētersons
2008
Riteņvasara/RRS DZIRCIEMS
MS2
Konstantīns
Smotrovs
1985
Ebike Machine
MG
Alvils
Pētersons
2008
Riteņvasara/RRS DZIRCIEMS
VB0/VB1
Haralds
Horevs
2014
MT3
Kristaps
Miskuns
1992
FT4
Ieva
Riteniece
1976
MT4
Uldis
Krēsliņš
1964
MS3
Uldis
Ālītis
1983
Puslaar
MT4
Kristaps
Krūmiņš
1983
MT4
Mareks
Plētiens
1976
MT3
Mareks
Balodis
2001
VIRSOTNE/Marmot
MT4
Jānis
Gailītis
1984
Bro bro
MT3
Imants
Mežciems
1994
Bro Bro
MT2
Arvo
Godiņš
2002
ZZK
MS3
Dmitrijs
Sorokins
1982
ZZK
MS1
Rodzers
Petaks
2001
ZZK
MT4
Mārtiņš
Zelmenis
1981
JPD
MT4
Kaspars
Zelmenis
1980
Jūrmalas Dome
MT4
Einārs
Bērze
1980
Jūrmalas Dome
MT4
Māris
Stankēvics
1980
Jūrmalas Dome
MT4
Ruslans
Solovjovs
1977
Jūrmalas Dome
VB2
Daniils
Homenko
2013
nav
FG
Ļubova
Fintjugova
1985
MS4
Normunds
Zviedris
1969
ZZK
MS3
Juris
Veldre
1975
Fans Škoda
FG
Megija
Gubāte
2008
FG
Danija
Gubāte
2011
MG
Valters
Tams
2006
Dobeles sporta skola
MT4
Salvis
Sarkanābols
1983
MR RIPO
MT4
Raivo
Sarkanābols
1982
MR RIPO
MT3
Jānis
Jaunzems
1995
Jūrmalas Dome
MG
Einārs
Grants
1956
Jūrmalas Dome
VB3
Marks
Jurgenbergs
2011
VB0/VB1
Rodrigo
JURGENBERGS
2014
FT4
Inese
Zvirgzdiņa
1967
FG
Ilvija
Tirumniece
1970
MS2
Mikus
Herbsts
1998
Gaismas mağija Stividors LP
MS1
Markuss
Herbsts
2000
MT4
Valdis
Sedlovs
1983
Swedbank
SB0/SB1
Alise
Sedlova
2014
MT4
Alexander
Stambler
1963
MT4
Laimonis
Garančs
1970
Sporta klubs Wendi
MG
Salvijs
Petrovskis
1982
Petrovsku gimene
SB0/SB1
Agate
Breške
2014
MS2
Gatis
Lubāns
1987
FS4
Astrīda
Celmiņa
1966
MT4
Andis
Mioncinskis
1978
MR Ripo
FT3
Krista
Nevis
1991
Pedal For Medal
MT4
Aigars
Bukovskis
1969
Velotreniņi.lv
MT4
Roberts
Kuiva
1983
VB0/VB1
Matīss
Auniņš
2014
VB2
Fricis
Kreits
2013
SB3
Grieta
Kreita
2011
VB0/VB1
Arsenijs
Podoroga
2014
Riteņvasara
VB4
Markuss
Podinskis
2008
MT4
Arturs
Langenfelds
1979
MG
Māris
Podinskis
1981
MG
Markuss
Podinskis
2008
MT3
Edvinas
Toporovas
1988
#GoHardOrGoHome
MS3
Lauris
Špillers
1974
Alpha Baltic/maratoni.lv
69
MS2
Kristofers
Racenajs
1985
Pulsaar
SB4
Ieva
Jurēviča
2009
RRS/Alfa-Venden
VB0/VB1
Dominiks Jēkabs
Jurēvičs
2016
Venden
MS2
Imants
Velins
1985
Fans Škoda
MT4
Pēteris
Lauriņš
1981
MG
Aleksandrs
Natarovs
1978
MS3
Valdis
Ukins
1974
Fans Škoda
MT4
Paulis
Snipke
1979
MR RIPO
MG
Oļegs
Tocs
1983
-
MS2
Kirils
Pogodins
1987
ZZK
FS1
Megana
Grīslīte
2000
Dobeles sporta skola
FT1
Linda
Eihmane
2004
Dobeles sporta skola
FT1
Adelīna
Jefimova
2005
Dobeles sporta skola
MS1
Jānis
Šēlis
2001
Dobeles sporta skola
FS1
Madara
Āboma
2001
Dobeles sporta skola
SB0/SB1
Valērija
Semeņenko
2014
Riteņvasara
VB2
Deniss
Semeņenko
2012
Riteņvasara
MT4
Iļja
Semeņenko
1983
MS3
Arvis
Neilands
1976
TORRES
MT3
Krišs
Baglais
1990
UTRUPE Racing Team