Starta saraksts

Numurs
Vecuma grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Komanda
MT4
Sergejs
Čeremisins
1978
MT4
Guntis
Krūze
1966
velo+
MT4
Guntis
Treimanis
1969
VB1
Ralfs
Čuhnovs
2011
SB2
KEITA
ĀLĪTE
2009
RIETUMU BANKA-RIGA
VB1
Olivers
Ķesteris
2012
Riteņvasara
VB1
Ralfs
Bernāts
2012
Riteņvasara
SB2
Sofija
Ludviga
2010
Ludvigu komanda
SB0
Gabriela
Ludviga
2013
Ludvigu komanda
VB2
Toms
Kaupe
2010
VB2
Daniels
Tarasovs
2010
SB0
Ance
Kaupe
2015
VB1
Emils
Cimmermans
2011
Compensa Life
VB2
Dāvis
Grīnvalds
2010
Riteņvasara
MT3
Aleksandrs
Šilovs
1984
MT3
Kristaps
Igars
1987
#nightrideriga
MT4
Ingars
Lukstraups
1979
BHNN
SGIM
Oksana
Greidāne
1989
MT4
Raimonds
Šmerliņš
1971
MS2
ANDREJS
LIPSKIS
1983
VGIM
Uldis
Francis
1957
VGIM
Jānis
Kalējs
1992
SGIM
Lelde
France
1992
FT3
Kate
Rudzīte
1990
Rudzupuķu spēks
MT3
Dmitrijs
Minajevs
1988
Rudzupuķu spēks
MT4
Valts
Laicāns
1979
SK Wendi
MT4
Nikolajs
Timofejevs
1974
VGIM
Paulis
Timofejevs
2003
SGIM
Santa
Šteinberga
1985
SB1
Lote
Lange
2011
Riteņvasara
SB2
Lauma
Lange
2009
Riteņvasara
VB2
Ēriks Jānis
Raitgars
2010
Riteņvasara
MS3
Vladislavs
Osmolovskis
1978
MS2
Jānis
Tauriņš
1984
VB1
Aleksandrs
Jurans
2012
VB0
Viktors
Jurans
2014
VB1
Alens Olivers
Cīrulis
2013
VB3
Alekss
Pumpurs
2008
VB1
Mihails
Vorobjovs
2011
MT4
Uldis
Germans
1980
MTB Talsi
MT4
Vadims
Mežapuķe
1982
Velo+
MT4
Andrejs
Ahmerovs
1976
Velo+
MT4
Petr
Iakovlev
1974
Velo+
VGIM
Maksims
Livers
2008
Fabula
VGIM
Aleksandrs
Šarafutdinovs
2008
Fabula
FT3
Vita
Kazakova
1988
Fabula
MT3
Eldars
Šarafutdinovs
1983
Fabula
MT5
Agris
Liepa
1956
Liepāja
MT4
Ilārs
Krastiņš
1976
MT4
Guntis
Mūrēns
1979
SB3
Sintija
Cvetkova
2007
Riteņvasara
MT3
Andrejs
Vasiļjevs
1989
MT4
Kārlis
Liepiņš
1980
FF2017
MT3
Kristaps
Matisons
1985
FF2017
MT4
Sergejs
Vorobjovs
1981
MT5
Igors
Mežapuķe
1960
MT3
Jānis
Veinbergs
1983
Velo+
FT3
Agnese
Salgus
1993
#nightrideriga
MT3
Artūrs
Vasko
1986
FT3
Anastasija
Vasko
1989
VGIM
Dāvis
Grīnvalds
2010
Riteņvasara
VGIM
Sandis
Grīnvalds
1980
Riteņvasara
VB1
Toms
Ozoliņš
2011
MT5
Aigars
Vītols
1960
DDB
MT4
Dmitrijs
Beļajeves
1981
VB2
Patriks
Beļajevs
2010
VGIM
Mārtiņš
Kļava
1990
Kā vēlies
SGIM
Dārta
Stalidzēna
1990
Kā vēlies
VGIM
Ēriks
Strazdiņš
2003
FT4
Liene
Ņikitina-Zaķe
1975
MT4
Kristaps
Zaķis
1976
FT3
Paula Sintija
Kanča
1994
VB3
Markuss
Juhmanis
2008
hofmann triathlon team
VB4
Gotfrīds
Hofmanis
2006
hofmann triathlon team
MT3
Sergejs
Paščenkovs
1984
Velo+
MT3
Sergejs
Kompa
1985
Velo+
VB2
Bruno
Blūzmanis
2009
''VELLAPĒDA''
MT3
Edgars
Blūzmanis
1984
''VELLAPĒDA''
VB4
Klāvs
Milčs
2006
Lidot.lv
SB1
Līva
Milča
2011
Lidot.lv
MT4
Normunds
Milčs
1979
Lidot.lv
MT4
Edgars
Balodis
1976
Velo+
FT4
Lana
Bugrova
1977
velo+
FT3
Aleksandra
Gorskova
1995
Velo+
VGIM
Ruslans
Batdalovs
1983
SGIM
Kate
Andrjuščenko
1985
MT3
Martins
Aleksejevs
1991
VB1
Artjoms
Stefanovičs
2013
Riteņvasara
VB1
Renārs
Grauze
2011
MT4
Edgars
Egle
1982
Fiksie eži
FT3
Anastasija
Krūmiņa
1996
Velo+
FT4
Guna
Aperāne
1974
MT3
Janis
Sala
1984
Goldingen Invest
MS3
Andrejs
Šuļga
1980
gruppetto.ru
MT4
Sergejs
Lubickijs
1966
ELKOR
MT5
Andris
Ozols
1961
MT4
Juris
Kirins
1977
MT3
Kalvis
Līcis
1987
VGIM
Armands
Eglītis
2003
SGIM
Evija
Zute
1974
Zuši
VGIM
Rihards
Zutis
2004
MT4
Ainārs
Tomsons
1963
VB3
Iļja
Potapovs
2008
MT4
Juris
Iesalnieks
1975
MT4
Jānis
Ozols
1975
MT3
Andris
Jeršovs
1994
MT4
Jānis
Liepiņš
1975
SGIM
Viktorija
Veremjova
1981
Victory
VGIM
Andrejs
Kravčenko
2004
Victory
VB4
Adrians
Jaudzems
2006
Jaudzemi
VGIM
Stepans
Goliškins
2007
Victory
FT4
Antra
Ezera
1965
MT5
Juris
Skrastiņš
1960
MT4
Maksims
Sidorovs
1981
IDIOTICA ADVENTURES
SGIM
Sofija
Sidorova
2010
IDIOTICA ADVENTURES
VGIM
Jurijs
Sidorovs
1953
IDIOTICA ADVENTURES
SGIM
Jelena
Rjazanska
1981
SGIM
Anna Marija
Nikiforova
2006
VGIM
Ivans
Nikiforovs
2009
MT4
Zintis
Gailis
1969
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT2
Kristaps
Gailis
2002
POLICISTU VELOBIEDRīBA
MT4
Andris
Knodze
1969
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT3
Tomass
Straube
1985
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
FT3
Ance
Rozīte
1988
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Normands
Treilons
1971
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT4
Harijs
Hiršs
1967
POLICISTU VELOBiEDRĪBA
MT4
Gatis
Detlavs
1981
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT3
Didzis
Krogzems
1995
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT6
Vilis
Mednis
1951
FT4
Marina
Šeremetjeva-Grudule
1982
www.100dienas.lv
SGIM
Marina
Šeremetjeva-Grudule
1982
www.100dienas.lv
MT4
Andrejs
Gruduls
1980
www.100dienas.lv
VGIM
Andrejs
Gruduls
1980
www.100dienas.lv
SB3
Jekaterina
Grudule
2008
www.100dienas.lv
SGIM
Jekaterina
Grudule
2008
www.100dienas.lv
SB1
Varvara
Grudule
2012
www.100dienas.lv
SB0
Darja
Grudule
2016
www.100dienas.lv
MT3
Michail
Egorov
1987
Game Insight
FT4
Evija
Šulce
1980
MT4
Juris
Taškāns
1979
SB1
Darja
Volovika-Kugira
2011
MT3
Maksims
Kudrjavcevs
1983
SB3
Diāna Lote
Valdberga
2008
Riteņvasara
SB1
Elīna
Valdberga
2013
Riteņvasara
SB0
Elīna
Valdberga
2013
Riteņvasara
FT3
Marta
Kurvīte
1990
MT4
andis
pumpurs
1965
FT4
Līga
Actiņa
1982
Elkor
FT2
Nadīna
Kučere
2001
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
MT3
Nikita
Nikiforovs
1983
MT3
Gunārs
Deniškāns
1989
MT4
Normunds
Plēgermanis
1968
JPD
FT4
Elga
Ballaha
1980
JPD
MT3
Aleksandrs
Vorobjovs
1984
Latvian Anime Otaku Cycling Team
MT5
Valerijs
Samuilovs
1954
MT3
Andrejs
Pegasovs
1983
POLICISTU VELOBIEDRĪBA
MT5
JURIS
TIŠAŅINOVS
1958
MT4
GUNĀRS
VITKOVSKIS
1972
velobraucējs no Maskačkas
VB2
Kirils
Stefjuks
2010
Riteņvasara
MT3
Reinis
Onuzans
1986
LATLAFT
MT3
Nils
Onužāns
1994
Latlaft
MT3
vitauts
keršulis
1987
MT4
Egīls
Blūms
1979
Burusports
MT4
Pēteris
Lauriņš
1981
ĀdažiVelo
MT4
Māris
Meijers
1980
MT4
Gatis
Tīds
1978
MT3
Oskars
Matisons
1985
MT4
Māris
Romanovskis
1969
MT4
Juris
Meijers
1975
FT3
Iluta
Kokoreviča
1986
MT3
Pāvels
Baikovs
1986
KINESTAPE.com
MT4
Aivars
Graikstis
1964
VB0
Igors
Šebeks
2013
MT4
Gatis
Ribaks
1977
BHNN
VB1
Arsenijs
Borodajs
2011
MT4
Guntars
Slisans
1970
Ogre
MT3
Jānis
Rubiks
1989
Noname Cycling Project
MT4
Juris
Timšans
1975
Belo Cycling Project
MT1
Dominiks
Timšans
2004
Belo Cycling Project
VGIM
Dominiks
Timšans
2004
VGIM
Juris
Timšans
1975
SGIM
Kristine
Timšane
1980
VGIM
Roberts
Kairis
2006
VB1
Mariuss
Vermjulens
2011
MT3
Vladislavs
Mitrosenko
1987
BORSCH Velo team
MT3
Kirils
Kolbins
1986
BORSCH Velo team
MT1
Krists Tomass
Krūmiņš
2004
MT5
Pēteris
Strautmanis
1959
MS2
Kalvis
Eisaks
1983
DOLTCINI Latvia Cycling Team
MS3
Juris
Visockis
1982
DOLTCINI Latvia Cycling Team
MS2
Sandis
Lūsis
1983
DOLTCINI Latvia Cycling Team
MT3
Aivars
Dārznieks
1986
Lizums
MT3
Renārs
Pūcītis
1987
Lizums
MT3
Edmunds
Dārznieks
1993
Lizums
MT3
Andris
Turciņš
1983
Lizums
MT3
Reinis
Sudrabs
1996
Lizums
FT3
Krista
Ratniece
1998
ĶNSS
MS1
Devids
Zikratijs
2000
ĶNSS
MS1
Dāvis
Korsītis
2000
ĶNSS
MS1
Marks
Gorskis
2000
ĶNSS
MS1
Ņikita
Čugunovs
2000
ĶNSS
MT2
Elvijs
Zommers
2001
ĶNSS
FT2
Santa - Sanija
Jurgena
2001
ĶNSS
MT1
Rihards
Reinfelds
2004
ĶNSS
MT2
Roberts
Jirgens
2001
ĶNSS
VB1
Maksims
Balinskis
2011
MT3
Didzis
Kalniñś
1985
Lat laft
SB0
Elīza
Beļūna
2013
MT3
janis
labutis
1985
labākā
MT5
Guntars
Krastiņš
1957
MT3
Mārtiņš
Bramanis
1986
Ogre/Nesēdi mājās sēdi Tūrbās
MT4
Niko
Mediani
1979
Velo+
MT4
Andris
Ozols
1981
Mēģinu uzmīt pedāli
MT3
Krists
Vītols
1989
FT3
Laura
Cepurite
1988
MT5
Juris
Pūpols
1962
Fiksie eži
FT5
Elita
Pūpola
1961
Fiksie eži
SB1
Tīna
Teiviša
2013
Riteņvasara
MT4
Ēriks
Zagorje
1971
SGIM
Dace
Zagorje
1974
VGIM
Ģirts
Zeiberts
2005
VGIM
Ēriks Jānis
Raitgars
2010
Riteņvasara
VGIM
Kristaps
Krafts-Raitgars
1993
Riteņvasara
FT3
Olga
Mikulova
1986
VSK Noskrien
VB2
Valts
Skujiņš
2010
BELO Cycling Project
SB2
Kate
Skujiņa
2009
BELO Cycling Project
MT4
Regnārs
Ozols
1967
MT4
Juris
Dombrovskis
1976
VGIM
Pavels
Steņko
2002
MS3
Jānis
Āboliņš
1976
Virsotne/MARMOT
MT4
Normunds
Kittelis
1976
Mēs mīlam Latviju
FT3
Jeļena
Nagle
1984
MT3
Edgars
Balanas
1987
VB1
Emīls
Lācis
2013
iztulkot.lv
VB2
Ralfs
Domorackis
2009
Riteņvasara
MT3
Reinis
Hoiers
1984
VB2
Markuss
Domorackis
2009
Riteņvasara
MT5
Sergejs
Pomarnevskis
1954
ELKOR
MT3
Aigars
Žukovskis
1985
VGIM
Sandris
Savickis
1973
VGIM
Ralfs
Savickis
2005
VGIM
Reinis
Savickis
2008
VGIM
Gustavs
Savickis
2011
MT4
Aleksandrs
Kapralovs
1964
Velo+
MT3
Aivars
Vītols
1994
MT3
Artūrs
Levins
1990
ALLE HOP
FT1
Lāsma Elza
Vaivode
2003
RRS Vecmīlgrāvis
FT4
Ilona
Vaivode
1974
Riteņvasara
MT6
Gunārs
Dūzis
1950
SB4
Karīna
Mellace
2005
riteņvasara
SB1
Elza Sāra
Zariņa
2012
Riteņvasara
FT4
Inga
Vītuma-Jaunzeme
1977
ALLE HOP
MT4
Юрий
Иванов
1970
PskovRoadRace
VB2
Antons
Steļmačonoks
2009
SGIM
Sanda
Novicka
1996
Brīvmākslinieki
SGIM
Solveiga
Alsiņa
1972
Brīvmākslinieki
VGIM
Gundars
Seržāns
2005
SGIM
Jolanta
Brokāne
1970
VGIM
Varis
Seržāns
1968
FT3
Baiba
Andersone
1984
Fiksie eži
MT4
Kārlis
Čunka
1967
Velo+
MT4
Igors
Račkovs
1963
Velo+
MS3
Lauris
Parups
1981
Team Parups
MT3
Alekss
Ūpis
1993
MS2
Edijs
Strēlis
1998
ELKOR
MT4
Juris
Strēlis
1967
VB3
Toms
Strēlis
2008
MS2
Viktors
Nerugals
1983
Ebike Machine
MT4
M'aris
Safranovi'cs
1966
ideal
SB0
LAURA
VALTMANE
2014
veloprieks
SB0
Jekaterina
Kosareva
2013
VB2
Ričards
Hansons
2009
BELO Cycling Project
SB1
Katrīna
Hansone
2012
Riteņvasara
MT4
Linards
Kanenbergs
1972
FT4
Dace
Rozenberga
1980
MT6
Ivars
Rozenbergs
1949
MT4
Deniss
Dovbišs
1981
MS5
Uldis
Rutka
1956
Dobeles dzirnavnieks/Focus bikes
SB3
Evita
Ezera
2007
VGIM
Jevgeņijs
Skvorcovs
1976
SGIM
Valērija
Skvorcova
2007
VGIM
IGORS
DZENIS
1962
DINAMO RIGA1988
MT3
Māris
Kaupe
1986
MT3
Vladimirs
Savrans
1993
MT4
Artis
Akmeņlauks
1967
SORRBJSS
MT4
Vladislavs
Peticonoks
1982
Velo+
MS3
Raimonds
Brokāns
1973
NN Sporta Klubs
MT3
Lauris
Pozarnovs
1988
FT5
Lauma
Krogzeme
1960
Riteņvasara
VGIM
Edvards
Kittelis
2009
Mēs mīlam Latviju
VGIM
Rūdolfs
Kittelis
2006
Mēs mīlam Latviju
VB3
Markuss
Līcis
2007
MS2
Jānis
Šteins
1985
MT4
Alberts
Līcis
1976
MT4
Edvīns
Panders
1969
MT4
edgars
maumanis
1979
MT3
Jānis
Bruzinskis
1985
Goldingen Invest
MS5
Jānis
Jānis Bruzinskis
1959
Virsotne/MARMOT
MS5
ALEKSANDRS
ALEKSANDROVS
1960
VELOCLUB
VB1
Màrtiņš
Kungs
2011
Baldones RS
FS3
Jelena
Aleksandrova
1973
VELOCLUB
VB4
Oskars
Kungs
2006
Baldones RS
VGIM
Kaspars
Grīnvalds
1980
VGIM
Gunārs
Grīnvalds
2008
SGIM
Gundega
Grīnvalde
2010
VB1
Rihards
Šteinbergs
2011
SB1
Sofija
Šaicāne
2013
GO!
MT3
Gatis
Zīriņš
1986
MT3
Raivis
Petrašs
1983
VB1
Aleksejs
Vorotincevs
2013
VB2
Alberts
Laksis
2010
Riteņvasara
VB1
Helmuts
Laksis
2011
VGIM
Klāvs
Milčs
2006
Lidot.lv
VGIM
Normunds
Milčs
1979
Lidot.lv
VB1
Mārtiņš
Cišs
2011
Riteņvasara
MT4
Jānis
Nolle
1971
VB0
Toms
Cišs
2014
Riteņvasara
FT3
Agate
Lorence
1986
Valmieras Velovienība
VB4
Kārlis
Zeidaks
2005
MT3
Fēlikss
Zajecs
1991
SB3
LAURA
LIPSKA
2008
SB1
ZANE
LIPSKA
2011
SB2
Diana
Dorogova
2010
MS2
Reinis
Balmaks
1984
BKUS/BSF
VB1
Maksims
Dorogovs
2014
MT4
Jānis
Stepiņš
1975
MT3
Dmitrijs
Bondarenko
1983
Cita Team
SB2
ROBERTS
GRINS
2010
SB3
ALISE
GRINA
2007
VB1
RIHARDS
GRINS
2012
MT4
Egons
Lapiņš
1966
MT5
Anatolijs
Anpilovs
1954
Veloclub
VB0
Gustavs
Bērze
2013
VB2
ROBERTS
GRINS
2010
VB0
Arsenijs
Podoroga
2014
Riteņvasara
FT3
Ilona
Nikulina
1991
Cita Team
VB3
Tomass
Mandelis
2008
Raseli
VB0
Arno
Mandelis
2014
Raseli
VB0
Maksims
Dorogovs
2014
MT5
Edvīns
Pārups
1955
Team Parups
VB4
Amirs
Usmonhonovs
2006
VB1
Artis
Leščinskis
2012
SB0
Polina
Čeļapins
2014
SB2
Rūta
Baltpurviņa
2009
Riteņvasara
SB4
Laila
Slaide
2005
Baldones Lauvas
SB3
Emīlija
Slaide
2007
Baldones Lauvas
VB0
Ralfs
Slaide
2013
Baldones Lauvas
SB1
Darja
Vituļina
2013
Run, Daša, run!
MT4
Andrejs
Cumakovs
1982
SB0
Arina
Firsova
2015
FS3
Līga
Berķe
1981
BKUS/BSF
SB4
Anna MArija
Osipova
2006
FT4
Baiba
Besere
1978
Belo Cycling Project
MT3
Kārlis
Ozols
2000
NN Sporta klubs
MT4
Karels
Paškausks
1976
SGIM
Zane
Andrejeva
1977
SGIM
Anna
Andrejeva
2008
SGIM
Marta
Andrejeva
2008
VGIM
Filips
Andrejevs
2004
MT4
INTS
MARCINKEVIČS
1973
MT2
RŪDIS
MARCINKEVIČS
2002
FT3
Līga
Sapožņikova
1996
FT4
INGA
LUDBORŽA
1977
VGIM
Māris
Aušeiks
1954
NUTRILITE
SGIM
Dace
Fabriciusa
1964
NUTRILITE
MT5
GUNĀRS
RĀCENIS
1957
MT4
Dīns
Cielavs
1982
AgriChamber
MT4
Konstantīns
Belouss
1976
FERMA
VB1
Markuss
Zvejnieks
2012
VB3
Patriks
Zvejnieks
2007
FT3
Oļesja
Baikova
1985
KINESTAPE.com
VB1
Vitalijs
Snucins-Sibanovs
2012
SB3
Alise
Klindzanr
2007
VGIM
Ilmārs
Birskis
1987
Scarlight Movistar team
VGIM
Dāvis
Puriņš
2002
Scarlight Movistar team
SB2
Sofija
Zagladova
2009
VB1
Miks
Zagladovs
2012
SB0
Beāte
Zagladova
2014
SB1
Anna
Korzanova
2011
MT4
Gaidis
Balodis
1980
SB4
Marta
Līcīte
2006
SB1
Rūta
Līcīte
2011
MT3
Renars
Gailitis
1988
FT4
Olga
Zaharova
1976
SB2
Alise
Dembovska
2009
VB1
Juris
Dembovskis
2011
FT4
Sigita
Šilinska
1973
SGIM
Tatjana
Mahotina
1953
CRAZY
MT4
Kaspars
Dergačs
1979
VGIM
Zanis
Karklins
1945
CRAZY
VGIM
Aigars
Vazdikis
1965
MT5
ANDREJS
KOROBOVS
1961
AVekon
SB1
Paula
Bergholde
2012
Kuldīga
MS4
Viktors
Kalašņikovs
1964
veloclub
MT6
viktors
kuhaļskis
1951
VB3
Rihards
Medenis
2007
MT3
Mārtiņš
Pošeika
1985
Siguldietis
MT4
Dmitrijs
Tuniks
1972
MT4
Maksims
Li
1980
Velo+
MT4
Uldis
Kalniņš
1969
VIDZEMES MĒRNIEKS/DAKO
MT3
IVARS
ZAUMANIS
1997
MT3
Vitālijs
Romanovs
1984
MT4
Mareks
Miķelsons
1980
FT4
Eva
Mārtiņsone
1976
SB3
Elīza
Klaumane
2008
VB1
Valters
Klaumanis
2013
MT3
Viesturs
Šteins
1995
FT3
Liene
Baumane
1986
MT4
Guntars
Akmans
1980
SB1
Gabriela
Ludviga
2013
Ludvigu ģimene
MT3
Roberts
Zīverts
1984
MT4
Ivars
Žerbis
1974
MT2
Rihards
Reiniks
2001
MT4
Renārs
Reiniks
1977
MT3
Gatis
Dīcmanis
1992
MS4
Anrijs
Pumpišs
1970
Tukums
MT3
uģis
kalniņš
1986
SGIM
Dagnija
Ziemele
1993
Scarlight Movistar
SB3
Laura
Klismete
2008
BELO Cycling Project
SB1
Marta Luīze
Freimane
2011
VB2
Kristaps
Freimanis
2010
VB4
Emīls
Smildziņš
2006
MT4
Gatis
Valdonis
1982
MTB Talsi
SB2
Grieta
Valdone
2010
MTB Talsi
SB0
Nora
Valdone
2013
MTB Talsi
SB1
Undīne
Riekstiņa
2011
MTB Talsi
SB4
Justīne
Riekstiņa
2005
MTB Talsi
MT4
Aivis
Liepiņš
1968
VB2
Roberts
Marnauza
2010
SB1
Maija
Marnauza
2012
MT4
Edgars
Bērziņš
1980
MTB Talsi
VB3
Artūrs Andrejs
Lubānietis
2008
Riteņvasara
SGIM
Anna
Kaļķe
1987
Virsotne/Marmot
MT4
Kaspars
Kravčuns
1969
Virsotne/Marmot
MS3
Arturas
Kacerauskas
1977
UMARAI
FT4
Sigita
Zvaigzne
1982
VGIM
Pauls
Andersons
2003
FT2
Vita
Andersone
2001
VB2
Olivers
Zvaigzne
2010
MS2
Mārtiņš
Ķeņģis
1985
Riga Ironman Team
MS4
Oskars
Gailišs
1969
DOLTCINI Latvia Cycling Team
MT2
Daniēls
Kažis
2001
DOLTCINI Latvia Cycling Team
SB4
NIKOLA
IVANOVA
2006
MT3
Ivo
Laktiņš
1986
EMU/Mālpils sporta klubs
SGIM
Lāsma
Šlosberga
1971
Riteņvasara
VGIM
Pēteris
Šlosbergs
2002
Riteņvasara
SGIM
Līva
Šlosberga
2007
SB0
Elīna
Šlosberga
2013
Riteņvasara
VB1
Patriks
Sviklis
2011
VB1
Markus
Sviklis
2012
MS2
Arturas
Tiskus
1986
OSK Telsiai
VB1
Dmitry
Bulgakov
2011
VB2
Alexander
Bulgakov
2009
MT4
Sandis
Sokolovs
1976
MT4
Lauris
Biezbārdis
1976
MT3
Gundars
Skrindževskis
1985
MT3
Ivars
Milužs
1986
Global Fitness
VB1
KALVIS
KUĢIS
2012
kuģiši
VB4
ALEKSIS
KUĢIS
2005
kuģīši
MT3
Val
Prilepskis
1987
Velo+
MT3
Kristaps
Kuģis
1984
FT3
Iveta
Kuģe
1985
kuģīši
MT3
Nikita
Horosevs
1993
MT3
Rubens
Akopjancs
1993
VB3
daniel
strandzon
2007
8
MT2
Raivo
Kuks
2001
MS3
Jānis
Andersons
1976
Filter
MS2
Pēteris
Janisels
1984
SB0
Katrīna
Eglīte
2013
SB2
Glorija
Krasikova
2010
Banda
VB0
Roberts
Krasikovs
2014
SB0
Amēlija
Krasikova
2015
Banda
SB1
Lada
Bogdanova
2011
VB1
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
Motosports Racing Team
MT4
Artis
Circenis
1981
MS2
Lauris
Ieviņš
1983
MT3
Mārtiņš
Veseris
1987
SB2
Lelde
Gredzena
2010
"VELLAPĒDA"
VGIM
Indulis
Dzenītis
1980
VGIM
Emīls Patriks
Dzenītis
2008
SB0
Jasmīne
Vanaga
2015
Skaistie
VB0
Mihails
Jermolajevs
2013
MT4
Guntars
Bergsteins
1970
MT3
Oļegs
Čapligins
1983
SB4
Alise
Milča
2005
Lidot.lv / RRS Iļģuciems
MT3
Arvils
Vikštrems
1989
ELKOR
MT4
Olafs
Milčs
1976
Lidot.lv
VB2
rinalds
berkis
2009
VB0
Emilians
Laužels
2013
VB2
rinalds
berkis
2009
Riteņvasara
VB1
Mihails
Mlokits
2011
VB2
Arsenijs
Šaškovs
2010
M3A
VB1
Artemijs
Šaškovs
2012
M3A
VB1
Marks Simons
Mendelsons
2011
VB1
Romans
Dedovs
2011
SB2
Alina Andzela
Mendelsone
2009
MT4
Jānis
Feldbergs
1966
MT4
Māris
Klismets
1976
"VELLAPĒDA"
VB1
ADRIANS
DRĀKA
2012
MT3
Rolands
Dakstins
1988
Sauna Katram
MT3
Artis
Kalniņš
1984
Vidzemes mēbeles
MT3
Māris
Majors
1985
Vidzemes mēbeles
SGIM
Kristīne
Lunte
1976
VGIM
Edmunds
Lunts
1974
SGIM
Santa
Lunte
1998
VGIM
Raiens
Lunts
2005
VGIM
Arvīds
Lorencs
1996
MT4
Jānis
Briss
1982
Mevi Gym
MT4
Jānis
Vanags
1981
Skaistie
VB1
Deniss
Semenenko
2012
Riteņvasara
SB0
Valerija
Semenenko
2014
Riteņvasara
SB4
Paula Patrīcija
Tilko
2006
Riteņvasara
VB3
Alvils
Pētersons
2008
Riteņvasara
SB2
Dārta
Siminaite
2009
MT4
Lauris
Lokmanis
1979
#nightrideriga
VB3
Artis
Lokmanis
2008
VGIM
Ģirts
Brasliņš
1974
Swedbank
VGIM
Eduards
Brasliņš
2007
Swedbank
SGIM
Laima
Brasliņa
2004
Swedbank
VB1
Olivers
Jansons
2012
Jansoni visātrākie!
MT3
Kaspars
Bajārs
1985
MT3
Kaspars
Bajārs
1985
FT4
Linda
Vēvere
1976
VGIM
Rihards
Roģis
1984
VGIM
Kristaps
Latkovskis
2003
SGIM
Dace
Roģe
1969
MT4
ĢIRTS
Vēveris
1973
MT4
Madars
Zemzāle
1980
VB1
Adrians
Volkovs
2012
VB2
Gustavs
Volkovs
2009
MT3
Aleksandrs
Kurbatskis
1992
Velo+
VB1
Rinalds
Strupulis
2012
SB2
Elizabete
Zerdina
2010
MS3
Maksimas
Seluchinas
1981
Blitz S-sportas
SB0
Emīlija
Dobrāja
2015
MT4
Andris
Mazais
1976
Evelo Team
MS3
Kaspars
Čikste
1981
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Raivis
Ritums
1986
Dobeles dzirnavnieks/Focus Bike
MS3
Juris
Skrebels
1980
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Niklāvs
Boļšis
1998
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS4
Egons
Rozenfelds
1969
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS1
Ādams Veins
Rozenfelds
2000
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS1
Arno
Ķikurs
1999
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Artūrs
Zālītis
1988
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS4
Didzis
Zālītis
1966
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Reinis
Andrijanovs
1988
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Mārtiņš
Savickis
1993
Dobeles dzirnavnieks/Focus bike
MS2
Iļja
Dorošenko
1996
Dobelesvdzirnavnieks/Focus bike
VB1
Rihards
Strazdiņš
2011
Ritenvasara
VB0
Valters
Strazdiņš
2013
Ritenvasara
VB1
Oskars
Blūzmanis
2012
''VELLAPĒDA''
VB2
Kārlis
Blūzmanis
2009
"VELLAPĒDA"
MT4
Zintis
Priedītis
1969
MT4
Aleksandrs
Deņisovs
1965
Veloclub
FT4
Žanna
Škuļova
1973
Veloclub
VGIM
Aleksandrs
Deņisovs
1965
Veloclub
SGIM
Škuļova
Žanna
1973
Veloclub
VGIM
Gļebs
Deņisovs
2004
Veloclub
MT4
Kaspars
Sīmanis
1974
MT4
Vilens
Kancerovs
1968
Engures sportam
MT4
Dāvis
Siminaitis
1978
VGIM
Dāvis
Siminaitis
1978
SGIM
Dārta
Siminaite
2009
MT4
Kaspars
Pīlādzis
1982
Riga Adventure Team
FT3
Luīze
Bidiņa
1990
BKUS/BSF
FT3
Anna
Sīmane
1991
Amberdent
MT3
Deniss
Terentjevs
1990
Ballista
FT3
Elīna
Rubeze-Upīte
1988
Amberdent
MT4
Ilmārs
Misa
1982
SB2
Sabīne
Misa
2010
VB1
Raivo
Misa
2012
FT3
Eva
Rūdele
1993
Amberdent
MT3
Agnis
Upītis
1986
Amberdent
MT3
Dmitrijs
Sinahs
1985
Alko
MT3
Jurijs
Antonovs
1985
VB1
Markuss Marks
Abimeicevs
2013
SB0
Annija
Grīnvalde
2015
Riteņvasara
MT5
Anatolijs
Šamarins
1958
SB4
Eva
Goba
2005
VB1
Leonards
Zabolotskis
2011
MT4
Dmitrijs
Zabolotskis
1980
SB3
Katrīna Amanda
Kozlovska
2008
Riteņvasara
MT3
Artūrs
Kokts
1986
DeLaval
SB4
Evelina
Lismane
2005
SGIM
Evelina
Lismane
2005
SB1
Keita Austra
Rikuma- Lapiņa
2012
FT3
Laura
Krūmiņa
1987
FT3
Līva
Ansone
1992
VGIM
Modris
Alsiņš
1967
Brīvmākslinieki
SGIM
Benita
Harjo
1953
MT4
Roman
Davidov
1979
KINESTAPE.com
MT1
Roberts
Pučko
2004
RRS Iļģuciems
MT4
Daimonds
Pučko
1974
SB3
Līva
Šlosberga
2007
Belo Cycling Project
VB1
dzeisons
babanovskid
2013
VB1
markuss marks
abimeicevs
2013
SB1
gabriela
ozolina
2015
VGIM
Rihards
Strazdiņš
2011
VGIM
Kristaps
Spilva
1986
SGIM
Linda
Lodziņa
1990
VGIM
Sandris
Strazdiņš
1977
VB1
Rihards
Celms
2011
VB2
Ēriks
Celms
2009
VB1
Markuss marks
Abimeicevs
2013
MT5
Vladimirs
Kulikovs
1959
MT4
Kaspars
Bramanis
1979
TURBAS
VB3
Arvīds
Logins
2008
Riteņvasara
VGIM
Arvīds
Logins
2008
Riteņvasara
VGIM
Jānis
Kazāks
1983
Riteņvasara
SGIM
Rēzija
Bērziņa
2006
SGIM
Evelīna
Bērziņa
2003
VGIM
Artūrs
Bērziņš
1975
MT2
Henrijs
Bērziņš
2001
SB0
Nikola
Novikova
2014
FT4
Rima
Kalniete
1966
SB2
Elizaveta
Naumenko
2009
SB3
RŪTA
REINIKA
2008
SB3
RŪTA
REINIKA
2008
SB3
RŪTA
REINIKA
2008
SB3
RŪTA
REINIKA
2008
SB2
Elizaveta
Naumenko
2009
SGIM
Yulia
Naumenko
1978
SB1
Alisa
Pavlova
2011
SB0
Amelija
Pavlova
2014
VB4
Konstantins
Sudarikovs
2006
SB3
Marta
Mātere
2008
BELO Cycling Project
VB2
Artjoms
Kizimcuks
2010
VB4
Roberts
Laužels
2006
VB1
Ernests
Laužels
2013
VGIM
Rolands
Laužels
1979
Laužeļi
VGIM
Roberts
Laužels
2006
Laužeļi
FT3
Ļubova
Smirnova
1983
X INFOTECH
FT3
Jūlija
Fedotova
1988
X INFOTECH
FT3
Angelina
Sorokina
1991
X INFOTECH
MT3
Andrejs
Soboļevs
1992
X INFOTECH
MT3
Raivis
Martuzāns
1991
X INFOTECH
MT3
Kristaps
Spilva
1986
MT4
Verners
Pumpurs
1968
VB3
Rihards
Medenis
2007
MT5
Aleksandrs
Jakovļevs
1957
SGIM
Anastasija
Malančuka
2002
MT4
Kaspars
Ungurs
1975
VGIM
Kārlis
Zonenbergs
2007
SGIM
Inga
Zonenberga
1978
MT3
Reinis
Dejus
1990
MT4
SANDRIS
LIVZENIEKS
1974
ĀDAŽI VELO
VB4
Emīls Edvards
Vegmanis
2006
Individuāli
SGIM
Signe
Auriņa
1970
MS2
Tautvydas
Barstys
1986
VB2
Roberts
Straubergs
2009
BELO Cycling Project
MT3
Mārtiņš
Rozenbergs
1983
VB2
Roberts
Markevičs
2010
VB1
Aleksejs
Trasko
2011
VB1
Mihails
Trasko
2011
MT6
abreks
ibragimovs
1950
MS5
Jānis
Prančs
1952
VELOCLUB
MS3
Mikus
Veismanis
1982
Virsotne/MARMOT
VB2
Artūrs
Vidrusks
2010
VB2
Jēkabs
Vidrusks
2009
VB3
Daniels Bruno
Berzins
2008
FT4
Daina
Gotfrīde-Bernsone
1980
MT4
Lauris
Kudiņš
1973
VB3
Emīls
Kudiņš
2007
VGIM
Lauris
Kudiņš
1973
SGIM
Lāsma
Kudiņa
1976
VGIM
Emīls
Kudiņš
2007
MT3
Nauris
Vējonis
1991
MT4
Jānis
Liepiņš
1964
SGIM
Paula Elizabete
Grigola
1997
SGIM
Henriete Jete
Grigola
2003
SGIM
Māra
Jensone
1971
SB4
Jelizaveta
Savcenko
2005
VB3
Agris
Zelmenis
2007
VB1
Markuss
Goba
2012
VGIM
Noldis
Kanģīzeris
1977
VGIM
Ralfs
Kanģīzeris
2007
VGIM
Roberts
Kanģīzeris
2010
MT3
Dmitrijs
Gavrilovs
1984
TurboVāvere
SGIM
Elizabete
Grūba
2005
SGIM
Ilvija
Grūba
1976
SB4
Elizbete
Grūba
2005
FT4
Dace
Leiba
1981
MT4
Andris
Zālītis
1973
ELKOR
VGIM
Edgars
Zilgalvis
2008
Latvijas attīstībai
VGIM
Vilis
Zilgalvis
1972
Latvijas attīstībai
SGIM
Katrīna
Zilgalve
2010
Latvijas attīstībai
VGIM
Pēteris
Binders
1971
Latvijas attīstībai
VGIM
Patriks
Binders
2013
Latvijas attīstībai
VGIM
Gatis
Zamurs
1983
Latvijas attīstībai
SGIM
Baiba
Mārcena
1984
Latvijas attīstībai
VGIM
Leo
Zamurs
2015
Latvijas attīstībai
SGIM
Letīcija
Rubene
2009
Latvijas attīstībai
SGIM
Ieva
Šmite
1983
Latvijas attīstībai
SGIM
Ieva
Peimane
1980
Latvijas attīstībai
VGIM
Artis
Peimanis
2008
Latvijas attīstībai
MT4
Edgars
Bubovics
1982
MT6
Inesis
Malvess
1943
Širmeļi
VB2
Rūdolfs
Fagucists
2010
MT4
Viesturs
Pumpiņš
1972
SB0
Elizabete
Znota
2013
SB0
Beatrise
Znota
2014
MS3
MANTAS
JANCAUSKAS
1980
VELOMANIJA
MT4
Andrejs
Slaikovskis
1980
SGIM
Aleksandra
Bankovska
1975
VGIM
Ernests
Slaikovskis
2012
SGIM
Jekaterina
Slaikovska
2008
VGIM
Andrejs
Slaikovskis
1980
MT3
Lauris
Vaivods
1992
MT3
Ivo
Žunna-Velicko
1987
RaWood
MT3
Alvis
Zelčs
1985
RaWood
SB3
Šarlote
Gredzena
2008
"VELLAPĒDA"
MT4
Konstantīns
Miroļubovs
1982
MT3
Kalvis
Jansons
1992
MTB Talsi
VB3
Roberts
Nīmanis
2008
FT3
Ilze
Kumpiņa
1986
MT3
Ainārs
Kumpiņš
1984
MT3
Mauro
Motta
1984
KINESTAPE.com
MT6
Elmārs
Eleksis
1952
VGIM
Uldis
Klaperis
1974
Chaperi
SGIM
Sanda
Pilskalne
1983
Chaperi
VGIM
Mikus
Klaperis
2008
Chaperi
SGIM
Līva
Klapere
2009
Chaperi
VB3
Roberts
Križanovskis
2007
Riteņvasara
SB1
Linda
Križanovska
2011
Riteņvasara
SB0
Santa
Križanovska
2013
Riteņvasara
VB2
Henrijs
Matvejs
2010
SB1
Estere
Matveja
2012
FT3
Ilze
Beinaroviča
1991
FT4
Anna
Pavlovska
1978
MT3
Mārcis
Eihenbergs
1986
MS2
Jānis
Bošs
1989
Burusport Ridley Team
MT4
Mārtiņš
Bisters
1979
Dayton
VGIM
Raivis
Bisters
2008
Dayton
VGIM
Renārs
Bisters
2010
Dayton
SGIM
Laura
Rubane
2000
Dayton
MT5
Andrejs
Koruškins
1955
Dayton
MT3
Jānis
Zēbergs
1983
Dayton
SGIM
Kate
Zēberga
2008
Dayton
VB3
Adrians
Lipskijs
2008
SB3
Sofiko
Gulua
2008
LMD
VB2
Tornike
Gulua
2010
LMD
MT3
Olegs
Gulua
1984
LMD
MS1
Edgars
Galimžanovs
2000
RRS Alfa
MT4
Uģis
Klaužs
1963
FT4
Sandra
Berziņa
1963
MT4
Anrijs
Meņģelsons
1979
FT1
Kitija
Siltumēna
2003
RRS Purvciems
VB3
Edvards
Jakovļevs
2008
SB1
Katrīna
Volfa
2012
Vilciņi
VB0
Kristers
Volfs
2015
Vilciņi
VGIM
Ivo
Laktiņš
1986
Jaunā spriedze
VB2
Daniels
Zeps
2009
MT3
Aigars
Eglajs
1990
MT6
Josifs
Kaļveršs
1950
Salaspils Zīriņi
MT6
Vismants
Caune
1943
MT1
Matīss
Kaļveršs
2003
Salaspils Zīriņi
SGIM
Dace
Kaļverša
1976
Salaspils Zīriņi
VGIM
Ralfs
Kaļveršs
2012
Salaspils Zīriņi
SGIM
Elza
Kaļverša
2012
Salaspils Zīriņi
VGIM
Raivis
Žmogins
2007
Z-Spēks
VGIM
Igors
Žmogins
1978
Z-Spēks
VB1
Reinis
Žmogins
2011
Z-Spēks
SB0
Kate
Groza
2013
VB1
Ralfs
Kaļveršs
2012
Salaspils Zīriņi
SB1
Elza
Kaļverša
2012
Salaspils Zīriņi
VB2
Dāvids
Komaško
2009
VGIM
Normunds
Zeltiņš
1967
Zeltiņi
SGIM
Olga
Zeltiņa
1969
Zeltiņi
SGIM
Ramona-Anna
Zeltiņa
2001
Zeltiņi
VGIM
Dāvids
Zeltiņš
2003
Zeltiņi
SGIM
Viola-Marija
Zeltiņa
2007
Zeltiņi
VGIM
Roberts
Zeltiņš
2010
Zeltiņi
VB2
Roberts
Zeltiņš
2010
Zeltiņi
SB3
Viola-Marija
Zeltiņa
2007
Zeltiņi
VB2
Roberts
Kačalovs
2009
SB0
Amanda
Kačalova
2013
SB1
Amanda
Kačalova
2013
SB3
Emīlija
Vekmane
2007
MT6
Leons
Undzenko
1947
MT4
Kristaps
Grīnbergs
1981
Chemoo
VB1
Dāvis
Deksnis
2012
SB2
Lauma
Munkevica
2009
VB1
Renārs
Munkevics
2012
FT3
Solveiga
Treija
1984
LMT
MT3
AUSEKLIS
PAEGLE
1988
MT1
Kārlis
Klismets
2003
RRS Grīva / "VELLAPĒDA"
FT3
Ieva
Ozoliņa-Serjožko
1988
VB3
Artūrs Emanuels
Aldermanis
2007
MT3
Renārs
Serjožko
1984
MT3
Edmunds
Kalniņš
1987
MT4
Arnis
Ārmanis
1979
MT2
Gatis
Līvs
2001
RK Liepāja
SGIM
Ljubova
Sokolovska
1976
SGIM
Vera
Sokolovska
2000
FT4
Jana
Jansone
1975
Velotreniņi.lv/Sufferfest
FT4
Sanita
Balode
1981
Pa vējam
MT3
Ilgvars
Smits
1986
Pēdu nav.
MT3
Pāvels
Staržinskis
1984
SKG Group
SGIM
Anna Katrīna
Priževoite
2008
Putns & Co
VGIM
Andris
Priževoits
1971
Putns & Co
SGIM
Evija
Putne-Priževoite
1974
Putns & Co
MT4
Jānis
Mičulis
1978
3veloPlus
MT4
valerijs
petrass
1981
SB1
Ieva
Griķe
2013
Pirtslietu darbnīca
VB3
Mārtiņš
Griķis
2007
Pirtslietu darbnīca
VB3
Mārtiņš
Griķis
2007
Pirtslietu darbnīca
SB0
Ieva
Griķe
2013
MT5
Uldis
Vidžus
1955
TAXIGO
VGIM
Gatis
Dirnēns
1975
SGIM
Ilze
Dirnēna
1975
VGIM
Dāvis
Dirnēns
2003
VB3
Adrians
Koreckis
2007
VB1
Markus
Koreckis
2012
MS1
kristers
kuģenieks
1999
FILTER
FT3
Dace
Kešāne
1993
#nightrideriga
MT4
Arnis
Riekstiņš
1974
MT4
Pēteris
Bērziņš
1980
MT4
Helmuts
Dobelnieks
1982
SB3
Estere
Liepa
2008
VB3
Miks
Zandbergs
2008
VB2
Artjoms
Nadjarnijs
2010
SB2
Anastasija
Ščugareva
2010
VB1
Staņislavs
Ščugarevs
2012
SB2
Anastasija
Ščugareva
2010
SB2
Madara
Skadiņa
2010
privāti
MT3
Aleksandrs
Cegeļņiks
1989
FT4
Karīna
Jankovska
1977
SB1
Patrīcija
Krieva
2011
SB0
Keita
Vainovska
2013
MT3
Edgars
Riekstiņš
1990
MS2
Haralds
Silovs
1986
SGIM
Inita
Indrāne
1980
SGIM
Ilona
Indrāne
1950
VGIM
Ilgonis
Indrāns
1953
VB2
Jelisejs
Čeredņičenko
2010
Spartaks
MS2
Arturs
Sisolatins
1983
MT4
Ruslans
Solovjovs
1977
SGIM
Aļona
Kočetova
1974
MT5
Edmunds
Spigovskis
1962
ELKOR
FT3
Adele-Ilga
Spigovska
2000
ELKOR
SGIM
Ināra
Lepse
1944
MT3
Mārcis
Zembergs
1988
Gauja CT
MS2
Ivo
Viļumovs
1985
EVELO TEAM
MS3
Māris
Kalveršs
1976
EVELO TEAM
MT3
BRUNO
LUDBORŽS
1996
MS2
Kristaps
Knops
1985
EVELO TEAM
MS3
Nauris
Inovskis
1981
EVELO TEAM
MS2
Rihards
Skrastiņš
1987
EVELO TEAM
MS3
Aldis
Eglītis
1973
EVELO TEAM
MS3
Ģirts
Vēvers
1973
EVELO TEAM
MS2
Artūrs
Ronis
1985
EVELO TEAM
MS3
Andris
Bodnieks
1976
EVELO TEAM
MS3
Normunds
Beika
1976
EVELO TEAM
FT4
Lāsma
Bondere
1982
VB3
Stanislavs
Buhtijarovs
2008
SB4
Kerija
Zaķe
2005
riekstiņš
SB4
Aleksandra
Židiņa
2005
riekstiņš
VB4
Deivids
Nazarovs
2006
riekstiņš
VB3
Ralfs
zaķis
2008
riekstņš
VB4
Leonards
ŽIDIŅŠ
2005
riekstiņš
MT3
Jēkabs
Jaunslavietis
1996
Ebike Machine
SGIM
Elīna
Čeredņičenko
1987
Spartaks
VGIM
Vladislavs
Čeredņičenko
1980
Spartaks
MT4
Gints
Kaužēns
1974
MT3
Romans
Trojanovs
1989
SGIM
Vineta
Ķempele
1974
VGIM
Inārs
Ķempelis
1973
SGIM
Evelīna Luīza
Ķempele
2000
VGIM
Reinards Jānis
Ķempelis
2007
MT4
Ivo Pāvils
Rozenbergs
1981
Booking Group
SGIM
Anita
Jansone - Laizāne
1973
VGIM
Jānis
Laizāns
1975
SGIM
Laura Anna
Laizāne
2007
VGIM
Roberts Jānis
Laizāns
2010
SB3
Laura Anna
Laizāne
2007
VB2
Roberts Jānis
Laizāns
2010
MT4
Aivars
Vidžups
1981
Skandi Motors
VB2
Olivers
Vidžups
2010
Skandi Motors
SB2
Evelīna
Vidžupe
2010
Skandi Motors
SB2
Samanta
Vidžupe
2010
Skandi Motors
MT3
Dāvis
Veidemanis
1986
Skandi Motors
MT4
Aivars
Ruzaiķis
1970
Skandi Motors
FT3
Irina
Tatarinova
1989
Skandi Motors
MT3
Igors
Tatarinovs
2000
Skandi Motors
MT3
Ēriks
Skolnieks
1999
VENDEN
MT3
Klāvs
Vorslavs
1999
VENDEN
MT3
Kaspars
Ziņkovskis
1999
VENDEN
MT3
Daniels
Bērziņš
1998
VENDEN
MT3
Kārlis
Sondors
1999
VENDEN
MT4
Indulis
Ločmelis
1965
FT3
Beate
Danusēviča
1988
VB1
Valters
Strazdiņš
2013
Riteņvasara
MT4
Jānis
Laubergs
1978
KA-team
MT3
Jānis
Vihlo
1985
KA-team
MT3
Edgars
Vunģis
1987
KA-team
MT3
Druvis
Atars
1984
KA-team
MT4
Aivis
Vilciņš
1981
KA-team
FT4
Laila
Magina
1973
KA-team
MT3
Mareks
Zālmans
1987
KA-team
MT3
Andris
Stalidzāns
1983
KA-team
FS1
Regina
Stegvilaite
1999
Fortuna Veloman
FS2
Justina
Jovaišyte
1998
Fortuna Veloman
MS1
Erikas
Šidlauskas
2000
Fortuna Veloman
MS1
Kestutis
Vaitaitis
1999
Fortuna Veloman
MT3
Jānis
Sirmais
1993
KA-team
FT2
Karolina
Motejūnaite
2002
Fortuna Veloman
FT2
Paulina
Patinskaite
2001
Fortuna Veloman
FT2
Akvile
Gedraityte
2001
Fortuna Veloman
MS2
Paulius
Siskevecius
1993
Staki-Technorama Veloman
MS2
Gediminas
Kaupas
1988
Staki-Technorama Veloman
MS3
Deividas
Vileniskis
1976
Staki-Technorama Veloman
MS3
Arunas
Gliaudelis
1982
Top Team Veloman
MS3
Sania
Malakauskas
1975
Top Team Veloman
MS2
Lukes
Talacka
1994
Top Team Veloman
VGIM
Ansis
Čakars
2003
KA-team
SGIM
Kristīne
Baranovska
1974
KA-team
VGIM
Kristiāns
Baranovskis
1974
KA-team
SGIM
Elīza
Baranovska
2006
KA-team
VGIM
Krišjānis
Baranovskis
2006
KA-team
MT1
Ansis
Čakars
2003
KA-team
MT4
Kristiāns
Baranovskis
1974
KA-team
MT3
Andris
Jurgenbergs
1985
KA-team
MT4
Oskars
Jurgenbergs
1978
KA-team
MT3
Zintis
Šaicāns
1990
KA-team
MT3
Edijs
Šaicāns
1986
KA-team
MT3
Edijs
Šaicāns
1986
KA-team
MT4
Andris
Dzērvītis
1978
KA-team
MT3
Artis
Petruss
1985
KA-team
SGIM
Līva
Cēbere
1990
VENDEN
SGIM
Kristiāna
Zuza
1980
VENDEN
VGIM
Nikolajs
Pomazejevs
1981
VENDEN
SGIM
Ksenija
Pomazejeva
2009
VENDEN
MT5
Valdis
Bautris
1958
VENDEN
FT3
Eva
Broda Bērziņa
1984
VENDEN
MT4
Normunds
Bērziņš
1976
VENDEN
VGIM
Vents
Ozoliņš
1965
SGIM
Vita
Ozoliņa
1968
Lielbornes muiža
VGIM
Ričards
Ozoliņš
2009
Lielbornes dzirnavas
SGIM
Ilma
Liepa
1973
Lielbornes dzirnavas
VGIM
Kristians
Liepa Saukāns
2010
Lielbornes dzirnavas
SGIM
Sabīne
Dudareva
2000
Lielbornes dzirnavas
VGIM
Krišjānis
Dudarevs
2002
Lielbornes dzirnavas
VGIM
Vents
Dudarevs
2007
Lielbornes dzirnavas
SGIM
Karlīna
Poiša
2016
Lielbornes dzirnavas
SGIM
Nora
Poiša
1975
Lielbornes dzirnavas
VGIM
Mārtiņš
Stankevičs
1979
Lielbornes dzirnavas
MT3
Jurģis
Jansons
1989
FT3
Monta
Ozola
1990
MT3
Kristaps
Komels
1997
SB2
Līga
Ceplīte
2009
MT4
Sandis
Nete
1972
Sporta klubs Wendi
MT4
Gvido
Sabulis
1970
Virsotne/MARMOT
MT3
Lauris
Sūna
1991
MT4
Jānis
Ančs
1981
MC Sloka
SGIM
Sandra
Mickeviča
1964
Micīši
VGIM
Jānis
Meijubers
1958
Micīši
VGIM
Rolands
Mickevičs
1987
Micīši
VGIM
Jānis
Mickevičs
1985
Micīši
SGIM
KRISTINE
KARLŠTREMA-RUDZĪTE
1982
VGIM
Alekss Kristofers
Rudzītis
2005
SGIM
Estere
Rudzīte
2015
VB2
Roberts
Martins
2010
Riteņvasara
MT5
Uģis
Jurševskis
1959
VB2
Mareks
Martins
2010
Riteņvasara
MT3
Kristaps
Antoņēvičs
1991
VB0
Artjoms
Stefanovičs
2013
Riteņvasara
SGIM
Nellija Anna
Kārkliņa
2007
SGIM
Ilze
Kārkliņa
1970
VGIM
Agris
Kārkliņš
1969
MT4
Māris
Miķītis
1981
FT4
Aija
Miķīte
1980
VB4
Nikolass
Maculēvičs
2006
SB2
Nelli
Bakuze
2010
MT4
Ainars
Bergs
1967
RK Liepāja
SGIM
Māra
Brežinska
1972
VGIM
Gustavs
Soms
2010
SGIM
Gundega
Homčenko
1974
VGIM
Mareks
Homčenko
2004
VGIM
Reinis
Homčenko
2008
MT3
Dairis
Blūmentāls
1983
MT5
Arvīds
Timma
1959
MT5
Arnis
Jēčs
1961
MT3
Jānis
Pētersons
1988
Riteņvasara
FT3
Asnāte
Muceniece
2000
MT4
Pēteris
Proškins
1963
3VeloPlus
MT4
Otto
Cimmermans
1982
Compensa Life
VGIM
Oļegs
Putnāns
1980
VENDEN
VGIM
Kristers
Putnāns
2008
VENDEN
VGIM
Valentīns
Putnāns
1978
VENDEN
VGIM
Roberts
Putnāns
2009
VENDEN
MT4
Lauris
Meiers
1970
VENDEN
VGIM
Lauris
Meiers
1970
VENDEN
SGIM
Dace
Meiere
1981
VENDEN
SGIM
Laurita
Meiere
2011
VENDEN
SB1
Laurita
Meiere
2011
VENDEN
VB2
Ingars
Adamovičs
2010
MT3
Jānis
Kupčs
1983
VENDEN
VGIM
Jānis
Kupčs
1983
VENDEN
SGIM
Sandra
Lapiņa Kupča
1982
VENDEN
VGIM
Hugo
Kupčs
2008
VENDEN
SGIM
Agate
Kupča
2011
VENDEN
VB3
Hugo
Kupčs
2008
VENDEN
SB1
Agate
Kupča
2011
VENDEN
VB1
Alberts
Viļums
2012
Riteņvasara
MT3
Māris
Grencis
1991
VGIM
Hugo
Tauriņš
2011
SGIM
Patrīcija
Tauriņa
2009
SGIM
Zane
Tauriņa
1984
MT4
Raitis
Lejiņš
1964
MT5
Aivars
Strauss
1960
Mālpils Sporta klubs
MT4
Valts
Mihelsons
1966
Mālpils Sporta klubs
MT4
Ingus
Andersons
1981
Mālpils Sporta klubs
MT3
Māris
Čīma
1986
Mālpils Sporta klubs
MT3
Mārtiņš
Podnieks
1985
VB0
Gustavs
Podnieks
2014
VB1
Ričards
Neimanis
2012
VB0
Roberst
Pāskovičs
2014
MT3
Jevgenijs
Pavļučkovs
1985
SB4
Laura
Gucanoviča
2005
BELO Cycling Project
SB1
Katrīne
Gucanoviča
2012
SB0
Nora
Gucanoviča
2015
VB3
Adrians
Meijers
2008
MT3
Alam
López
1996
VB2
Roberts
Berķis
2009
MT4
Ēriks
Andersons
1970
Santeko
VGIM
Gustavs
Grīns
2006
VB2
Alexander
Bulgakov
2009
VGIM
Olafs
Grīns
1968
VB1
Dmitrij
Bulgakov
2011
FT3
Megija
Grīslite
2000
Dobeles sporta skola
FT2
Sabīne
Kauņecka
2001
Dobeles sporta skola
FT2
Madara
Āboma
2001
Dobeles sporta skola
FT2
Kima
Troicka
2002
Dobeles sporta skola
FT1
Evelīna
Ermane Marčenko
2003
Dobeles sporta skola
MT2
Aivis
Leibmans
2002
Dobeles sporta skola
FT3
Megana
Grīslīte
2000
Dobeles sporta skola
MT2
Raimonds
Levickis
2002
Dobeles sporta skola
MT1
Klāvs
Sīmanis
2004
Dobeles sporta skola
VGIM
Rauls
Vidners
1980
VIDNERI
SGIM
Liene
Vidnere
1983
VIDNERI
SGIM
Katrīna
Vidnere
2006
VIDNERI
VGIM
Henrijs Rauls
Vidners
2007
VIDNERI
SGIM
Māra
Vidnere
1951
VIDNERI
SGIM
Nora
Vidnere
1986
VIDNERI
MT4
Intars
Bārs
1980
Rietumu-Retrīvers
SGIM
Santa
Čābūte
1991
Riteņvasara
MT4
Juris
Vucens
1969
VB3
Toms
Bumburs
2007
MT4
Gatis
Lange
1978
Riteņvasara
VB2
Artūrs
Bumburs
2010
SB1
Emīlija
Bumbure
2013
VGIM
Jānis
Bumburs
1979
VB3
Pēteris
Paupers
2008
SB1
Amanda
Hauka
2012
VB3
Gustavs
Paupers
2008
SB3
Sintija
Hauka
2007
MS1
Mareks
Vecmanis
1999
RRS/PURVCIEMS
VB1
Jaroslavs
Veslopolovs
2011
VB1
Daniils
Veslopolovs
2011
MS2
Arvis
Sprude
1987
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MS2
Mareks
Kampe
1997
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MS2
Andris
Lukjanovs
1995
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MS2
Kristaps
Būdenieks
1995
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MS2
Jēkabs
Cers
1998
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT4
Mārtiņš
Šneiders
1982
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT4
Maksims
Lebedevs
1974
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT3
Mārtiņš
Krekovskis
1988
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT3
Markuss
Herbsts
2000
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT3
Mikus
Herbsts
1998
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT2
Anrijs
Rancāns
2001
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
MT2
Toms Matīss
Riekstiņš
2002
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP
VB2
Kristaps
Šnepers
2009
Šneperi
MT2
Mikus
Zaube
2001
VGIM
Kaspars
Šnepers
1982
Šneperi
MS2
Kristofers
Rācenājs
1985
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Kaspars
Serģis
1992
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Aleksandrs
Rubļevskis
1996
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS3
Vitālijs
Korņilovs
1979
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
MS2
Dāvis
Perševics
1996
ALPHA BALTIC - MARATONI.LV
VGIM
Kaspars
Žunda
1978
SIA ''Jumta daļas''
VGIM
Alans
Žunda
2006
SIA ''Jumta daļas''
FT3
Elīna
Tauvēna
1993
FT4
Ilze
Čerņavska
1967
Belo Cycling Project
MT4
Jānis
Čerņavskis
1968
Belo Cycling Project
MT3
Eduards Rūdolfs
Ozols
2000
Rietumu-Retrīvers
MT4
Didzis
Tolmanis
1981
kmsbp.lv
VB2
Haralds
Tolmanis
2010
kmsbp.lv
SB3
Beāte
Tolmane
2007
kmsbp.lv
SGIM
Beāte
Tolmane
2007
kmsbp.lv
SGIM
Silvija
Tolmane
1981
kmsbp.lv
SB2
Adrians Ričards
Leikarts
2010
PII255
SB1
Agnese
Holcmane
2013
PII255
MT4
Aigars
Krūmiņš
1976
KA-team
SB2
Beatrise
Romanovska
2009
MT3
Artūrs
Ļipatņikovs
1992
Velo+
VB1
Ilja
Trasko
2011
SGIM
Dace
Romanovska
1977
MT3
Austris
Armans
1985
ASK PATRIA
FT1
Diāna
Sauša
2004
Belo Cycling Project
MT4
Raimonds
Saušs
1975
MT1
Kirils
Trasko
2003
SGIM
Ance Paula
Breijere
2006
VGIM
Kaspars
Breijers
1974
FT3
Jeļena
Bašarina
1984
MT4
Arvis
Pencis
1969
MT3
Pauls
Pencis
1999
VB4
Klāvs
Milčs
2006
Riteņvasara
SGIM
Amelija
Bašarina
2006
MT3
Mārtiņš
Meisters
1987
VGIM
Ēriks
Maļinovskis
2004
Merida
VB3
Maksims
Livers
2008
RRS Iļģuciems - Riteņvasara
VB3
Aleksandrs
Šarafutdinovs
2008
VB1
Ivans
Nikolajevs
2011
Nikolajevi
SB0
Anna
Nikolajeva
2013
Nikolajevi
VGIM
DANIILS
FEDOTOVS
2008
POL.MAFIJA
VGIM
VADIMS
FEDOTOVS
1973
POL.MAFIJA
FT3
Paula
Dīriņa
1993
JTED
MT3
Kaspars
Dobrais
1991
JTED
MS3
Ričards
Jakobsons
1981
MT4
Mārtiņš
Krieviņš
1982
MT4
Sergey
Spitsyn
1965
VB0
Jegors
Gorobecs
2014
MT4
Rinalds
Silakalns
1974
MT3
Kirils
Petrovecs
1989
SB2
Patrīcija
Kalniņa
2009
SB3
Līna
Ancāne
2008
Riteņvasara
VB4
Kārlis
Ancāns
2005
Riteņvasara
MT4
Valērijs
Golvers
1967
twix
FT4
Rita
Golvere
1967
twix
MT3
Armīns
Iesaliņš
1992
MT3
Jānis
Ozols
1991
VB1
Oskars
Štrauhmanis
2011
Riteņvasara
VGIM
Andrejs
Volkovs
1983
VGIM
Gustavs
Volkovs
2009
VGIM
Adrians
Volkovs
2012
MT3
Ģirts
Praude
1983
VGIM
Valdis
Bumbulis
1973
SGIM
Emilija
Bumbule
2003
FT3
Agnese
Gudrupe
1994
FT4
Saiva
Sokolova
1973
SGIM
Laine
Sokolova
2003
MT3
Maksis
Sokolovs
1996
VB2
Jānis
Zirdziņš
2010
Riteņvasara
SB2
Daniela Anna
Sidorenko
2010
MT4
Deniss
Vasiljevs
1982
MeloMania
MT4
Raitis
Lagzdiņš
1980
MT3
Aigars
Silkalns
1988
colorlib.com
MT3
Kaspars
Bajars
1983
VB0
Leons
Bajārs
2014
MT3
Jānis
Leončiks
1984
MT4
Gatis
Pūcītis
1981
Riga Ironman Team
FT3
Marta
Ratniece
2000
BJC Daugmale\Riteņvasara
FT3
Anna
Ratniece
1995
BJC Daugmale\Riteņvasara
VB4
Krišjānis Justs
Ratnieks
2005
RRS Iļguciems\Rieņvasara
FT3
Kristīne
Bērziņa
1988
MT3
Sergejs
Rubins
1987
VB2
Gustavs
Vaivods
2009
Dzirnavu ielas Rūķīši
VB3
Roberts
Vaivods
2007
Dzirnavu ielas Rūķīši
VB2
Artūrs
Bullits
2010
MT4
igors
jakovecs
1969
crk
MT4
Aleksandrs
Mortuļevs
1979
VAS Latvijas gaisa satiksme
MT3
Viesturs
Bratuškins
1985
VAS Latvijas gaisa satiksme
FT3
Inga
Grabovska
1983
VAS Latvijas gaisa satiksme
FT3
Renāte
Rulle
1991
VAS Latvijas gaisa satiksme
FT4
Inese
Mežapuķe
1963
VAS Latvijas gaisa satiksme
FT4
Inese
Kanģīzere
1977
VAS Latvijas gaisa satiksme
MT4
Ivars
Sviridovs
1982
VAS Latvijas gaisa satiksme
MT4
Ivars
Saliņš
1977
VAS Latvijas gaisa satiksme
MT4
Sandis
Zīvarts
1978
VAS Latvijas gaisa satiksme
MT6
Andis
Sirmais
1948
VAS Latvijas gaisa satiksme
MT3
Sergejs
Ļevčenko
1983
VAS Latvijas gaisa satiksme
MT3
Maksims
Vasiļjevs
1985
VAS Latvijas gaisa satiksme
MT4
Vadims
Voronovs
1972
VAS Latvijas gaisa satiksme
MT3
Dmitrijs
Kučerenko
1984
VAS Latvijas gaisa satiksme
SGIM
Māra
Strode
1965
Ilgas ielas ģimene
VGIM
Ēriks
Analts
1954
Ilgas ielas ģimene
SGIM
Ieva
Kamina
1974
Ilgas ielas ģimene
VGIM
Ronalds
Kamins
2000
Ilgas ielas ģimene
VGIM
Armands
Kamins
2007
Ilgas ielas ģimene
VB1
Gabriels Andris
Klimkāns
2011
VB3
Janis
Batarags
2008
MT4
Eriks
Kalnins
1965
SB1
Alise
Kundziņa
2011
Courland.club
MT5
Sergejs
Timofejevs
1958
SGIM
Kristīne
Hauka
1981
SGIM
Ilze
Briža
1985
SGIM
Sintija
Hauka
2007
VGIM
Gustavs
Brižs
2010
SGIM
Amanda
Hauka
2012
FT4
Natasha
Rusinova
1982
VGIM
Mārtiņš
Brižs
1976
MT3
Arvīds
Jakušenoks
1983
MT3
Aigars
Eglajs
1990
Pa Vienam
MT2
Alekss
Krasts
2001
MSĢ/Ogre
MT3
Jānis
Ķemers
1986
Riga Adventure Team
MT3
Jurģis
Grīslis
1984
MT4
Andris
Kaņeps
1968
FT4
Zane
Ķempe
1981
Compensa Life Vienna Insurance Group
FT3
Diāna
Grīslīte
1997
Dobeles sporta skola
MT4
Āris
Kundziņš
1975
Courland.Club
MT3
Aleksejs
Vorotincevs
1985
MT3
Mikus
Kalniņš
1994
SEMARAH HOTELS
SGIM
Andīna
Jansone
1982
SEMARAH HOTELS
VGIM
Romans
Opengeims
1984
SEMARAH HOTELS
SGIM
Aira
Jaunzeme
1976
Jaunzemu ģimene
VGIM
Jānis
Jaunzemis
1943
Jaunzemu ģimene
SB1
Nellija
Rubina
2012
VB2
Ralfs
Štrauss
2010
MT6
Juris
Sokovs
1951
FT4
Solvita
Sokova
1976
VGIM
Roberts
Jaunzemis
2009
Jaunzemu ģimene
VGIM
Mārtiņš
Jaunzemis
1980
Jaunzemu ģimene
FT5
Dace
Līce
1961
SB4
София
Честных
2006
FT4
Inga
Sotcenko
1971
Mevi gym
VB0
Andrejs
Peščinskis
2014
P-team
SB1
Marina
Peščinska
2012
P-team
VGIM
Andrejs
Sokolovskis
1963
MT3
Mihails
Peščinskis
1986
P-team
MT4
Māris
Salmiņš
1976
VGIM
Edvards
Vingris
2004
Ilgas ielas ģimene
VGIM
Ričards
Vingris
2010
Ilgas ielas ģimene
VGIM
Gunārs
Vingris
1967
Ilgas ielas ģimene
SGIM
Olga
Vingre
1974
Ilgas ielas ģimene
SGIM
Ilona
Spure
1970
Ilgas ielas ģimene
SGIM
Katrīna
Spure
2000
Ilgas ielas ģimene
VGIM
Ričards
Antonovs
2003
Ilgas ielas ģimene
VB2
Daniils
Mihailovs
2010
MT5
Vilnis
Buls
1959
BELO Cycling Project
VB3
Klim
Rečs
2008
MT2
Reinis
Muižnieks
2001
VB3
Kaspars
Jubelis
2008
Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola
MS2
Andris
Vosekalns
1992
RIETUMU BANKA - RĪGA
MS2
Māris
Bogdanovičs
1991
RIETUMU BANKA - RĪGA
MS2
Matīss
Riekstiņš
1997
RIETUMU BANKA - RĪGA
MS2
Mārcis
Kalniņš
1998
RIETUMU BANKA - RĪGA
MS2
Uldis
Ālītis
1983
RIETUMU BANKA - RĪGA
FS2
Lelde
Ardava
1985
RIETUMU BANKA - RĪGA
MS3
Dimitry
Sorokin
1982
RIETUMU BANKA - RĪGA
MS3
Sandis
Āķis
1975
RIETUMU BANKA - RĪGA
FT3
Inga
Nartiša
1992
MAILIGEN
MT3
Mārtiņš
Ozollapiņš
1987
MAILIGEN
MT3
Krišjānis
Grigalinovičs
1983
MAILIGEN
FT3
Evija
Sproģe
1986
Skandi Motors
MT3
Kaspars
Karolis
1983
Skandi Motors
MT3
Artūrs
Kristlibs
1983
Skandi Motors
VGIM
Petr
Kozlov
1985
SB2
Marta
Pētersone
2009
FS2
Madara
Fūrmane
1992
Veselības studija KOMBUCHA / Bikram yoga Rīga
MS3
Jānis
Bazevičs
1974
Veselības studija KOMBUCHA / Bikram yoga Rīga
MT4
Jānis
Bole
1972
Veselības studija KOMBUCHA / Bikram yoga Rīga
FT3
Sindija
Skangale
1987
Veselības studija KOMBUCHA / Bikram yoga Rīga
MT3
Oto Nils
Godfrey
1984
Veselības studija KOMBUCHA / Bikram yoga Rīga
MT4
Valdis
Krams
1976
Veselības studija KOMBUCHA / Bikram yoga Rīga
MT3
Rihards
Zauska
1989
Veselības studija KOMBUCHA / Bikram yoga Rīga
MT4
Sigita
Vāce
1979
Veselības studija KOMBUCHA / Bikram yoga Rīga
FT4
Lita
Dzelme
1969
Veselības studija KOMBUCHA / Bikram yoga Rīga
VB2
TIMURS
FOMINS
2010
MT5
Vairis
Krauklis
1953
Privātbūve
VB0
Damirs
fomins
2014
MT3
Kaspars
Bušmanis
1983
MS4
Toms
Pikšēns
1966
JPD
MS4
Jānis
Ozoliņš
1972
JPD
MT3
Toms
Marks
1990
MT3
Raivis
Ansulis
1988
JPD
MT4
Vilnis
Šlars
1972
JPD
SGIM
Rita
Ansule
1961
JPD
FT3
Daiga
Bazule
1990
SGIM
Ilze
Jansone
1974
JPD
MT3
Rihards
Čaiba
1993
JPD
MT3
Jānis
Birģelis
1990
JPD
MT4
Alexandr
Merzlikin
1973
KINESTAPE.COM
MT3
Rihards
Henelis
1998
Salidzini.lv
MT5
Einārs
Grants
1956
JPD
MT3
Andris
Ratnieks
1986
JPD
FT5
Ņina
Umbrassko
1960
JPD
MT4
Aleksejs
Tihans
1979
Integral
MT3
Juris
Kausinieks
1987
JPD
MT4
Māris
Šadris
1982
JPD
SGIM
Jeļena
Tihana
1984
Intergaz
VGIM
Uģis
Matvejs
1973
SGIM
Evija
Matveja
1974
VGIM
Henrijs
Matvejs
2010
SGIM
Estere
Matveja
2012
MT4
Aigars
Ērkšķis
1970
MT4
Edgars
Strangats
1980
MS3
Ingus
Ozolants
1976
Bike Challenge Latvia
FT4
Vita
Vecvanaga
1978
MS3
Juris
Mikulens
1980
FANS AP-Print
MT3
Frenks
Melvers
1995
FANS AP-Print
MT3
Haralds
Pudāns
1985
FANS AP-Print
MT3
Kristaps
Liepiņš
1985
FANS AP-Print
MT3
Igors
Siminaitis
1988
FANS AP-Print
MT4
Ģirts
Melbārdis
1979
FANS AP-Print
MT4
Jānis
Teivišs
1982
FANS AP-Print
MT4
Gundars
Diške
1980
FANS AP-Print
MT4
Nauris
Kalniņš
1970
FANS AP-Print
MT3
Kirils
Pogodins
1987
FANS AP-Print
MT4
Juris
Veldre
1975
FANS AP-Print
MT3
Imants
Vēliņš
1985
FANS AP-Print
MT3
Mārtiņš
Jirgensons
1992
FANS AP-Print
MT4
Dzintars
Lejiņš
1973
FANS AP-Print
MT2
Jānis
Melbārdis
2002
FANS AP-Print
MT3
Rolands
Pipcāns
1985
FANS AP-Print
FS2
Viktorija
Sipoviča
1998
FANS AP-Print
MT4
Mārtiņš
Pētersons
1982
FANS AP-Print
MT4
Vladimirs
Kuzmins
1981
JPD
MT1
Aleksis Markuss
Kuzmins
2003
JPD
SGIM
Marta
Smilga
1979
JPD
VGIM
Pēteris
Benhens
2006
JPD
SGIM
Līga
Baumgarte
1973
JPD
VGIM
Guntars
Baumgarts
2001
JPD
VGIM
Kristaps
Baumgarts
2006
JPD
SGIM
Laura
Bļinkova
1992
JPD
SGIM
Diāna
Kēviša
1972
JPD
SGIM
Anna
Pildiņa
2006
JPD
VB1
Ralfs
Kreicšteins
2011
VGIM
Mārtiņš
Varkalis
1981
JPD
VGIM
Otto
Varkalis
2010
JPD
VB2
Otto
Varkalis
2010
JPD
SGIM
Aiva
Vekmane - Škerba
1981
JPD
SGIM
Krista
Škerba
2005
JPD
MT2
Markuss
Škerba
2001
JPD
SGIM
Egita
Cironoka
1978
JPD
SGIM
Gabriēla Marija
Cironoka
2005
JPD
SB4
Gabriēla Marija
Cironoka
2005
JPD
MT3
Gusts
Gudelis
1990
JPD
FT3
Inese
Šulce Ščugareva
1983
JPD
MT4
Elvis
Brūms
1981
JPD
VGIM
Kārlis
Krastins
1973
Bella&Olis
VGIM
Roberts
Milbergs
1989
JPD
SGIM
Alīna
Tulinska
1987
JPD
VGIM
Andis
Tulinskis
1988
JPD
SGIM
Aija
Briede
1979
JPD
VGIM
Mārtiņš
Balodis
2007
JPD
VGIM
Artūrs
Balodis
2007
JPD
SGIM
Elīna
Krastiņa
1989
Bella&Olis
SGIM
Elza
Krastiņa
2008
SB0
Karolaina
Druka-Jaunzeme
2014
Riteņvasara
MT3
Toms
Dinsbergs
1988
Hawaii Express Filter
MS3
Toms
Kohs
1979
smeldze
VB2
Markuss
Mukāns
2010
Riteņvasara
MT3
Dmitrijs
Bunčuks
1983
MT3
Pauls
Spakovskis
1999
Santeko
MT3
Genādijs
Filatovs
1985
Lyngson
MS2
Eduards
Sevostjanovs
1988
Steel Is Reel
SGIM
Katrīna
Rugāja
2002
Riteņvasara
VGIM
Arnis
Rugājs
1972
Riteņvasara
MT3
Mikus Mārcis
Nugumanovs
1999
MT3
Edgars
Vītols
1994
MT4
Dzintars
Vītols
1966
MT6
Jānis
Vējons
1952
SGIM
Vineta
Novicka
1993
Patrioti
VGIM
Kristaps
Kļaviņš
1989
Patrioti
SGIM
Estere
Meijere
2008
Patrioti
VGIM
Aivis
Strupulis
1990
Patrioti
SGIM
Elīna
Strupule
1988
Patrioti
VGIM
Aigars
Strupulis
1972
Patrioti
SB1
Asnate
Reiziņa
2011
MT3
Ansis
Boitmanis
1986
MT3
Valdis
Vikmanis
1985
MT3
Ingmārs
Briedis
1983
Datakom
FT3
ILZE
MACA
1983
VGIM
DEIVIDS
EZERINS
2003
MT4
Valdis
Rozentāls
1969
MT4
Rolands
Rozenfelds
1973
MT3
Mitrofans
Slobodjans
1985
SGIM
Ilze
Liepa
1977
VGIM
Rendijs
Voris
2002
VGIM
Jānis
Voris
2000
VGIM
Arnis
Beļavskis
1979
VGIM
Dilans
Niguls-Smits
2006
SGIM
Elizabete
Beļavska
2008
SGIM
Elīna
Beļavska
1983
MT4
Andrejs
Skorobogatovs
1980
FT3
Katrīna
Rutka
1990
BKUS/BSF
MT4
Mareks
Kļaviņš
1976
MT2
Jēkabs
Kļaviņš
2002
MT3
Dāvis
Ērmanis
1984
SB2
Daina
Ērmane
2010
MT3
Edgars
Kaupe
1985
Carnikava
MS5
Agris
Kalējs
1962
Valmieras velo vienība
MT4
Mihails
Sulims
1979
MT3
Viktors
Jelovenko
1989
FT4
Gita
Podniece
1968
MT4
Juris
Podnieks
1968
FT4
Kristine
Šulce
1973
FT3
Liva
Ozolina
1987
Mevi gym
SGIM
Maira
Rozenfelde
1973
VGIM