Starta saraksts

Numurs
Vecuma grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Komanda
VB4
Emīls Edvards
Vegmanis
2006
Individuāli
MT5
Gunārs
Latkovskis
1957
Madonas veterāni- HETA
MT4
Uldis
Germans
1980
MTB Talsi
SB1
Lote
Lange
2011
Riteņvasara
SB2
Lauma
Lange
2009
Riteņvasara
VB1
Gustavs
Medeļevs
2011
MT3
Toms
Kalvišķis
1989
VB1
Emils
Cimmermans
2011
Compensa Life
VB0
Arsenijs
Podoroga
2014
Riteņvasara
MT3
Arvils
Vikštrems
1989
ELKOR
MT5
Agris
Liepa
1956
VB2
Rūdolfs
Fagucists
2010
SB1
Melānija Adriāna
Ribaka
2011
VB2
Dāvids Kristiāns
Ribaks
2009
MS3
Andrejs
Šuļga
1980
gruppetto.ru
VB2
Kirils
Stefjuks
2010
Riteņvasara
SB4
Katrīna
Rudzīte
2006
Ašie eži priedēs
VB2
Kārlis
Rudzītis
2009
Ašie eži priedēs
MT3
Miks
Krīgers
1988
SB3
Diāna Lote
Valdberga
2008
Riteņvasara
SB1
Elīna
Valdberga
2013
Riteņvasara
SB0
Elīna
Valdberga
2013
Riteņvasara
VB3
Mārtiņš
Slaidiņš
2008
VB2
Reinis
Slaidiņš
2009
MT4
Andrejs
Ahmerovs
1976
Velo+
MT4
Kārlis
Čunka
1967
Velo+
MT4
Igors
Račkovs
1963
Velo+
MT3
Sergejs
Paščenkovs
1984
Velo+
VB2
Bruno
Blūzmanis
2009
"VELLAPĒDA"
SB1
Elīna
Garbara
2013
MT5
Hubertus
Veldmeijer
1957
VB1
Raiens
Rjabovs
2011
SB1
Alise
Rjabova
2013
VGIM
Ilmārs
Birskis
1987
Scarlight Movistar team
VGIM
Dāvis
Puriņš
2002
Scarlight Movistar team
MT6
Jānis
Prančs
1952
VELOCLUB
SB3
Evita
Ezera
2007
SB3
Agija
Lapiņa
2008
MT3
Aivars
Dārznieks
1986
Lizums
MT3
Renārs
Pūcītis
1987
Lizums
MT3
Edmunds
Dārznieks
1993
Lizums
MT3
Reinis
Sudrabs
1996
Lizums
MT3
Andris
Turciņš
1983
Lizums
VGIM
Toms
Altroks
2011
SGIM
Jūlija
Žukauska
1984
MT3
Ēriks
Altroks
1984
EMJ METĀLS
VB1
Matīss
Altroks
2012
MT3
Jānis
Rubiks
1989
Noname Cycling Project
SGIM
Iveta
Rudzīte
1983
Ašie eži priedēs
SGIM
Katrīna
Rudzīte
2006
Ašie eži priedēs
VGIM
Kārlis
Rudzītis
2009
Ašie eži priedēs
MT3
Jānis
Veinbergs
1983
Velo+
VB3
Viestarts Augusts
Dācis
2007
Samurajs strupceļā
MS5
Aleksandrs
Aleksandrovs
1960
VELOCLUB
FS3
Jelena
Aleksandrova
1973
VELOCLUB
VB3
Markuss
Līcis
2007
SB3
Alise
Grina
2007
VB2
Roberts
Grins
2010
VB1
Rihards
Grins
2012
VB1
Rihards
Celms
2011
VB2
Ēriks
Celms
2009
SGIM
Oksana
Greidāne
1989
SB3
Liene
Lasmane
2008
Riteņvasara
MT3
Vitālijs
Romanovs
1984
veloclub
VB2
Roberts
Romanovs
2010
FT4
Sigita
Zvaigzne
1982
SGIM
Vita
Andersone
2001
VB2
Olivers
Zvaigzne
2010
VGIM
Pauls
Andersons
2003
VB1
Ralfs
Kreicšteins
2011
MT4
Ivo
Ungurs
1969
MS2
Artūrs
Kozulis
1985
MT5
Ilgonis
Leišavnieks
1962
MT4
Verners
Pumpurs
1968
VB2
Kristofers
Dāboliņš
2010
SB1
Felicita
Dāboliņa
2013
VB3
Rihards
MEDENIS
2007
VB0
Hārdijs
Golubs
2015
Riteņvasara
VB3
Adrians
Golubs
2008
Riteņvasara
SB1
Denīze
Goluba
2012
Riteņvasara
MS5
Uldis
Rutka
1956
Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes
MT3
Edgars
Blūzmanis
1984
"VELLAPĒDA"
MT4
Raimonds
Šmerliņš
1971
SGIM
Evita
Regža
1982
Sporta klubs OB
SGIM
Dārta
Regža
2009
Sporta klubs OB
SGIM
Agate
Regža
2007
SB3
Agate
Regža
2007
Sporta klubs OB
SB2
Dārta
Regža
2009
Sporta klubs OB
MT4
Jānis
Beseris
1979
Belo Cycling Project
FT4
Baiba
Besere
1978
Belo Cycling Project
MT4
Vidvuds
Ziediņš
1970
Nordi
VB1
Kristiāns
Stikāns
2012
MT4
Mihails
Černovs
1977
VB1
Jaroslavs
Černovs
2011
SB1
Estere
Žēpere
2011
MT5
Andris
Ozols
1961
MT3
Raivis
Martuzāns
1991
SB4
Viktorija
Juhnēviča
2006
VB2
Francis Haralds
Juhnēvičs
2010
SB1
Kate
Šulce
2011
SB0
Emīlija
Šulce
2014
SB0
Amēlija
Viļķina
2013
SGIM
Inga
Japina
1988
Ašie eži priedēs
VGIM
Markuss
Japins
2009
Ašie eži priedēs
VB0
Marsels
Japins
2015
Ašie eži priedēs
VB2
Markuss
Japins
2009
Ašie eži priedēs
SB3
Kitija
Priede
2008
Ašie eži priedēs
SB1
Elija
Priede
2013
Ašie eži priedēs
SB0
Nikija
Priede
2015
Ašie eži priedēs
MT3
Sergejs
Kompa
1985
Velo+
VB4
Oskars
Kungs
2006
Baldones RS
VB1
Mārtiņš
Kungs
2011
Baldones RS
VB2
Raitis
Bērziņš
2009
Ašie eži priedēs
SB4
Madara
Radziņa
2005
Ašie eži priedēs
VB3
Kristiāns
Romāns
2008
Ašie eži priedēs
SB2
Elizabete
Reisa
2009
Ašie eži priedēs
VB4
Arvils
Mertens
2006
Ašie eži priedēs
VB2
Anrijs
Mertens
2009
Ašie eži priedēs
MT4
Vilnis
Freimanis
1969
SB4
Ulrika
Garisone
2005
Rāmavas naži
VB2
Patriks
Garisons
2009
Rāmavas naži
VGIM
Uģis
Caune
1962
Ašie eži priedēs
SGIM
Undīne
Caune
2006
Ašie eži priedēs
SGIM
Tīna
Liepiņa
1993
Ašie eži priedēs
SB4
Undīne
Caune
2006
Ašie eži priedēs
MT4
Uldis
Grīva
1963
mammadaba
VB2
Redžinalds
Šaicāns
2009
FT4
Ilona
Galinskiene
1976
Autogaliunas
MT4
Gintaras
Galinskis
1966
Autogaliunas
MT2
Danielius
Galinskis
2001
Autogaliunas
MT3
Aigars
Gedroics
1984
VB3
Alekss
Pumpurs
2008
SB4
Vendija Una
Magone
2005
SB1
Linda
Križanovska
2011
Riteņvasara
SB0
Santa
Križanovska
2013
Riteņvasara
VB3
Roberts
Križanovskis
2007
Riteņvasara
MT4
Andris
Mazais
1976
Evelo Team
SGIM
Alona
Tutova
1981
Lastochka
VGIM
Ilja
Tutovs
2008
Lastochka
VGIM
Ivans
Tutovs
1981
Lastochka
VB3
Platons
Ļebedevs
2008
VB2
Emīls
Mileiko
2010
VB3
Kristers
Cīrulis
2007
SB2
Kate
Cīrule
2010
VB0
Davids
Zinovjevs
2015
SB0
Denīze
Goksu
2013
SB4
Rita Daniela
Missa
2006
MT4
Gundars
Kalniņš
1975
SB1
Karlīna
Kalniņa
2012
SGIM
Laine
Pasparne
1978
SB4
Sindija
Kopeiko
2006
VB1
Patriks
Stepigins
2015
VB1
Tomass
Alde
2012
VB1
Emīls
Lācis
2013
Iztulkot.lv
VB1
Artūrs Jorens
Norvaišs
2011
VB2
Ēriks Jānis
Raitgars
2010
Riteņvasara
VB3
Tomass
Mandelis
2008
Raseli
SB0
Nikola
Bērziņa
2013
VB0
Arno
Mandelis
2014
Raseli
VB1
TIMURS
ČERŅAJEVS
2012
VB1
TIMURS
ČERŅAJEVS
2012
SB1
ANNA
ČERŅAJEVA
2012
MT4
Jānis
Neimanis
1977
Engures sportam
VB0
Valters
Klaumanis
2013
SB3
Elīza
Klaumane
2008
SB1
Anna
Korzanova
2011
MT2
Rihards
Reiniks
2001
SB4
Laila
Slaide
2005
Baldones Lauvas
SB3
Emīlija
Slaide
2007
Baldones Lauvas
VB0
Ralfs
Slaide
2013
Baldones Lauvas
VB2
Ričards
Hansons
2009
BELO Cycling Project
SB1
Katrīna
Hansone
2012
Riteņvasara
MT3
Jurijs
Antonovs
1985
FT3
Anastasija
Krūmiņa
1996
Belo Cycling Project
MT4
Kristaps
Zaķis
1976
SB0
Nikola
Novikova
2014
MT4
Jānis
Ozols
1975
SB1
Tīna
Vēze
2012
SB0
Līva
Vēze
2013
VB1
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
Motosports Racing Team
MT3
Aleksandrs
Vorobjovs
1984
Latvian Anime Otaku Cycling Team
VB1
Patriks
Meijers
2012
SB3
Katrīna Amanda
Kozlovska
2008
Riteņvasara
SB4
Eva
Goba
2005
VB1
Markuss
Goba
2012
VGIM
Armands
Eglītis
2003
MT4
Ingars
Lukstraups
1979
BHNN
MT4
Sergejs
Andronovs
1980
FT4
Līga
Actiņa
1982
ELKOR
MT4
Dmitrijs
Beinarovics
1982
MT4
Artis
Akmeņlauks
1967
SORRBJSS
MT4
Kaspars
Ungurs
1975
MT5
Guntars
Krastiņš
1957
VB2
Roberts
Straubergs
2009
BELO Cycling Project
VB1
Džeimss
Straubergs
2011
BELO Cycling Project
FT4
Marina
Seremetjeva-Grudule
1982
www.100dienas.lv
MT4
Andrejs
Gruduls
1980
www.100dienas.lv
VB1
Alekss
Gržibovskis
2012
SB0
Annika
Gržibovska
2015
MT3
Andrejs
Pegasovs
1983
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Deivids
Jansons
1979
SB3
Laura
Klismete
2008
BELO Cycling Project
VB1
Toms
Ozoliņš
2011
SB0
Elīza
Beļūna
2013
VB1
Otto
Kaņeps-Kalniņš
2011
BMX Mārupe
VB1
Ralfs
Bernāts
2012
Riteņvasara
VB4
Roberts
Laužels
2006
VB0
Ernests
Laužels
2013
MT4
Niko
Mediani
1979
Velo+
SB0
Jekaterina
Kosareva
2013
MT4
Jānis
Stepinš
1975
VB2
daniel
strandzon
2009
l
MT4
Ainārs
Tomsons
1963
SB2
Sofija
Zagladova
2009
www.smartandplay.com
VB1
Miks
Zagladovs
2012
www.smartandplay.com
SB0
Beāte
Zagladova
2014
www.smartandplay.com
VB2
Lauris
Ziediņš
2009
Nordi
SGIM
Elza
Ziediņa
2003
VB1
Kristers
Narnickis
2011
VGIM
Artūrs
Spradzenko
2002
SGIM
Kristīne
Rudzīte
1975
VB0
Leonards
Peško
2014
VB0
Leonards
Peško
2014
VB0
Olivers
Purgailis
2014
MT4
Aivars
Graikstis
1964
VB0
Igors
Šebeks
2013
MS5
Uldis
Rutka
1956
Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes
VGIM
Stepans
Ļesņevskis
2003
MT4
Ilmārs
Misa
1982
SB2
Sabīne
Misa
2010
VB1
Raivo
Misa
2012
SB0
Gabriēla
Kalniņa
2014
MT6
abreks
ibragimovs
1950
MT6
leons
undzenko
1947
VB1
Raivo
Baumerts
2011
MT4
Aleksandrs
Kapralovs
1964
Velo+
MT3
Pavels
Siminaitis
1983
Velo+
SB2
Elīna
Arāja
2010
SB1
Rūta
Arāja
2013
MS4
Viktors
Kalašņikovs
1964
veloclub
MS4
Kestutis
Patinskas
1965
Focus
MT3
Dmitrijs
Bondarenko
1983
Cita Team
SB4
Alise
Milča
2005
Lidot.lv / RRS Iļģuciems
SB3
Karīna Anna
Krūmiņa
2008
VB4
Tomass
Krūmiņš
2006
MT5
Edvīns
Pārups
1955
Team Parups
SB2
Paula
Altroka
2010
VB4
Dāvids
Altroks
2006
VB1
Ralfs
Altroks
2012
VB1
Ralfs
Altroks
2012
MT4
Egīls
Blūms
1979
Burusports
SGIM
Kristiāna
Nemiro
2009
VGIM
Juris
Nemiro
1977
SB3
Linda
Kudrjavceva
2008
SB3
Linda Paula
Kudrjavceva
2008
VB2
Kārlis
Blūzmanis
2009
"VELLAPĒDA"
VB1
Oskars
Blūzmanis
2012
"VELLAPĒDA"
MT3
Dmitrijs
Sinahs
1985
MT4
Edgars
Balodis
1976
Velo+
FT4
Lana
Bugrova
1977
Velo+
VB3
Artūrs Andrejs
Lubānietis
2008
Ritenvasara
MT4
Jānis
Buņķis
1973
Visma Enterprise
SB0
Emīlija
Dobrāja
2015
MT3
Kirils
Petrovecs
1989
MT3
Artemijs
Rudens
1985
VGIM
Jānis
Belecks
1986
Velokurjers.lv
SB3
Renāte
Graudiņa
2007
SB1
Līva
Graudiņa
2012
VB1
Aleksejs
Vorotincevs
2013
MT3
Jānis
Baumanis
1988
VB1
Alens Olivers
Cīrulis
2013
MT4
Valerijs
Petrašs
1981
VGIM
Māris
Ozoliņš
1983
Ašie eži priedēs
VGIM
Markuss
Ozoliņš
2009
Ašie eži priedēs
VB2
Markuss
Ozoliņš
2009
Ašie eži priedēs
SGIM
Ilze
Radziņa
1973
Ašie eži priedēs
SGIM
Madara
Radziņa
2005
Ašie eži priedēs
VB1
Renārs
Paikens
2013
Ašie eži priedēs
VB0
Emīls
Paikens
2015
Ašie eži priedēs
SGIM
Agita
Narnicka
1982
SGIM
Samanta
Narnicka
2007
MT4
Andris
Kaņeps
1968
MT3
Kalvis
Zuļģis
1989
Baltijas Sports
MT5
Jānis
Sedliņš
1953
MT4
Egidijus
Kavaliauskas
1971
JUDESYS
MT4
Sigitas
Aleksonis
1963
JUDESYS
MT3
Aleksejs
Fomins
1985
MT4
Lauris
Lokmanis
1979
#nightrideriga
VB3
Artis
Lokmanis
2008
MS3
Lauris
Parups
1981
Team Parups
MT3
Juris
Pārups
1983
Team Parups
SB0
Nora
Gucanoviča
2015
SB1
Katrīne
Gucanoviča
2012
SB4
Laura
Gucanoviča
2005
BELO Cycling Project
FT3
Aleksandra
Gorškova
1995
Velo+
MT4
Gaidis
Balodis
1980
VB0
Toms
Cišs
2014
Riteņvasara
VB1
Mārtiņš
Cišs
2011
Riteņvasara
VB4
Mārtiņš
DOMBROVSKIS
2006
MS2
ANDREJS
LIPSKIS
1983
URSA
MT4
Vilmantas
Vilinauskas
1979
Veloma
VGIM
Rihards
Grinaško
2002
VGIM
Zigurds
Krastiņš
1962
Krastiņi
VGIM
Raimonds
Krastiņš
2002
Krastiņi
VGIM
Ritvars
Krastiņš
1991
Krastiņi
SB1
Elza Sāra
Zariņa
2012
Riteņvasara
VB1
Deniss
Semeņenko
2012
Riteņvasara
SGIM
Vineta
Strode
1983
SB4
Renāte
Goldmane
2005
SB2
Kerija
Goldmane
2009
VGIM
Raivo
Strods
2008
VB3
Aleksis
Freimanis
2008
VGIM
Raitis
Grišuls
1981
VGIM
Jānis
Goldmanis
1971
SGIM
Renāte
Goldmane
2005
SGIM
Kerija
Goldmane
2009
MT2
Emīls
Šulcs
2002
ĶNSS
FT2
Santa Sanija
Jurgena
2001
ĶNSS
FT2
Santa
Pētersone
2002
ĶNSS
MT1
Rihards
Reinfelds
2004
ĶNSS
MS1
Deivids
Zikratijs
2000
ĶNSS/MSĢ
MS1
Dāvis
Korsītis
2000
ĶNSS/Daugmale/MSĢ
MS1
Marks
Gorskis
2000
ĶNSS/Daugmale/MSĢ
MT2
Elvijs
Zommers
2001
ĶNSS
MT2
Roberts
Jirgens
2001
ĶNSS
MS1
Ņikita
Čugunovs
2000
ĶNSS/Daugmale/MSĢ
VB3
Haralds
Antoniškis
2008
SB1
Līva
Milča
2011
Lidot.lv
VB4
Klāvs
Milčs
2006
Riteņvasara
SB0
Karolaina
Druka-Jaunzeme
2014
Riteņvasara
VGIM
Antons
Zaicevs
2007
MS5
Jānis
Bruzinskis
1959
Virstne/MARMOT
MT3
Artūrs
Gudzs
1988
VB0
Gabriels
Kalniņš
2014
SB0
Karlīna
Šteinberga
2014
SB1
Amēlija
Šteinberga
2011
MT4
Ainars
Bergs
1967
RK Liepāja
VB1
Gustavs
Valbergs
2011
MS5
Aigars
Zvingulis
1961
Virsotne/MARMOT
SGIM
Elīna
Opolā
1979
Ašie eži priedēs
VGIM
Nils
Opolais
2009
Ašie eži priedēs
VB2
Nils
Opolais
2009
Ašie eži priedēs
VB1
Ingus
Opolais
2012
Ašie eži priedēs
VGIM
Ingus
Opolais
2012
Ašie eži priedēs
SB1
Jana
Garance
2012
Ašie eži priedēs
SB2
Alma
Apkalna
2010
Ašie eži priedēs
VB3
Artūrs
Apkalns
2007
Ašie eži priedēs
SGIM
Ieva
Reisa
1983
Ašie eži priedēs
SGIM
Elizabete
Reisa
2009
Ašie eži priedēs
SB2
KEITA
ĀLĪTE
2009
RIETUMU BANK RIGA
VB1
Aleksandrs
Jurans
2012
VB0
Viktors
Jurans
2014
MS3
Jānis
Āboliņš
1976
Virsotne/MARMOT
MT4
Valērijs
Golvers
1967
twix
FT4
Rita
Golvere
1967
twix
VB1
Artis
Leščinskis
2012
SGIM
Sveta
BALTĀ
1974
FT4
Liene
Nikitina-Zaķe
1974
VGIM
Kaspars
LIBERTS
1972
VGIM
ILMARS
KRIVADS
1968
SGIM
EVIJA
ZUITIŅA
1970
SGIM
ANCE
KRIVADE
2010
SGIM
REBEKA
KRIVADE
2011
SB0
Laura
Valtmane
2014
Riteņvasara
MT4
Dmitrijs
Beļajevs
1981
VB2
Patriks
Beļajevs
2010
FT4
Olga
Zaharova
1976
SB0
Valērija
Semeņenko
2014
Riteņvasara
MS4
Dmitrijs
Jankovs
1966
RK Liepāja
VB2
Dāvis
Grīnvalds
2010
Riteņvasara
SB0
Annija
Grīnvalde
2015
Riteņvasara
SB3
Arīna
Belova
2008
SB2
Katrīna
Krūmiņa
2010
MT3
Jānis
Vaivars
1991
Klusais Centrs
SB1
Jasmīna
Belicka
2013
VB1
Deniss
Belovs
2014
MT3
Kristaps
Švāns
1985
MT3
Guntars
Aizstrauts
1988
VB3
Markuss
Kleinšmits
2008
MS3
Maksimas
Seluchinas
1981
BLITZ S-Sportas
MT3
Mārtiņš
Puriņš
1985
MT4
Intars
Bārs
1980
Rietumu-Retrīvers
MS4
Andris
Balodis
1972
Virsotne/MARMOT
VB0
Emilians
Laužels
2013
MT4
Uģis
Vīksne
1982
MT3
Jānis
Topecs
1993
Nightride Riga
SB0
Dārta
Līdaka
2013
SB2
Madara
Skadiņa
2010
MT3
Krišjānis
Stikāns
1991
#NightrideRiga
MT4
Gatis
Pūcītis
1981
Riga Ironman Team
MT3
Ģirts
Praude
1983
MS2
Jānis
Tauriņš
1984
VGIM
Hugo
Tauriņš
2011
SGIM
Patrīcija
Tauriņa
2009
SGIM
Zane
Tauriņa
1984
FT3
Agnese
Gudrupe
1994
SGIM
Līva
Cēbere
1990
VENDEN
SGIM
Kristiāna
Zuza
1980
VENDEN
MT5
Valdis
Bautris
1958
VENDEN
FT3
Eva
Broda Bērziņa
1984
VENDEN
MT4
Normunds
Bērziņš
1976
VENDEN
VGIM
Oļegs
Putnāns
1980
VENDEN
VGIM
Kristers
Putnāns
2008
VENDEN
VGIM
Valentīns
Putnāns
1978
VENDEN
VGIM
Roberts
Putnāns
2009
VENDEN
MT4
Lauris
Meiers
1970
VENDEN
VGIM
Lauris
Meiers
1970
VENDEN
SGIM
Dace
Meiere
1981
VENDEN
SGIM
Laurita
Meiere
2011
VENDEN
SB1
Laurita
Meiere
2011
VENDEN
MT3
Jānis
Kupčs
1983
VENDEN
VGIM
Jānis
Kupčs
1984
VENDEN
SGIM
Sandra
Lapiņa Kupča
1982
VENDEN
VGIM
Hugo
Kupčs
2008
VENDEN
SGIM
Agate
Kupča
2011
VENDEN
VB3
Hugo
Kupčs
2008
VENDEN
SB1
Agate
Kupča
2011
VENDEN
MT4
Otto
Cimmermans
1982
Compensa Life
MT3
Eduards Rūdolfs
Ozols
2000
Rietumu-Retrīvers
MT4
Zintis
Gailis
1969
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT2
Kristaps
Gailis
2002
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Andris
Knodze
1969
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Normands
Treilons
1971
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Gatis
Detlavs
1981
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Harijs
Hiršs
1967
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
FT3
Ance
Rozīte
1988
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT3
Tomass
Straube
1985
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
SB3
Paula
Timofejeva
2007
MT4
Sergejs
Aleksejevs
1982
SB2
Katrīna
Gedroviča
2010
VB1
Kārlis
Gedrovičs
2011
MS2
Artūrs
Sisolatins
1983
Belo Cycling Project
VB2
Artēmijs
Nacevičs
2010
MT3
Elvis
Švecs
1993
ASK PATRIA MTB
VB1
Mikus
Zābers
2013
Šurpu-turpu!
VB2
Nils
Zābers
2010
Šurpu-turpu!
SGIM
Loreta
Kreica
2003
SGIM
Karlīna
Kreica
2006
VB1
Fricis
Kreits
2013
SGIM
Dzintra
Nokalna
1979
SB1
Grieta
Kreita
2011
VGIM
Nils
Zābers
2010
Šurpu-turpu!
VGIM
Mikus
Zābers
2013
Šurpu-turpu!
SGIM
Anete
Zābere
1985
Šurpu-turpu!
MS3
Žilvinas
Liaugodas
1975
DSK Kvedarna
VGIM
Māris
Aušeiks
1954
Veloprieks
MT2
Pauls
Rubenis
2001
Sportlife
FT3
Baiba
Androsova
1994
VB2
Jēkabs
Pukinsks
2010
VB1
Vilis
Pukinsks
2012
SB4
Aleksandra
židiņa
2005
MT3
Andis
Balka
1985
Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes
FT4
Rima
Kalniete
1966
VGIM
Rihards
Purgailis
1987
SGIM
Inga
Purgaile
1986
VGIM
Aleksandrs
Mihejevs
1988
VB2
Kristians
Kostoprajevs
2010
MT3
Aivars
Vītols
1994
MT4
Gaitis
Kasperovičs
1975
SB4
Jana Petra
Laizāne
2005
SB1
Anna Sofija
Laizāne
2012
MS2
Lauris
Ieviņš
1983
MT4
Raimonds
Helmanis
1975
VB0
Timofejs
Poddubnijs
2014
VB2
Ralfs
Zaharovs
2009
VB3
Aigars
Kārkliņš
2008
SGIM
Ilze
Vanaga
1979
VGIM
Aigars
Kārkliņš
2008
MT5
Andrejs
Korbovs
1961
AVEKON
MT4
JĀNIS
NEIMANIS
1964
NO SIRDS LATVIJAI
SB3
SANDA
LAPIŅA
2008
SB2
Elita
Reigina
2009
MT3
Kaspars
Kiesners
1983
VGIM
Ēriks Jānis
Raitgars
2010
Riteņvasara
FT3
Agate
Lorence
1986
valmieras velovienība
VB2
Olivers
Belickis
2010
MT4
Aivars
Rudzinskis
1971
MT6
Jānis
Puriņš
1950
EMU
SGIM
Vineta
Hammere
1991
Pekauši
MT3
Lauris
Abrickis
1987
MT3
Aivis
Liepiņš
1996
VB3
Maksims
Livers
2008
Riteņvasara - RRS Iļģuciems
MT4
EDVINS
REINHOLDS
1973
TUKUMS
VGIM
Klāvs
Štāls
2002
Jūrmalas pedālis
MT3
Didzis
Krogzems
1995
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
VGIM
Aivars
Štāls
1955
Jūrmalas pedālis
MT5
Anatolijs
Anpilovs
1954
Veloclub
FT5
Elita
Pūpola
1961
Fiksie eži
VB1
Elizabete
Dzalbe
2011
VB4
Kārlis
Zeidaks
2005
SGIM
Katrīna
Rugāja
2002
Riteņvasara
VGIM
Arnis
Rugājs
1972
Riteņvasara
MT4
Artjoms
Tukums
1979
MT4
Oskars
Zonne
1981
Acsaabols
SB2
Nelli
Bakuze
2010
MT4
Artis
Stieciņš
1979
SD Trading
MT3
Ilmārs
Luksts
1987
LiVelo / Zelta Zeme
VB2
Roberts
Luksts
2010
LiVelo / Zelta Zeme
SB2
Ieva
Luksta
2009
LiVelo / Zelta Zeme
MT3
Jānis
Pētersons
1988
A/S Pasažieru Vilciens
MT4
Nikolajs
Timofejevs
1974
SGIM
Santa
Šteinberga
1985
MT4
Gatis
Lange
1978
Riteņvasara
VB0
Ramils
Lasevičs
2015
Riteņvasara
SB1
Nikoleta
Laseviča
2012
Riteņvasara
VB2
Valts
Skujiņš
2010
BELO Cycling Project
MT5
Vilnis
Buls
1959
BELO Cycling Project
SB2
Kate
Skujiņa
2009
BELO Cycling Project
SB0
Ilze
Linde
2014
SB3
Viktorija
Linde
2008
MT5
Valerijs
Samuilovs
1954
MT4
Guntis
Knaps
1982
SGIM
Elizabete
Juraško
2006
FT4
Kaija
Zemberga
1966
Gauja CT
MT4
Māris
Zembergs
1966
Gauja CT
FT3
Ļubova
Fintjugova
1985
MT6
Andris
Lubāns
1945
Carnikavas sporta centrs
MT4
Konstantīns
Miroļubovs
1982
MT4
Andris
Riekstiņš
1973
VGIM
Jānis
Kalniņš
1985
SGIM
Inese
Bane-Kalniņa
1988
MT4
Normunds
Langnins
1965
MT4
Edgars
Gremze
1963
MS2
Jānis
Šteins
1985
MT5
Aivars
Broks
1961
MT2
Jorens
Zeiers
2001
VGIM
Rendijs
Voris
2002
SGIM
Ilze
Liepa
1977
VB0
Mārcis
Krampis
2014
SB2
Monta
Krampe
2009
SGIM
Monta
Krampe
2014
SGIM
Marta
Krampe
2006
SGIM
Anita
Krampe
1979
VGIM
Ilmārs
Krampis
1979
MT4
Kristiāns
Bernhards
1981
SGIM
Nelli
Veisa
2007
SGIM
Lelde
Gāliņa
1987
MT3
Guntars
Vasulis
1987
SB3
Līva
Šlosberga
2007
Belo Cycling Project
SB0
Elīna
Šlosberga
2013
FT3
Baiba
Andersone
1984
Fiksie eži
MT2
Roberts
Andersons
2002
ELKOR
MT3
Sergejs
Rubins
1987
MT4
Edgars
Egle
1982
Fiksie eži
VGIM
Klāvs
Milčs
2006
Lidot.lv / RRS Alfa
VGIM
Normunds
Milčs
1979
Lidot.lv
MT3
Ivars
Veģeris
1985
BKUS/BSF
MT3
Lauris
Berkulis
1985
SB1
Emija
Rasa-Berkule
2011
SB1
Elisa
Rasa-Berkule
2012
SB3
Valērija
Skvorcova
2007
FS2
Ernesta
Strainytė
1997
Šilalės SM DSK Kvėdarna
FS1
Justė
Juškevičiūtė
2000
Šilalės SM DSK Kvėdarna
FS1
Gintarė
Kiupelytė
2000
Šilalės SM DSK Kvėdarna
FT2
Rimantė
Žiliūtė
2002
Šilalės SM DSK Kvėdarna
FT1
Gustė
Stanišauskaitė
2003
Šilalės SM DSK Kvėdarna
MT2
Aivaras
Mikutis
2002
Šilalės SM DSK Kvėdarna
MT2
Romas
Stasytis
2002
Šilalės SM DSK Kvėdarna
MT4
Kaspars
Serģis
1971
Serģis un dēli
VB4
Andis
Rupeiks
2006
Belo Cycling Project
MT3
Uģis
Jurgelāns
1984
VB4
Edgars
Ceske
2005
Belo Cycling Project
VB2
Roberts
Ceske
2009
Belo Cycling Project
MT4
Uldis
Ceske
1980
Belo Cycling Project
VB3
Agris
Zelmenis
2007
VB4
Toms
Martinsons
2006
SB1
Maija
Martinsone
2011
VB1
Ričards
Kannenieks
2011
MT5
Viktors
Baumanis
1961
Latvello
SGIM
Solvita
Melne
1975
Melnīši
MT3
Filips
Boikovs
1988
FT3
Aija
Svikle
1984
DAYTON
MT3
Ivars
Eglīts
1983
MT3
Jānis
Sarmulis
1983
DAYTON
MT4
Mārtiņš
Bisters
1979
DAYTON
MT3
Jānis
Zēbergs
1983
DAYTON
MT5
Andrejs
Koruškins
1955
DAYTON
SGIM
Kate
Zēberga
2008
DAYTON
VGIM
Agris
Stukāns
1979
DAYTON
SGIM
Anita
Stukāne
1980
DAYTON
VGIM
Kārlis
Stukāns
2005
DAYTON
SGIM
Ance
Stukāne
2010
DAYTON
VGIM
Raivis
Bisters
2008
DAYTON
VGIM
Renārs
Bisters
2010
DAYTON
SGIM
Laura
Rubane
1998
DAYTON
VGIM
Agris
Zelmenis
2007
MT4
Uģis
Klaužs
1963
FT4
Sandra
Bērziņa
1963
SGIM
Kristīne
Lunte
1976
VGIM
Raiens
Lunts
2005
VGIM
Edmunds
Lunts
1974
SGIM
Santa
Lunte
1998
SGIM
Alina
Zelmene
1980
FT5
Lauma
Krogzeme
1960
Riteņvasara
MT3
Gundars
Skrindževskis
1985
SB0
Alise
Lapiņa
2015
VB1
Alberts
Viļums
2012
Riteņvasara
VB2
Ingars
Adamovičs
2010
VB0
Jegors
Gorobecs
2014
Riteņvasara
VB1
Jegors
Gorobecs
2014
Riteņvasara
MT4
Maksims
Li
1980
Velo+
VB4
DZINTARS
LULLE
2006
VB1
JURIS JURĢIS
LULLE
2013
VB1
Marks
Jurgenbergs
2011
YUASA
VB0
Rodrigo
Jurgenbergs
2014
YUASA
SB4
Letīcija
Sakne
2006
SB2
Ketrīna
Vorslova
2010
SB0
Katrína
Kanneniece
2013
MT3
Juris
Komorkovičs
1991
Norgate.lv
MT3
Māris
Baginskis
1988
Norgate.lv
MT4
Ritvars
Rēpelis
1976
Norgate.lv
MT4
Ronalds
Akmentiņš
1981
Norgate.lv
MT3
Artūrs
Piruška
1990
Norgate.lv
MT3
Kristaps
Jirgensens
1997
Norgate.lv
MT3
Daniēls
Doze
1995
Norgate.lv
MT4
Neils
Sniedziņš
1969
Courland.club
MT5
Edgars
Lejnieks
1962
FT3
Māra
Mozga
1995
MT3
Ilija
Januškevičs
1995
MS2
Jēkabs
Jaunslavietis
1996
Ebike Machine
MT4
Kaspars
Aksenoks
1972
MT2
Kristaps
Aksenoks
2002
VB0
Kristofers
Aksenoks
2013
VGIM
Krists Tomass
Krūmiņš
2004
VB3
Kaspars
Piņķis
2008
MT4
Uldis
Kalniņš
1969
Vidzemes Mērnieks/ DAKO
FT3
Santa
Čābūte
1991
Riteņvasara
MT4
Jānis
Viļums
1976
Salaspils Gliemeži
SGIM
Elīna
Viļuma
2005
Salaspils Gliemeži
SB2
Elza
Viļuma
2010
Salaspils Gliemeži
VGIM
Jānis
Viļums
1976
Salaspils Gliemeži
MT2
Dans Raivo
Bekmanis
2002
RRS Purvciems/MSĢ
FT4
Kristīne
Viļuma
1975
Salaspils Gliemeži
MS2
Vjačeslavs
Beļajevs
1983
VB1
Matīss
Dreimanis
2011
VB3
Ričards
Dreimanis
2008
VB1
Daniils
Zelcs
2012
SGIM
Zane
Pekause
2007
Pekauši
MT5
Aivars
Strauss
1960
EMU/Mālpils Sporta Klubs
MT4
Valts
Mihelsons
1966
EMU/Mālpils Sporta Klubs
VB0
Kārlis
Zvirgzds
2013
VB1
Ralfs
Egle
2012
BBAclub.lv
VB1
Endijs
Liseckis
2013
LMT
MT4
Sandris
Livzenieks
1974
MT6
VISMANTS
CAUNE
1943
SALASPILS ZĪRIŅI
MT1
MATĪSS
KAĻVERŠS
2003
SALASPILS ZĪRIŅI
MS2
Raivis
Ritums
1986
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Niklāvs
Boļšis
1998
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS4
Egons
Rozenfelds
1969
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS1
Arno
Ķikurs
1999
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS3
Viesturs
Lejiņš
1978
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS1
Kristaps
Pelčers
1999
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS1
Arvis
Rendors
2000
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Artūrs
Zālītis
1988
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS4
Didzis
Zālītis
1966
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Reinis
Andrijanovs
1988
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Mārtiņš
Savickis
1993
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Iļja
Dorošenko
1996
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MT6
JOSIFS
KAĻVERŠS
1950
SALASPILS ZĪRIŅI
FT3
Santa
Cine
1988
Swedbank
MT4
Viesturs
Dejus
1982
MT3
Kārlis
Cinis
1984
MS2
Arnis
Lazdiņš
1996
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Dāvis
Perševics
1997
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Kristofers
Rācenājs
1985
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Kaspars
Serģis
1992
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS3
Lauris
Špillers
1974
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Aleksandrs
Rubļevskis
1996
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Artūrs
Beļēvičs
1996
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MT3
Mārtiņš
Zeipe
1984
Velotrenini.lv / Sufferfest
MS2
Arvis
Sprude
1987
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MS2
Mareks
Kampe
1997
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MS2
Andris
Lukjanovs
1995
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MS2
Kristaps
Būdenieks
1995
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MS2
Jēkabs
Cers
1998
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MT4
Mārtiņš
Šneiders
1982
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MT4
Maksims
Lebedevs
1974
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MT3
Mārtiņš
Krekovskis
1988
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MT3
Markuss
Herbsts
2000
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MT3
Mikus
Herbsts
1998
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MT2
Anrijs
Rancāns
2001
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MT2
Toms Matīss
Riekstiņš
2002
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP Cycling Team
MT4
Imants
Firsts
1979
MT4
Jānis
Ankravs
1970
ELKOR
MT6
Inesis
Malvess
1943
SB3
Sindija
Šidlovska
2008
VB3
Ģirts
Reiziņš
2008
SB1
Asnate
Reiziņa
2011
FT3
ILZE
MACA
1983
VGIM
Egīls
Pilenieks
1978
Turbo gliemeži
VGIM
Raimonds
Pilenieks
2010
Turbo gliemeži
VB2
Raimonds
Pilenieks
2010
Turbo gliemeži
MT4
Guntis
Krūze
1966
MT5
Juris
Tišaņinovs
1958
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
VGIM
Aleksandrs
Natarovs
1978
FT3
Krista
Opmane
1988
Pagrīdes florbolisti
FT4
Daina
Arāja
1965
Pagrīdes florbolisti
MT4
Imants
Počs
1981
Pagrīdes florbolisti
MT3
Kristaps
Igars
1987
#nightrideriga
MT3
Jānis
Oliņš
1987
SGIM
Krista
Opmane
1988
Krustiņi
SGIM
Ieva
Palma
1974
Krustiņi
SGIM
Beāte
Štauere
2006
Krustiņi
SGIM
Agate
Štauere
2007
Krustiņi
VGIM
Kristaps
Igars
1987
#nightride
VGIM
Jānis
Oliņš
1987
Krustiņi
SB1
Paula
Fogelmane
2011
SB3
Anna
Lomanovska
2007
SB2
Marta
Lomanovska
2010
SB1
Anastasija
Staseviva
2011
MT4
Normunds
Ērmanis
1973
VB2
Niks
Gibners
2010
FT3
Līga
Riekstiņa
1983
MS1
Kristers
Ansons
1999
Murjāņu sporta ģimnāzija
MT2
Arturs
Raudis
2002
KNSS
SB2
Beatrise Elizabete
Romanovska
2009
VB2
Anrijs
Strazdiņš
2009
Ašie eži priedēs
VB2
Patriks
Vavžiks
2009
Ašie eži priedēs
VGIM
Patriks
Vavžiks
2009
Ašie eži priedēs
SGIM
Aiga
Vavžika
1977
Ašie eži priedēs
SB4
Viktorija
Dundure
2005
Ašie eži priedēs
MT2
Oskars
Dankbārs
2001
Kuldīgas novada sporta skola
FT4
Solvita
Sokova
1976
MT6
Juris
Sokovs
1951
SB2
Alīna
Mendelsone
2009
VB1
Marks Simons
Mendelsons
2011
SGIM
Laila
Strumpmane
1984
Pipariņi
SB2
Viktorija
Hruščevska
2010
MS1
Kristaps
Siltumēns
2000
RRS/PURVCIEMS
VB3
Kristiāns
Rakickis
2007
SB3
Šarlote
Gredzena
2008
"VELLAPĒDA"
SB2
Lelde
Gredzena
2010
"VELLAPĒDA"
VB2
Alberts
Laksis
2010
Riteņvasara
VGIM
Raitis
Mjaņa
1983
SGIM
Zanda
Mjaņa
1986
SB1
Sofija
Šaicāne
2013
GO!
VGIM
Anrijs
Strazdiņš
2009
Ašie eži priedēs
VB4
Kristiāns Markuss
Gunne
2005
Ķekavas novada sporta skola
MT3
Roberts
Jaunzems
1987
SportVIBE
MT4
Karels
Paškausks
1976
Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes
MS1
Ričards
Meļņikovs
1999
RRS purvciems
VB2
Emīls Kims
Arbidāns
2009
SB3
Madara
Ērgle
2008
SB3
Ance
Ērgle
2008
SB1
Tīna
Teiviša
2013
Riteņvasara
SGIM
Dace
Romanovska
1977
VGIM
Reinis
Blaudums
1982
VGIM
Roberts Olivers
Blaudums
2012
SGIM
Linda
Blauduma
1981
VGIM
Genadijs
Samsonovs
1979
Lastochka
VGIM
Deniss
Samsonovs
2005
Lastochka
VGIM
Arnis
Kanenbergs
1978
Elegantie
SGIM
Rita
Kanenberga
1986
Elegantie
VGIM
Ričards
Kanenbergs
2010
Elegantie
VB2
Ričards
Kanenbergs
2010
VGIM
Arturs
Melnis
1973
Melnīši
VGIM
Kristaps
Melnis
2009
Melnīši
VB4
Amirs
Usmonhonovs
2006
Usmo
VB4
Krišjānis Justs
Ratnieks
2005
RRS/Iļģuceims
VGIM
Antons
Liseckis
1985
LMT
VGIM
Reilijs Emīls
Zālītis
2004
RRS Iļģuciems
VGIM
Mārtiņš
Dobrājs
1981
Dobrāji
SGIM
Ilze
Dobrāja
1991
Dobrāji
VGIM
Jānis
Peipers
1992
Ašie eži priedēs
SGIM
Ērika
Peipere
1971
Ašie eži priedēs
VGIM
Māris
Purlaurs
1978
SGIM
Laila
Gulbe-Purlaura
1979
VGIM
Adrians
Purlaurs
2012
SB2
Jusīne
Plukse
2009
Kitty
SB0
Gabriela
Zamberga
2014
VB2
Kārlis
Takens
2009
VB1
Kristaps
Takens
2012
FS1
Viktorija
Loiko
2000
RRS / BJC Daugmale
VB0
Ernests
Rikmanis
2014
MS3
Sandis
Āķis
1975
RIETUMU BANKA - RĪGA
MS2
Ēriks Toms
Gavars
1997
RIETUMU BANKA - RĪGA
MS2
Klāvs
Rubenis
1997
RIETUMU BANKA - RĪGA
MS2
Mārcis
Kalniņš
1998
RIETUMU BANKA - RĪGA
MS3
Māris
Kalveršs
1976
EVELO TEAM
MS3
Ģirts
Vēvers
1973
EVELO TEAM
MS3
Aldis
Eglītis
1973
EVELO TEAM
MS3
Nauris
Inovskis
1981
EVELO TEAM
MS2
Kristaps
Knops
1985
EVELO TEAM
MS3
Normunds
Beika
1976
EVELO TEAM
VB1
Otto
Viļumovs
2012
EVELO TEAM
MT4
Aigars
Krūmiņš
1976
KA TEAM
MT3
Mareks
Zālmans
1987
KA TEAM
MT3
Andris
Stalidzāns
1983
KA TEAM
MT3
Jānis
Sirmais
1993
KA TEAM
VGIM
Ansis
Čakars
2003
KA TEAM
SGIM
Kristīne
Baranovska
1974
KA TEAM
VGIM
Krisitāns
Baranovskis
1974
KA TEAM
SGIM
Elīza
Baranovska
2006
KA TEAM
VGIM
Krišjānis
Baranovskis
2006
KA TEAM
MT1
Ansis
Čakars
2003
KA TEAM
MT4
Kristiāns
Baranovskis
1974
KA TEAM
MT3
Andris
Jurgenbergs
1985
KA TEAM
MT4
Oskars
Jurgenbergs
1978
KA TEAM
MT3
Zintis
Šaicāns
1990
KA TEAM
MT3
Edijs
Šaicāns
1986
KA TEAM
MT4
Andris
Dzērvītis
1978
KA TEAM
MT3
Artis
Petruss
1985
KA TEAM
MS2
Ivo
Viļumovs
1985
EVELO TEAM
VB1
Gustavs
Erglis
2011
SB2
Grēta Amēlija
Lipora
2009
VB3
Aleksandrs
Šarafutdinovs
2008
Riteņvasara - RRS Iļģuciems
MT3
Eldars
Šarafutdinovs
1983
Fabula
FT3
Vita
Kazakova
1988
Fabula
VGIM
Maksims
Livers
2008
Fabula
MT4
Agris
Punculs
1981
EMJ Metāls
MT4
Sergejs
Lubickijs
1966
ELKOR
MS4
Jurijs
Širons
1971
Virostne/MARMOT
FT4
Ilze
Kupča
1982
MT4
Mārtiņš
Kupčs
1977
FT4
Ieva
Eihenberga-Baumerte
1978
MT3
Maksims
Kudrjavcevs
1983
DREAMBIRD
VB1
Ernests
Timofejevs
2012
VB0
Andrejs
Melbārdis
2013
Fans AP-print
VB1
Heinrihs
Latkovskis
2012
VB1
Rihards
Šteinbergs
2011
MS4
Dzintars
Kaņepējs
1968
SKANSTE/VIRŠI-A
VB2
Viljams
Šveicers
2009
SB3
Līva
Krūmiņa
2007
VB3
Mārtiņš
Gotsons
2007
FT4
Iveta
Kraslavska
1982
MS2
Aleksandrs
Kulakovs
1998
RRS-Purvciems
FT4
Inga
Nartiša
1982
MAILIGEN
VB3
Davids
Pleiss
2007
SB4
Alise
Usma
2006
VB3
Usman
Usma
2007
VB4
Amiran
Amiranov
2006
MT2
Mantas
Bitinas
2002
Panevežio KKSC,Dsk"Fortuna"
MT2
Arminas
Bagdonas
2002
Panevežio KKSC,Dsk"Fortūna"
FS1
Monika
Rastauskaite
1999
Panevežio R.Sargūno sporto gimnazija
FS1
Kotryna
Vaičytė
1999
Panevėźio R.Sargūno sporto gimnazija
FS1
Gerda
Lapūnaitė
2000
Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazija
MT2
Edvinas
Mazūrevičius
2002
Panevežio dsk"Fortūna"
MT3
Janis
Ulmanis
1988
VB2
Timurs
Fomins
2010
VB1
Damirs
Fomins
2014
SB0
Marta
Birzkalne
2014
Vāveres
SB1
Emilija
Birzkalne
2011
Vāveres
VB0
Marsels
Tihoņenko
2013
RRS Iļģuciems/Ritenvasara
VB4
Deivids
Nazarovs
2005
VB3
Ralfs
Zaķis
2007
VGIM
Aldis
Lielmanis
1978
ALD
SGIM
Liene
Lielmane
1984
ALD
SGIM
Diāna
Lielmane
2006
ALD
MT4
Staņislavs
Zdanovskis
1963
Velobode
SB0
Joanna
Dobrovoļska
2014
VB1
Ralfs
Dobrovoļskis
2012
VB1
Helmuts
Laksis
2011
VB1
Gustavs
Vestbergs
2011
FT4
Inga
Vītuma-Jaunzeme
1977
ALLE HOP
MT4
Igors
Jakovecs
1969
CRK
MT4
Ēriks
Zagorje
1971
SGIM
Ginta
Surna
1977
VGIM
Kristjans Emīls
Surna
2006
VGIM
Jānis
Surna
1975
MS3
Juris
Mikulens
1980
FANS AP-Print
MT3
Frenks
Melvers
1995
FANS AP-Print
MT3
Kristaps
Liepiņš
1985
FANS AP-Print
MT4
Ģirts
Melbārdis
1979
FANS AP-Print
MT4
Jānis
Teivišs
1982
FANS AP-Print
MS4
Nauris
Kalniņš
1970
FANS AP-Print
MT4
Juris
Veldre
1975
FANS AP-Print
MT3
Imants
Vēliņš
1985
FANS AP-Print
MT2
Jānis
Melbārdis
2002
FANS AP-Print
MT3
Rolands
Pipcāns
1985
FANS AP-Print
MT5
Leonīds
Aleksējevs
1958
FANS AP-Print
FS2
Viktorija
Sipoviča
1998
FANS AP-Print
MT4
Mārtiņš
Pētersons
1982
FANS AP-Print
SB1
Tīna
Čakārne
2011
VB0
Rojs
Čakārnis
2015
VB1
Jurģis
Āboliņš
2012
Jorika SC
VB1
Roberts
Dancītis
2011
VB2
Krišs
Āboliņš
2009
Jorika SC
VB3
Jānis
Pētersons
2008
VB1
Roberts
Rungulis
2011
VB0
Roberts
Popovs
2015
SB1
Polina
Popova
2012
SB3
Annija
Lase
2008
MT4
Andris
Graudiņš
1972
SB2
Amanda
Rikmane
2010
SB1
Milana
Rožina
2011
VB1
Roberts
Šneiders
2012
SB1
Emīlija
Dzelme
2013
VB1
Mareks
Kalējs
2011
SB1
Elza
Kalēja
2013
MS3
Volodymyr
Guschin
1975
FANS AP-Print
MT4
Juris
Rode
1966
Litozin
MT4
Rolands
Dirvens
1979
Litozin
FT4
Anda
Radziņa
1972
Litozin
FT3
Ineta
Loce
1988
Litozin
MT3
Andris
Jakovičs
1985
Litozin
VB1
Markuss Marks
Abimeicevs
2013
MT3
Artūrs
Levins
1990
ALLE HOP
SB0
Gabriela
ozolina
2015
VB1
Kristaps
Martinsons
2011
VB1
Roberts
Martinsons
2011
VB1
Markuss
Krūmiņš
2012
VB3
Patriks
Dompalms-Stankēvičs
2007
VB1
Pauls
Dompalms-Stankēvičs
2011
SB3
Patrīcija
Pastare
2008
Peles
FT2
Nadīna
Kučere
2001
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
MS2
Mārcis
Pērkons
1984
XSPORTS/Cannondale
SGIM
Ligita
Pigožne
1973
PF Ķekava
VGIM
Agris
Pigožnis
2005
PF Ķekava
VB4
Agris
Pigožnis
2005
PF Ķekava
VB1
Ēvalds
Indriksons
2015
PF Ķekava
MT3
Edgars
Krjukovs
1989
PF Ķekava
FT3
Lita
Kažociņa
1989
PF Ķekava
SGIM
Marita
Krūmiņa
1975
PF Ķekava
SGIM
Loreta
Briede
2014
PF Ķekava
SGIM
Elena
Daugiša
1980
PF Ķekava
SGIM
Luīze
Daugiša
2003
PF Ķekava
VGIM
Toms
Daugišs
2007
PF Ķekava
SGIM
Jautrīte
Daugiša
1954
PF Ķekava
SGIM
Signija
Junņēviča
1994
Zeltmatītes
SGIM
Laimdota
Juhņēviča
1972
Zeltmatītes
SB1
Elizabete
Juhņēviča
2013
Zeltmatītes
SGIM
Līva
Lazdāne
1988
PF Ķekava
VGIM
Reinis
Lazdāns
1985
PF Ķekava
SGIM
Keita
Lazdāne
2014
PF Ķekava
MS3
Dominykas
Chlebinskas
1975
PF Ķekava
SGIM
Madara
Leitāne
1985
PF Ķekava
VB1
Gusts
Grīsniņš-Grīslis
2015
PF Ķekava
MT3
Raitis
Robežnieks
1985
PF Ķekava
VGIM
Renārs
Robežnieks
2006
PF Ķekava
SGIM
Emīlija
Robežniece
2009
PF Ķekava
VGIM
Emīls
Ansons
2006
PF Ķekava
SGIM
Gunita
Ansone
1982
PF Ķekava
SGIM
Lote
Ansone
2013
PF Ķekava
VGIM
Leons
Fogelis
2005
PF Ķekava
VB4
Konstantins
Sudarikovs
2006
SB4
Viktorija
Parhomenko
2006
PF Ķekava
VB3
Ansis
Eglājs
2008
VB1
Atis
Eglājs
2011
VGIM
Māris
Priede
1971
Soņčo
FT3
Signe
Jansone
1998
Nightride Riga
MS3
Arturas
Kačerauskas
1977
Veloman R.Sarguno SG
MS1
Aivaras
Naujokaitis
2000
Veloman R.Sarguno SG
MS1
Rokas
Gelžinis
2000
Veloman R.Sarguno SG
MS1
Dovydas
Stankevičius
2000
Veloman R.Sarguno SG
MS1
Ignas
Mikalajūnas
1999
Veloman R.Sarguno SG
MS1
Matas
Antanavičius
1999
Veloman R.Sarguno SG
MS2
Darijus
Džervus
1990
Veloman R.Sarguno SG
MS2
Justas
Beniušis
1997
Veloman R.Sarguno SG
MS2
Osvaldas
Šakinis
1997
Veloman R.Sarguno SG
MS2
Lukas
Talacka
1994
Veloman R.Sarguno SG
MS2
Marius
Sabaliauskas
1983
Veloman R.Sarguno SG
MS3
Aleksandras
Malakauskas
1975
Veloman R.Sarguno SG
SB0
Madara
Jēkabsone
2014
SB3
Patrīcija
Pastare
2008
Peles
SGIM
Ausma
Pastare
1985
Peles
SGIM
Ausma
Pastare
1985
Peles
MT4
Aigars
Staša
1964
Visma
FT2
Karolina
Motejūnaite
2002
Fortuna Veloman
FT2
Paulina
Patinskaite
2001
Fortuna Veloman
FT2
Akvile
Gedraityte
2001
Fortuna Veloman
FS1
Regina
Stegvilaite
1999
Fortuna Veloman
FS2
Justina
Jovaišyte
1998
Fortuna Veloman
MS1
Erikas
Šidlauskas
2000
Fortuna Veloman
MS1
Kestutis
Vaitaitis
1999
Fortuna Veloman
VB1
Mārtiņš
Bērziņš
2011
BeBeLo
VB0
Jēkabs
Bērziņš
2013
BeBeLo
MT4
Miks
Kalējs
1981
Salidzini.lv
MT4
Didzis
Kalējs
1982
Salidzini.lv
MT4
Edgars
Oščenko
1978
Salidzini.lv
VGIM
Ingars
Šulcs
1982
Salidzini.lv
MT4
Salvis
Skreiveris
1981
Salidzini.lv
FT4
Agnese
Kalēja
1981
Salidzini.lv
VGIM
Jevgēnijs
Kalējs
1954
Salidzini.lv
SGIM
Valda
Kalēja
1955
Salidzini.lv
SGIM
Alise
Burkane
1996
SB1
Loreta
Burve
2012
SGIM
Estere
Meijere
2008
VGIM
Raitis
Lagzdiņš
1980
Ripojam!
VGIM
Dmitrijs
Dubrovskis
1983
Atletika
SGIM
Kristīne
Dubrovska
1985
Atletika
VGIM
Jurijs
Keziks
1980
Atletika
VGIM
Vladislavs
Keziks
2012
Atletika
SGIM
Aleksandrs
Kezika
1985
Atletika
SGIM
Emilija
Kezika
2008
Atletika
SGIM
Alina
Rižakova
1988
Atletika
SGIM
Natālija
Lagzdiņa
2007
Ripojam!
MT3
Mārcis
Zembergs
1988
Gauja CT
MS2
Artūrs
Ronis
1985
MT4
Ainārs
Liljē
1966
Skandi Motors
MT4
Aivars
Ruzaiķis
1970
Skandi Motors
MT3
Rihards
Šelders
1992
Skandi Motors
MT3
Raimonds
Ronis
1989
Skandi Motors
MT3
Ģirts
Lediņš
1987
Specter
FT3
Inuta
Prāve
1989
Specter
FT3
Sarmīte
Zeibe
1984
Specter
MT3
Artūrs
Zeibis
1983
Specter
VB1
Raiens
Krastins
2012
MT4
Jānis
Novikovs
1976
Maxima Latvija
FT4
Žanna
Novikova
1981
Maxima Latvija
FT3
Līva
Ozoliņa
1987
Maxima Latvija
MT4
Arnis
Jurševics
1982
Maxima Latvija
FT4
Māra
Brokāne
1980
Maxima Latvija
MT4
Ģirts
Riekstiņš
1974
Maxima Latvija
MT4
Atis
Brikmanis
1982
Maxima Latvija
VGIM
Andis
Damlics
1960
ĶEKAVA
SGIM
Ieva
Jirgena
1986
ĶEKAVA
VB1
Alens
Jirgens
2011
ĶEKAVA
SB1
Enija
Jirgena
2013
ĶEKAVA
VB2
Gustavs
Matovihs
2009
ĶEKAVA
VGIM
Jānis
Vanags
2008
Vanagi
VB3
Jānis
Vanags
2008
Vanagi
SGIM
Marta
Vanaga
2012
Vanagi
SB1
Marta
Vanaga
2012
Vanagi
VGIM
Edgars
Vanags
1976
Vanagi
SGIM
Kristīne
Bidlauska
1986
ĶEKAVA
SGIM
Līga
Blate
1976
Blates
VGIM
Eduards
Blate
2009
Blates
SGIM
Paula
Pavlovska
2005
Pavlovski
SGIM
Baiba
Pavlovska
1978
Pavlovski
VGIM
Jurģis
Pavlovskis
1978
Pavlovski
VGIM
Henrijs
Pavlovskis
2011
Pavlovski
SGIM
Elizabete
Puzule
2004
Pavlovski
MT4
Ints
Steinbergs
1971
Salaspils/Zīriņi
MT2
Jānis
Šteinbergs
2002
Salaspils/Zīriņi
SB2
Alma
Apkalna
2010
www.labanoma.lv
VB3
Artūrs
Apkalns
2007
www.labanoma.lv
MT3
Aigars
Žukovskus
1985
MT3
Jurģis
Īvāns
1985
Red Paddle Co Latvija
VB3
Valters
Rubiķis
2008
MT3
Vitālijs
Cibisovs
1988
VB2
Otto
Neilands
2010
VB4
Ralfs
Bērziņš
2006
MT4
Valdis
Rozentāls
1969
SB1
Evelīna
Vīnerte
2011
SB2
Luīze
Lismane Šļūka
2010
Riteņvasara
VB0
Patriks
Šļūka
2013
Riteņvasara
VGIM
Jānis
Missa
1976
Emirita
SGIM
Emīlija
Missa
2009
Emirita
SGIM
Rita Daniela
Missa
2006
Emirita
SGIM
Laine
Abakoka
2003
VB0
Regnārs
Erts
2013
SB4
Karlīna
Kreica
2006
VB2
Roberts
Martins
2010
Riteņvasara
VB2
Mareks
Martins
2010
Riteņvasara
SB1
Marta
Kerele
2012
VB3
Toms Daniels
Baumerts
2008
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
MT3
Aigars
Bitāns
1987
VB3
Alvils
Pētersons
2008
Riteņvasara
SB4
Paula Patrīcija
Tilko
2006
Riteņvasara
MS4
Anrijs
Pumpišs
1970
Tukums
MT3
Elvijs
Vikštrems
1986
Baltijas Sports
FS1
Daniela
Leitāne
2000
Dobeles sporta skola
FS1
Megana
Grīslīte
2000
Dobeles sporta skola
FT2
Sabīne
Kauņecka
2001
Dobeles sporta skola
FT2
Madara
Āboma
2001
Dobeles sporta skola
MT1
Klāvs
Sīmanis
2004
Dobeles sporta skola
SB4
Paula
Pavlovska
2005
Pavlovski
VB1
Henrijs
Pavlovskis
2011
Pavlovski
VGIM
Aigars
Vītols
1976
Vītoli
SGIM
Ramona
Vītola
1981
Vītoli
VGIM
Ernests
Vītols
2000
Vītoli
SGIM
Annija
Vītola
2001
Vītoli
SGIM
Elisa
Vītola
2011
Vītoli
MS2
Giedrius
Jakimcius
1988
BLITZ S-Sportas
SGIM
Lāsma
Luka
1983
Luki
VGIM
Māris
Luks
1984
Luki
VB2
Jānis
Luks
2009
MT4
Kaspars
Dergačs
1979
MT1
kaspars
Ilsjāns
2003
KNSS
VB3
Alfs
Vilcāns
2007
Baldones Riteņbraukšanas nodaļa
VB2
Valts
Vilcāns
2009
Baldones Riteņbraukšanas nodaļa
VB0
Fēlikss
Vilcāns
2013
Vilcāns MIN
SB3
Liena
Poča
2007
SB2
Rūta
Baltpurviņa
2009
Riteņvasara
SB2
Rūta
Baltpurviņa
2009
Riteņvasara
MS3
Jānis
Andersons
1976
Filter
FT3
Renāte
Rulle
1991
VAS Latvijas Gaisa satiksme
MT6
Andis
Sirmais
1948
VAS Latvijas Gaisa satiksme
VGIM
Vadims
Voronovs
1948
VAS Latvijas Gaisa satiksme
MS4
Romanas
Černevičius
1972
BLITZ S-Sportas
MS2
Haralds
Silovs
1986
MS2
Toms
Alsbergs
1986
MS1
Alanas
Marcinkenas
1999
Veloman R.Sarguno SG
MS1
Algirdas
Butkevicius
2000
Veloman R.Sarguno SG
SB2
Dārta
Balka
2010
DOBELES DZIRNAVNIEKS – FOCUS BIKES
SB1
Katrīne
Spurava
2012
VB0
Patriks
Spuravs
2015
VB1
Ernests
Matvejs
2012
SB1
Elizabete
Endriksone-Indriksone
2012
SB0
Marta
Endriksone-Indriksone
2014
SGIM
Margita
Zaiceva
1978
ZeTeam
VGIM
Roberts
Zaicevs
2006
ZeTeam
VGIM
Emīls
Zaicevs
2010
ZeTeam
VGIM
Helmuts
Zaicevs
2012
ZeTeam
VB4
Roberts
Zaicevs
2006
ZeTeam
VB2
Emīls
Zaicevs
2010
ZeTeam
VB1
Helmuts
Zaicevs
2012
ZeTeam
VB2
Henrijs
Abakuks
2010
MT3
Juris
Vicvagaris
1990
MT4
Modris
Krauja
1967
FT3
Sindija
Skangale
1987
Kombucha.lv/Bikram Yoga Riga
MT4
Hermanis
Juzefovičs
1963
Kombucha.lv/Bikram Yoga Riga
MT4
Jānis
Bazevičs
1974
Kombucha.lv/Bikram Yoga Riga
MT3
Kristaps
Bazevičs
1994
Kombucha.lv/Bikram Yoga Riga
MT4
Jānis
Bole
1972
Kombucha.lv/Bikram Yoga Riga
VB0
Edvards
Znotiņš
2013
MT4
Andis
Brucis
1968
Sportlife.lv
SB0
Paula
Kivriņa
2013
VB3
Edžus
Vaičulens
2008
VB3
Serafims
Rjabejs
2008
VB3
Martins
Simsons
2007
VB1
Jēkabs
Karlsons
2012
SB0
Anete
Šteinberga
2013
Riteņvasara
VB2
Renārs
Ločmelis
2009
Riteņvasara
SGIM
Elīna
Penava
1990
SB1
Nellija
Šāvēja
2012
Riteņvasara
SB3
Amanda Reilija
Zariņa
2007
SB3
Amēlija Tīna
Zariņa
2008
MT4
Ints
Marcinkevičs
1973
VB1
Toms
Altroks
2011
MS1
Ričards Roberts
Sauja
2000
Murjāņu Sporta Ģimnāzija
MS2
Mārtiņš
Flaksis
1986
Noname Cycling Project
VGIM
Roberts
Ardavs
1980
VGIM
Toms
Ardavs
2011
VGIM
Gustavs
Lejaskrauklis
2007
SGIM
Iveta
Ardava
1980
SGIM
Keita
Ardava
2006
SB4
Keita
Ardava
2006
VB3
Gustavs
Lejaskrauklis
2007
VB1
Toms
Ardavs
2011
MS2
Ēvalds
Pavlovs
1989
Noname Cycling Project
MS2
Mārtiņš
Sārs
1987
Noname Cycling Project
MS5
Zigurds
Jureckis
1960
Noname Cycling Project
VB1
Jaroslavs
Burbo
2012
VB3
Kristaps
Smirnovs
2007
MS2
Andris
Gavrikovs
1990
VGIM
Artis
Dreimanis
1982
VB0
Raitis
Rakēvičs
2014
SB1
Amēlija
Putne
2013
PUTNI
SGIM
Anete
Blažēviča
2003
SGIM
Svetlana
Paļičeva
1975
FT4
KRIStīne
ŠULCE
1973
VB2
Rinalds
Berkis
2009
Riteņvasara
SGIM
Marta
Krivade
1984

Sacensību atbalstītāji