Starta saraksts

Numurs
Vecuma grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Komanda
S2
Sindija
Grīna
1995
SB2
Elizabete
Žerdiņa
2010
VN1
Mārtiņš
Martinsons
1981
Martinsoni :)
VB2
PATRIKS
BEĻAJEVS
2010
V1
PATRIKS
BEĻAJEVS
2010
V3
DMITRIJS
BEĻAJEVS
1981
SB4
Loreta
Zālīte
2007
SB2
Annika
Zālīte
2010
VB1
Jānis
Zālītis
2012
VB1
Frederiks
Zālītis
2016
VB1
Daniels
Zālītis
2016
SB3
Melānija
Zālīte
2008
Baldones vieglatlētikas nodaļa
VB1
Markuss
Zālītis
2013
Baldones vieglatlētikas nodaļa
V30
Mareks
Zālītis
1984
Vsk noskrien
SB1
Elīza
Niedra
2015
V30
Andris
Jurgenbergs
1985
YUASA
SB1
Letīcija
Ignace
2012
Mīlulītes
SB1
Debora
Ignace
2014
Mīlulītes
S30
Karīna
Voitkeviča
1987
SB4
Beāte
Skore
2007
S30
Baiba
Zīberga
1988
S2
Olga
Shvelnya
1995
VB1
Toms
Skore
2014
S20
Ieva
Sūniņa
1993
S20
Elina
Amatniece
1989
Maratona klubs
V1
Tomass
Neuss-Lucs
1999
S2
Daiga
Burve
1992
VB2
Olivers
Dubinskis
2010
VB3
Iļja
Potapovs
2008
S3
Madara
Kauliņa
1988
SB2
Olita
Dubinska
2011
S2
Daiga
Burve
1992
S30
Zane
Kaspere
1985
S4
Jana
Smirnova
1976
SB1
Odita
Dubinska
2013
VB2
Miķelis
Kauliņš
2010
V1
Tomass
Zariņš
2004
V20
Krišjānis
Pētersons
1993
S3
Anda
Voronova
1985
V2
Rihards
Čaiba
1993
JPD
VB4
Roberts
Laužels
2006
Laužeļi
VB1
Ernests
Laužels
2013
Laužeļi
S2
Eva
Rudzīte
1995
S3
Ilze
Troksa
1985
S30
Nadežda
Jurgenberga
1985
S30
Alise
Griķe
1981
Daugavpils runners
S4
Aiga
Rekalo
1975
S40
Aļona
Auzāne-Arnicāne
1969
PaBaso.lv/VSK Noskrien
S1
Santa
Rekalo
2000
S3
Laura
Okmane
1985
VB4
Adrians
Pārums
2007
S3
Maija
Bēma
1984
V40
Ainārs
Arnicāns
1972
PaBaso.lv/VSK Noskrien
VB1
Martins
Ņikiforovs
2014
VN20
Nauris
Rūdulis
1973
SB4
Amanda
Griķe
2006
Daugavpils runners
V1
Mareks
Ņikiforovs
2000
V2
Ingus
Eislers
1989
V30
Jānis
Griķis
1981
Daugavpils runners
S40
Lita
Dzelme
1969
V4
Linards
Ņikiforovs
1976
V20
Rolands
Indriksons
1989
V10
Dāniels
Ziemelis
2004
Ašās kājas ZID
S3
Rigonda
Ņikiforova
1981
S30
Inese
Zepa
1984
Ašās kājas ZID
VN3
Valerijs
Samuilovs
1954
DOHODJAGI
S3
Marina
Indriksone
1986
S2
Santa
Koziorova
1989
Trakās Vāveres un Rieksti
S2
Diāna
Vrubļevska
1990
V3
Viktors
Koziorovs
1986
Trakās Vāveres un Rieksti
V1
Tomass
Lāže
2000
S50
Ludmila
Joce
1964
Matisons Runner's club
SN2
Uva
SEGLIŅA
1969
S3
Baiba
Raškovska
1986
Trakās Vāveres un Rieksti
S2
Ksenija
Jepifanova
1995
V2
Deniss
Vežans
1990
V1
Rainers
Neuss-Lucs
2001
V4
Andris
Tracums
1971
LDZ
S4
Irina
Brice
1971
LDZ
S3
Ilze
Martuļeva
1980
S50
Marita
Žukovska
1965
VSK Noskrien
S3
Irina
Pūre
1985
V10
Tomass Reinis
Tīss
2000
V3
Ivo
Pūris
1981
SB1
Tija
Koziorova
2015
Trakās Vāveres un Rieksti
V20
Artis
Logins
1993
S3
Anna
Brovkina
1988
V3
Andrejs
Veslopolovs
1985
VB2
Jaroslavs
Veslopolovs
2011
VB2
Daniils
Veslopolovs
2011
VB3
Everts
Pikšēns
2009
Mārupes sc
V30
Andris
Rēders
1979
Rēderu banda
SB3
Jana
Pūre
2008
S1
Evelīna
Rēdere
2006
Rēderu banda
VB1
Niks
Pūris
2012
S40
Līga
Rēdere
1978
Rēderu banda
S4
Ilga
Deņisenoka
1975
kaķis&zirgs
S4
Līga Ilona
Deņisenoka
1978
kaķis&zirgs
S3
Simona
Simona
1980
S30
Kristīne
Roga
1982
ASK PATRIA
S4
Ilga
Deņisenoka
1975
kaķis&zirgs
V1
Raivis Rainers
Zīle
2002
SB1
Kerija
Pigožņa
2013
VB2
Martins
Pigožņa
2011
S3
Simona
Zīle
1980
VB4
Artloms
Parskovs
2006
S4
Aļona
Krasko
1976
V20
Dmitrijs
Kirilovičs
1989
V4
Dmitrijs
Parskovs
1972
V1
Gustavs
Māliņš
2004
Mežinieku psk./#AWARDskrien
V20
Oļegs
Suhorukovs
1989
S3
Anna
Mitrohina
1986
SB1
Alisa
Mitrohina
2012
V1
Andrejs Dāvis
Kmetjuks
2000
Mežinieku psk./#AWARDskrien
SB3
Laura
Zariņa
2009
Mežinieku psk./#AWARDskrien
S3
Laura
Janševska
1982
Mežinieku psk./#AWARDskrien
VB4
Ārons
Tiltiņš
2007
Mežinieku psk./#AWARDskrien
S2
Laimdota
Ikere
1989
SNE1
Ilona
Semjonova
1986
S1
Anzelika
Babkauska
1999
Leopardi
S2
Marta
Medne
1995
S4
olga
Babkauska
1978
Leopardi
VB1
Marsels
Tihoņenko
2013
VB3
Artūrs
Lahtins
2009
VB1
Alens Olivers
Cīrulis
2013
V3
Vilmants
Babkausks
1979
Leopardi
VB3
Artems
Babkausks
2008
Leopardi
S30
Aija
Briede
1979
Mellene
VB4
Artūrs
Balodis
2007
S3
Una
Birzniece
1979
S3
Inga
Robežniece
1981
VB4
Mārtiņš
Balodis
2007
S30
Svetlana
Šanceva
1987
NRC
V30
Agris
Samcovs
1979
NRC
VB3
Sergejs
Dmitračenoks
2008
S1
Sanija
Robežniece
2005
S2
Ieva
Kesenfelde
1989
S1
Annija
Lāce
2006
BJC "Laimīte"
SB4
Annija
Lāce
2006
BJC "Laimīte"
SB2
Amanda
Rozentāle
2011
S30
Elīna
Barone
1987
Ogre/Bauska
V2
Raitis
Ziemelis
1993
V40
Martins
Auzins
1977
SB4
Sintija
Cvetkova
2007
VNE1
Nikolass
Maculēvičs
2006
SNE1
Nataļja
Krivčenkova
1974
SNE1
Indra
Sivicka
1979
S1
Krista
Gailīte
1999
V2
Dāniels
Straume
1997
S2
Elīna Austra
Siliņa
1994
Folkmaņi
S20
Sintija
Rudzite
1989
VSK Noskrien
SB1
Alise
Indriksone
2015
VB4
Artjoms
Nečiporenko
2006
V40
Valdis
Miezītis
1975
Imantas ļekotāji :)
S2
Ginta
Taube
1992
S4
Inese Miltina
Miltina
1978
S1
Amanda Miltiņa
Miltiņa
2004
VN3
Eriks
Jukams
1955
Karki Valkas novads
VB2
Emīls
Zariņš
2011
Mežinieku psk./#AWARDskrien
VB3
Jānis
Pavlovs
2009
Mežinieku psk./#AWARDskrien
S2
Marija
Maļceva
1998
VB2
Artjoms
Kizimcuks
2010
V20
Kārlis
Mazurs
1991
S4
Elīna
Landzāne
1977
BG deju studija
S3
Kristīne
Vāvere
1984
VB1
Mārtiņš
Vāvere
2014
SB1
Melānija
Vāvere
2012
V2
Kristaps
Komels
1997
S4
Evija
Zandberga
1974
-
S3
Alona
Sorokina
1988
Permanent Line
VB1
Valters
Vīcups
2014
VB1
Valters
Vīcups
2014
SB3
Elīna
Vīcupe
2009
VB4
Maksim
Sorokin
2007
Permanent line
V2
Valentins
Losans
1998
Permanent line
V30
Kārlis
Rubenis
1979
V5
Viesturs
Tohvs
1968
V5
Viesturs
Tohvs
1968
V5
Viesturs
Tohvs
1968
VB2
Dāvis
Grīnvalds
2010
Green
S40
Iveta
Niedre
1975
Maratona Klubs
SB2
Annija
Grīnvalde
2010
Green
V1
Dāvis
Dābols
2002
S3
Viktorija
Grīva
1988
V1
Aleks
Krontāls
2000
S2
Danna
Kuligina
1998
Permanent line
VB2
Miks Toms
Janševskis
2010
Mežinieku psk./#AWARDskrien
S1
Luīze
Beķere
2003
Mežinieku psk./#AWARDskrien
S1
Katrīna
Ivanova
2003
Mežinieku psk./#AWARDskrien
S2
Daiga
Rimšāne
1990
VB4
Gatis
Dābols
2007
V2
Artūrs
Rimšāns
1989
S2
Jūlija
Beļavska
1990
V3
Jānis
Ančs
1981
Sloka Team
S2
Ilze
Gudēna
1995
S20
Helēna
Gabrāne
1996
S40
Solveiga
Silkalna
1970
S2
Sintija
Veisbuka
1991
S30
Olesja
Baikova
1985
Be More Alive
V4
Artis
Šmits
1974
SNE1
Dina
Tohva
1970
S4
Sanita
Maurīte-Šmite
1975
SNE1
Anna
Baikova
1963
Be More Alive
V30
Modris
Šelegovičs
1986
SNE1
Sanita
Šelegoviča
1975
SB1
Amanda
Šelegoviča
2014
VN1
Jurijs
Misjuns
1983
Valsts policija
S2
Agnese
Prikaza
1998
V2
Agris
Apkalns
1997
VB4
Adrians
Jaudzems
2006
V50
Ilgonis
Apfelbaums
1959
Matisons Runner's Club
SB4
Darja
Kolesnikova
2007
S1
Anastasija
Kondratjeva
2000
LSC
VB3
Gustavs
Vaivods
2009
Dzirnavu ielas Rūķīši
VB4
Roberts
Vaivods
2007
Dzirnavu ielas Rūķīši
V1
Gustavs
Vaivods
2009
Dzirnavu ielas Rūķīši
V1
Roberts
Vaivods
2007
Dzirnavu ielas Rūķīši
S4
Inese
Vaivode
1978
Dzirnavu ielas Rūķīši
V4
Jānis
Vaivods
1975
Dzirnavu ielas Rūķīši
S20
Kristīna
Novikova
1992
Run forest run
S20
Diāna
Luščika
1991
SN20
Linda
Kubiloviča
1965
Nūjo ar vēju
S4
Svetlana
Paļičeva
1975
SB4
Sofija
Paļičeva
2006
S3
Ilze
Alekšūne
1986
V1
Juris
Paļičevs
2001
SB3
Viktorija
Paškovska
2009
VB1
Henrijs
Dundurs
2014
Run Forest Run
V3
Dainis
Dambrāns
1987
SN2
INGA
RIBA
1961
Nūjo vesels
S1
Marija
Paškovska
2000
VB1
Jaroslavs
Misjuns
2013
Valsts policija
V3
Oskars
Stāmers
1984
S2
Keita Elvita
Kalniņa
1996
VB1
Reinis
Babuškins
2013
S1
Marta
Babuškina
2008
SN1
Madara
Greiziņa-Kuzmina
1982
V3
Vladimirs
Kuzmins
1981
S1
Karlīne
Kuzmina
2006
SB4
Sandija
Bērziņa
2007
SB3
Paula
Bērziņa
2009
SB1
Undīne
Bērziņa
2014
V4
Arnis
Bērziņš
1974
S4
Anna
Dance
1978
Dance
VNE1
Juris
Mortulevs
1970
Dance
SB3
Evelīna
Mortuleva
2008
Dance
SNE1
Anastasija
Mortuleva
2005
Dance
V1
Aleksandrs
Volkovs
2002
Dance
S2
Kristīne
Sakne
1989
V30
Kristaps
Sakne
1987
VB1
Dmitrijs
Kohanciks
2012
SB1
Jekaterina
Kohancika
2014
VB1
Igors
Kirjuhins
2015
VB1
Jaromirs
Bogdanec
2013
SB1
Anna
Čerņajeva
2012
V30
Dmitrijs
Konavko
1986
Folkmaņi
V3
Andrejs
Movļaiko
1984
S2
Signe
Eislere
1990
VB1
Timurs
Čerņajevs
2012
V40
Normunds
Gudens
1974
SB1
Laura
Gudena
2013
V2
Dainis
Baumanis
1989
S2
Elīna
Denisova
1989
S20
Ilva
Cibuļska
1990
S2
Diāna
Sprindža
1989
V2
Aleksandrs
Derbins
1990
SNE1
Ludmila
Rjazanova
1965
SNE1
Žanna
Zinovejeva
1967
S3
Līga
Bērziņa
1981
S1
Elizabete Elza
Bērziņa
2006
S4
Aija
Krasta
1975
V1
Jānis
Krasts
2003
V1
Toms
Krasts
2005
V1
Toms
Krasts
2005
V4
Rihards
Bērziņš
1971
V1
Guntars
Baumgarts
2001
Pumpuru "pumpuriņi"
V1
Jēkabs
Grāvītis
2000
Pumpuru "pumpuriņi"
S1
Emīlija
Kadakovska
2001
Pumpuru "pumpuriņi"
V1
Jānis
Lāma
2001
Pumpuru "pumpuriņi"
V1
Artūrs
Pauliņš
2000
Pumpuru "pumpuriņi"
V1
Arvis
Roķis
2000
Pumpuru "pumpuriņi"
VB1
Arnolds
Ozers
2013
V1
Tomass
Udalovs
2001
Pumpuru "pumpuriņi"
S3
Agnija
Ruzule-Jaudzeme
1979
Pumpuru "pumpuriņi"
V3
Raimonds
Jaudzems
1980
Pumpuru "pumpuriņi"
V1
Adrians
Jaudzems
2006
Pumpuru "pumpuriņi"
S2
Laura
Lauksarga
1993
Pumpuru "pumpuriņi"
S3
Rudīte
Kaņepāja
1981
Pumpuru "pumpuriņi"
S3
Laira
Vēze
1980
Pumpuru "pumpuriņi"
S1
Marta Eda
Vanaga
2008
Pumpuru "pumpuriņi"
S2
Anna
Taimiņa
1995
S1
Ilze Baiba
Radvila
2000
SN3
Zanda
Jaunsproģe
1958
SN1
Liene
Visocka
1983
VN20
Imants
Ločmelis
1959
Nūjo ar vēju
SNE1
Marika
Vikštrēma
1964
Piltenes nūjotāju klubs
V3
Vladimirs
Tiščenko
1985
VSK Noskrien
SN20
Benita
Ločmele
1959
Nūjo ar vēju
S3
Ieva
Tērauda
1988
VSK Noskrien
SNE1
Mirdza
Šteinberga
1960
Piltenes nūjotāju klubs
SN3
Silvija
Spruģe
1952
Active AP
VN3
Imants
Spruģis
1952
Active AP
V4
Eduards
Pāķis
1976
Saulkrasti SRT
S10
Lelde
Pāķe
2006
Saulkrasti SRT
SB4
Sanija
Semeika
2006
V2
Denis
Stolobkovs
1994
VSK Noskrien
SB4
Dinija
Semeika
2006
SNE1
Ilze
Zīverte
1962
Piltenes nūjotāju klubs
SNE1
Aina
Heiberga
1960
Piltenes nūjotāju klubs.
SNE1
Solvita
Pāvala
1968
Piltenes nūjotāju klubs
SB3
Madara
Pāķe
2009
Saulkrasti SRT
SB4
Lelde
Pāķe
2006
Saulkrasti SRT
SB4
Ieva
Marska
2007
V10
Tomass
Neuss-Lucs
1999
S3
Gundega
Pāķe
1984
Saulkrasti SRT
V3
Andis
Tulinskis
1988
V10
Daniels
Balodis
1999
S3
Alīna
Tulinska
1987
V3
Andis
Tulinskis
1988
VB1
Artūrs
Tulinskis
2016
SB1
Agnija
Tulinska
2012
S30
Liene
Seržante
1985
Kegumā spēks
SNE1
Dzintra
Sitņikova
1959
Nūjo priekam
V50
Viktors
Suborins
1951
LSC
SB1
Melisa
Galkina
2012
Wood Brothers
SNE1
Dace
Tetere
1953
Piltenes nūjotāju klubs
SN1
Anna
Babņejeva
1997
SNE1
Svetlana
Pusnakova
1953
SNE1
Natalija
Spiridenkova
1967
V5
Aleksandrs
Holstińins
1960
V40
Aldis
Strožs
1969
Ind.
V4
Sandis
Sproģis
1975
Lattelecom
V1
Mārtiņš
Strožs
2005
Ind.
SN3
Ilze
Meiere
1955
Piltenes nujotaju klubs
V1
Edvards Robins
Straume
2009
Vivobarefoot
VB3
Edvards Robins
Straume
2009
Vivobarefoot
VB2
Klāss Horens
Straume
2011
Vivobarefoot
S30
Iveta
Sondore
1980
Vivobarefoot
VB1
Vladimirs
Daņilovskis
2013
S20
Jana
Smirnova
1990
V20
Andžs
Tālmanis
1990
SB1
Ksenija
Daņilovska
2012
V2
Endijs
Blūms
1993
S40
Jūlija
Kuzņecova
1976
S1
Anna Marija
Zaķe
2008
Maratona klubs/LSC
V30
Jānis
Jankavs
1988
V30
Jānis
Jankavs
1988
SB2
Darja
Volovika-Kugira
2011
V5
Aivars
Zaķis
1959
Maratona klubs/LSC
SNE1
Jautrīte
Pūlmane
1953
Piltenes nūjotāju klubs
S30
Gunita
Barisa
1979
Vivobarefoot Latvia
SNE1
Žanete
Žubule
1967
SB1
Elīna
Valdberga
2013
Riteņvasara
SB3
Diāna Lote
Valdberga
2008
Olaines Vieglatlētikas klubs
V30
Jānis
Seržants
1986
VN4
Leonīds
Legzdiņš
1948
S4
Inga
Zonenberga
1978
V1
Kārlis
Zonenbergs
2007
VN20
Andris
Zībergs
1973
Cepu cepu
VB2
Alberts
Laksis
2010
MAHINATORI
SN2
Sandra
Legzdiņa
1975
VB2
Helmuts
Laksis
2011
MAHINATORI
SN4
Larisa
Jansone
1942
nujovesels
S30
Agita
Kaļva
1980
Ķegumā spēks
VNE1
Raimonds
Vasiļjevs
1968
S30
Kristīne
Vilcāne
1979
VB4
Alfs
Vilcāns
2007
VB3
Valts
Vilcāns
2009
VB1
Fēlikss
Vilcāns
2013
SNE1
Ilze
Blūma
1970
VB4
Jegors
Voloho
2007
Wood Brothers
SB1
Polina
Voloho
2012
Wood Brothers
V1
Vladislavs
Ekersdorfs
2004
Wood Brothers
VN3
dainis
jirgens
1952
nulovesels
VN3
dainis
jirgens
1952
nulovesels
V30
Andrejs
Fjodorovs
1986
SN3
REGĪNA
KULINSKA
1958
Nūjo ar vēju
VB1
Ričards
Neimanis
2012
SB1
Anna Francuaza
Neimane
2016
S3
Zane
Treide-Neimane
1988
V1
Gustavs
Riekstiņš
2002
S4
Solvita
Depša
1972
V30
Ģirts
Treide
1984
SN20
INGA
ZĀLE
1961
Nūjo ar vēju
SB4
Sofija
Koļesņikova
2007
SB1
Eva
Treide
2013
VB1
Aleksejs
Vorotincevs
2013
S2
Marjama
Pumpure
1991
V3
Aleksejs
Vorotincevs
1985
S3
Alise
Ozarska
1986
VASSI skrien
V20
Kristaps
Pumpurs
1989
S2
Dace
Lauka
1990
VASSI skrien
VB1
Mārcis
Pumpurs
2012
V40
Viesturs
Pumpiņš
1972
S3
Inga
Ābelīte
1984
S2
LIENE
ZARIŅA
1990
Roaming Racoons
SNE1
Ksenija
Fomina
1982
S3
Zane
Reimartuse-Dzene
1982
SNE1
Lūcija
Krone
1953
VNE1
Aleksejs
Fomins
1985
S3
Sanita
Birziņa
1986
Roaming Racoons
SN20
Gita
Arāja
1977
-
V1
Mārtiņš
Dzenis
2009
VB1
Pēteris
Dzenis
2013
SB3
Emanuela
Bole
2009
Individuāli
SB3
Annete
Suharjanto
2009
V50
Toms
Pikšēns
1966
M;arupes nov.
VB3
Mārtiņš
Dzenis
2009
S20
Tatjana
Čornija
1996
VB1
Ernests
Bole
2016
SB4
Annele
Suharjanto
2006
VB1
Artjoms
Barkovs
2013
SB2
Nikolīne
Timošenkova
2011
S3
Anna
Garbuze
1980
V40
Arnis
Jurgevics
1972
V20
Kristaps
Hermanis
1989
V20
Roberts
Naglis
1994
V20
Edgars
Kļaviņš
1991
S2
Elīna
Vilka
1991
VB1
Endijs
Liseckis
2013
SB1
Karlīna
Kriviša
2012
VB1
Igo
Krivišs
2013
SNE1
Marina
Andžāne
1974
V30
Ruslans
Samuševs
1980
V40
Guntis
Zvilna
1975
Biznesa parks ABAVA
VB1
Markuss Marks
Abimeicevs
2013
SB1
Gabriela
Ozolina
2016
VB1
Etjēns
Samuševs
2014
S5
Dzintra
Liekmane
1961
Nīkrāces pamatskola
S3
inese
laizane
1980
S3
solvita
purmale
1980
SB3
viktorija
strazdas
2008
V1
Raivo
Liekmanis
2004
Nīkrāces pamatskola
SB1
linda
strazdas
2015
S3
Jelena
Ziemele
1988
V40
Alvis
Krilovskis
1971
Izturība
S4
Ilona
Tropa
1970
BJK 'Gauja'
SN4
IRĒNA
ŠTERNA
1947
S20
Elīna
Jokuma
1991
S4
Gundega
Saulīte
1973
Izturība
S1
Laimdota
Krilovska
2010
Izturība
V4
Brets
Pirtnieks
1974
V30
Intars
Opolais
1979
Izturība
V30
Intars
Opolais
1979
Izturība
V2
Olegs
Nikolajevs
1996
V30
Vladislavs Mitrosenko
Mitrosenko
1987
V1
Miks Jānis
Opolais
2006
Izturība
S2
Jelizaveta
Dergachova
1998
S4
Ieva
Opolā
1975
Izturība
S1
Jasmīna
Opolā
2012
Izturība
S4
Ira
Misāne
1975
S1
Evelīna
Misāne
2008
V40
Vladimirs
Misāns
1972
VB1
Alekss
Oļehno
2013
olehno kidz
SNE1
Helēna
Kalnpure
1978
S30
Alīna
Fisenkova
1983
Lacerta Running Team
SNE1
lucija
babane
1953
nujovesels
V2
Vytautas
Aukselis
1992
I+V=<3
VN20
Uldis
Vērsis
1964
Nūjo ar Vēju
VB2
Adrians
Zamaičs
2011
Metta
S3
Irita
Kubliņa
1983
SB3
Kellija
Liepa
2008
Nīkrāces pamatskola
SB1
Keita
Liepa
2012
Nīkrāces pamatskola
S2
Anastasiia
Mikunova
1992
V20
Andis
Dēze
1989
Maratona Klubs
SB4
Polina
Kostrova
2007
VB1
Daniels
Palkevičs
2012
V4
Agris
Jansons
1976
VB4
Artūrs
Martjukovs
2007
S5
Anita
Sebeža
1954
Nīkrāces pamatskola
V30
Dmitrij
Zabolotskis
1980
APM/FLEXROCK
VB2
Leonards
Zabolotskis
2011
Rajončiks
SB3
Nikola
Levica
2009
Nīkrāces pamatskola
V30
Dmitrijs
Koreškovs
1985
S5
Līvija
Muša
1947
Jūrmala
V5
Aleksandrs
Daukste
1947
Jūrmala
S5
Ināra
Lepse
1943
Jūrmala
V5
Andrejs
Močs
1940
Jūrmala
S4
Adrija
Muša
1974
Jūrmala
V30
Artis
Ķemeris
1985
V30
Andris
Pavlovs
1980
S3
Inese
Dadeika-Pavlova
1980
VB1
Bruno-Jānis
Pavlovs
2016
SB3
Emīlija
Dadeika
2008
VB3
Nils
Krauze
2009
SN2
Baiba
Bolgzda
1968
Nūjo vesels
VB3
Dāvids
Komaško
2009
SNE1
Karīna
Komaško
1972
S2
Renāte
Kubliņa-Ķemere
1993
SK Tērauds
S3
irina
savicka
1984
-
SNE1
Santa
Liepa
1969
V40
Dairis
Bodnieks
1969
V10
Rihards
Liepa
2001
S2
Ilze
Āre
1995
V5
Uldis
Āre
1968
V1
Alens
Āre
2002
VB2
Artjoms
Nadjarnijs
2010
SN2
Ilona
Jēkabsone
1973
Ķekava
VN2
Andris
Jēkabsons
1963
Ķekava
V3
Edgars
Apinis
1982
ASK PATRIA
S4
Nataļja
Nadjarnaja
1977
SNE1
Anda
Petrova
1973
Piltenes nūjotāju klubs.
VB3
Aleksejs
Mažajevs
2008
SB4
Alina
Mažajeva
2006
SB4
Jūlija
Zubko
2007
VB4
Dmitrijs
Fjodorovs
2007
SB1
Anastasija
Mažajeva
2017
SNE1
Antra
Krauze
1966
Piltenes nūjošanas klubs
VNE1
Rimants
Budris
1968
Piltenes nūjotāju klubs
S30
Diāna
Spiridovska
1987
RPP MTB
SB3
Emīlija Lote
Baltkāja
2008
SB2
Gabriela
Baltkāja
2011
V2
Andris
Mickevičš
1992
V40
Uģis
Šteinbergs
1977
www.udensbumbas.lv
SB3
Enija
Šteinberga
2009
www.udensbumbas.lv
S1
Frederika Anna
Grende
2005
Baldones vieglatlētikas nodaļa
SN1
Linda
Masena
1985
VB1
Karlis
Māsēns
2014
S4
Natalja
Arovina
1978
Bites
VB4
Romāns
Sudarevs
2007
Bites
S20
Ieva
Sulutaura
1989
S2
Diāna
Ignašova
1994
VN4
Valdis
Slava
1945
-
VB3
Renārs
Jaksons
2008
Jaksoni
SN3
Agrita
Slava
1950
-
V3
Egils
Jaksons
1984
Jaksoni
S3
Asja
Jaksone
1983
Jaksoni
SN2
Elga
Sulutaura
1962
V3
Mārtiņš
Podnieks
1985
Silakrogs
V3
Mārtiņš
Podnieks
1985
Silakrogs
SN1
Arita
Podniece
1987
Silakrogs
VB1
Gustavs
Podnieks
2014
Silakrogs
VB1
Miķelis
Harjo
2012
VB1
Ralfs
Harjo
2014
V3
Reinis
Harjo
1979
VB2
Tomass
Sidorovičs
2011
V40
Ints
Marcinkevičs
1973
Kustoņi
VB1
Alekss
Sidorovičs
2013
VB1
Mikuss
Sidorovičs
2016
V1
Rūdis
Marcinkevičs
2002
Kustoņi
SN2
Inga
Ludborža
1977
Kustoņi
SN2
Anda
Tumaševska
1972
Kustoņi
SN2
Beate
Tumaševska
1973
Kustoņi
VB2
Elans
Nakipovs
2011
VB1
Everts
Nakipovs
2014
S20
Laila
Rozīte
1989
VSK Noskrien
S2
Guna
Zoltnere
1992
S3
Arina
Berjozkina
1984
V1
Edmunds
Jegorovs
2007
VB1
Raimonds
Saklaurs
2012
Vienā solī
V2
Jurģis
Mickus
1991
Kačoki
S2
Daniela Marta
Būmane
1998
S3
Irita
Bēŗziņa
1981
S5
Ināra
Skritņika
1962
S1
Andžela
Mežajeva
2000
SB3
Annija Līna
Greiziņa
2009
VB1
Alekss
Kotovičs
2012
SB1
Jasmīna Paula
Greiziņa
2014
V1
EMĪLS
BENTS
2003
Nīkrāces pamatskola
VB3
GINTS
BUTA
2009
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
VB3
SANIJS
BUŽOKS
2008
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
SB4
ANCE
BRŪVERE
2007
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
S1
MONTA
BRŪVERE
2004
Nīkrāces pamatskola
VB2
Mariss
Teteris-Melderis
2011
S3
Evija
Tetere-Meldere
1980
S1
Patrīcija
Tetere-Meldere
2006
S3
Daina
Bramberga
1987
SB4
DIĀNA
RAČKAUSKA
2007
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
SB3
NIKOLA
RAČKAUSKA
2009
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
S3
Ilze
Tormane
1981
S3
Solvita
Smeltere-Plateja
1984
SN3
Leonora
Osna
1951
SNE1
Ilona
Vekmane
1975
VB4
Regnārs
Vekmanis
2006
V4
Ruslans
Solovjovs
1977
Solo
S4
Aļona
Kočetova
1974
SB2
Angelina
Solovjova
2011
Solo
S40
Elīna
Siliņa
1975
V10
Edgars
Fecers
2000
S3
Viktorija
Raubiško
1980
S3
Anita
Miksone
1979
Nīkrāces pamatskola
SB3
Līga
Miksone
2008
Nīkrāces pamatskola
S3
Anita
Miksone
1979
Nīkrāces pamatskola
SB3
Līga
Miksone
2008
Nīkrāces pamatskola
SN2
Zane
Zauere
1977
V1
Juris
Laudinskis
2005
VB1
Emīls
Miksons
2012
Nīkrāces pamatskola
SB4
Enija Loreta
Berga
2006
VB2
Kristers
Bebris
2010
S3
Līga
Pildiņa
1986
Valteri Skrien
VB4
Artis
Prombergs
2007
Valteri Skrien
SNE1
Skaidrīte
Kibare
1946
V10
Elvis
Eimanis
2002
SB3
Žanete
Mežajeva
2009
VB1
Artis
Mežajevs
2013
VB1
Artis
Mežajevs
2013
VB1
Artis
Mežajevs
2013
V4
Āris
Mežals
1977
S10
Anželika
Kokorēviča
2002
VN20
Igors
Soboļevs
1967
VN20
Igors
Soboļevs
1967
VB1
Deniss
Soboļevs
2014
S3
Anna
Garbuze
1980
VB1
Martins
Bambulis
2012
VB4
Jurģis
Liepinš
2006
SNE1
Vita
Pļiskova
1945
Piltenes nūjotaju klubs
VB2
Ralfs
Kovals
2010
Mežienieku psk./#AWARDskrien
V1
Adrians Imants
Grīva
2007
S5
Agita
Šarkovska
1966
S2
Beāte
Spule
1994
VB3
Kaspars
Jubelis
2008
Japāņu cīņu mākslu centrs "KISHINTAI"
S40
Gerda
Markus
1970
V40
Andrejs
Jermolinskis
1969
SB4
Marija Māra
Markus
2007
VB3
Toms
šarpio
2008
-
V10
Patriks
Žvīgurs
2000
SB4
Evelīna
Kalnpure
2007
V20
Mārtiņš
Zemlickis
1989
S2
Līga
Apsīte
1997
VB1
Ričards Jānis
Puriņš
2012
V30
Sergejs
Maslobojevs
1985
NRC Rīga
VB3
Markuss
Juhmanis
2008
hofmann triathlon team
VB4
Gotfrīds
Hofmanis
2006
hofmann triathlon team
SB4
Anna
Hofmane
2006
hofmann triathlon team
V4
Gundars
Seržāns
1969
SN10
Inese
Vanaga
1981
V4
Varis
Seržāns
1969
S4
Jolanta
Brokãne
1970
SNE1
Lāsma
Sūniņa
1968
SNE1
Eva
Lindenblate
1968
Piltenes nūjotāju klubs
SNE1
Anna
Lindenblate
2002
Piltenes nūjotāju klubs
SNE1
Ieva
Lindenblate
2008
Piltenes nūjotāju klubs
S3
Vineta
Bergmane
1987
S1
Krista
Ločmele
2004
HVZ
SB3
Liga
Bergmane
2009
......
V4
Renārs
Ločmelis
1978
HVZ
VB4
Adrians
Bergmanis
2007
VB2
Valters
Ločmelis
2010
HVZ
VB3
Antons
Pronausks
2008
VB1
Anastasioss
Mihailidu
2013
VB3
Artūrs Edvards
Ivanovs
2009
S2
Diana
Mihailidu
1990
V1
Niks
voitečko
1999
SB3
Ksenija
Vaščuka
2008
SB4
Matilde Terēze
Bernšteina
2007
VB4
Maikls Niks
Ananics
2006
Ananici
SB3
Elza
Ananica
2009
Ananici
VB1
Hugo
Ananics
2015
Ananici
SB1
Laura
Careva
2013
Ananici
VB1
Dāvis
Deksnis
2012
S3
Ina
Ananica
1983
Ananici
V30
Antons
Grundmanis
1984
Individuali
S30
Jūlija
Pičugina
1984
V50
Juris
Jevsins
1966
Folkmaņi
SNE1
Svetlana
Soboļeva
1972
SNE1
Nadežda
Soboļeva
1999
V1
Reinis
Jevsins
2005
Folkmaņi
S3
Aivija
Jansone
1979
Folkmaņi
V1
Žanis
Jevsins
2000
SB3
Rebeka
Jakovele
2009
SNE1
Rimvalda
jakovele
1953
VNE1
Ludvigs
Dombrovskis
1943
VB1
Olivers
Jansons
2012
SB3
Angelina
Slesarenoks
2009
SS"Arkādija"
V2
Jurģis
Mickus
1991
Kačoki
VNE1
Mihails
Kļackins
1947
-
V10
Dēvids
Kristapsons
2000
Ātrie vilki
V4
Gundars
Kristapsons
1975
Ātrie vilki
S30
Olena
Kashyrina
1987
Volki
S30
Gita
Karlsone
1983
Matisons Runner’s Club
S20
Simona
Birkenberga
1991
Saldus/Liesma
VNE1
Dainis
Kravinckis
1956
Saldus
S2
Signe
Birkenberga
1991
Saldus boksa klubs
SB4
Luīze
Hudobčonoka
2007
SS Arkādijs
VB1
Oskars
Hudobčonoks
2012
S4
Solvita
Bērziņa
1975
V30
Gatis
Krūze
1979
S3
Ilona
Strode
1981
S30
Maija
Trūpa
1984
V30
Andris
Trūps
1982
VB4
Jānis
Trūps
2006
SB2
Kristīne
Trūpa
2010
SB1
Anastasija
Trūpa
2013
S3
Marina
Mentesasvili
1984
S4
Olga
Vasiljeva
1975
SB4
Milena
Vadiljeva
2006
SB4
Alise
Vasiljeva
2007
SB2
Kamilla
Vasiljeva
2010
SB4
Sintija
Dinaburska
2006
SNE1
Jeļena
Hrapovicka
1984
VNE1
Jevgeņijs
Hrapovickis
1981
S3
Krista
Opmane
1988
Krustiņi
S4
Ieva
Palma
1974
Krustiņi
S1
Beāte
Štauere
2006
Krustiņi
S1
Agate
Štauere
2007
Krustiņi
V1
Valdis
Danilāns
2002
Krustiņi
VB2
Markuss
Āboliņš
2011
MARATONA KLUBS
VB1
Mārtiņš
Āboliņš
2014
MARATONA KLUBS
S4
Tatjana
Āboliņa
1976
MARATONA KLUBS
VN2
Andis
Liepa
1968
VB1
Rolands
Tomass
2013
VB1
Raivo
Kārkliņš
2014
V30
Valdis
Aņikejevs
1987
VUGD Jūrmala 1.maiņa
VB2
Ivo
Kārkliņš
2010
S1
LAIMA
MARKOVIČA
2003
SNE1
Benita
Šenberga
1952
Piltenes nūjotāju klubs
S20
Antra
Adamenko
1989
V30
Kaspars
Godiņš
1981
S1
Kristīne
Godiņa
2008
V1
Mārtiņš
Godiņš
2007
V10
Krišjānis
Strautiņš
2002
SB1
Katrīna
Bogdanova
2014
Bogdanovu ģimene
VB2
Aleksis
Bogdanovs
2011
Bogdanovu ģimene
SB2
Veronika
Bogdanova
2010
Bogdanovu ģimene
S1
Veronika
Bogdanova
2010
Maratona klubs/Bogdanovu ģimene
S1
Viktorija
Bogdanova
2007
Maratona klubs/Bogdanovu ģimene
S1
Izabella
Bogdanova
2005
Maratona klubs/Bogdanovu ģimene
V1
Ingus
Bogdanovs
2001
Maratona klubs/Bogdanovu ģimene
V1
Markuss
Voitečko
2002
VB2
Jānis
Lūsis
2010
VB4
Dāvids
Lūsis
2006
SNE1
Līvija
Mālniece
1955
V4
Armands
Saušs
1975
S3
Linda
Jonīte
1988
VB3
Roberts
Nīmanis
2008
V40
Valdis
Ņilovs
1975
Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/SC Ogre
S1
Veronika
Škņevska
2005
S3
Svetlana
Škņevska
1982
V3
Mihails
Škņevskis
1985
V3
Denis
Mireckis
1981
S3
Aleksandra
Mirecka
1979
V20
Gatis
Vilaks
1989
S1
Emīlija
Vekmane
2007
S3
Aleksandra
Mirecka
1979
S20
Amanda
Ciguze
1997
SNE1
Olga
Klyavinya
1961
VB1
Kaspars
Puriņš
2013
Puriņi
SN1
Aija
Puriņa
1984
Puriņi6
VB3
Gustavs
Liekmanis
2008
Nīkrāces pamatskola
VB2
Justs
Liekmanis
2010
Nīkrāces pamatskola
VB2
Timurs
Zerebcovs
2011
VB1
Damirs
Zerebcovs
2014
S4
Iveta
Bunce
1976
Bogdanovu ģimene
SN20
Iveta
Bunce
1976
Bogdanovu ģimene
SB4
Viktorija
Bogdanova
2007
Maratona klubs/Bogdanovu ģimene
S3
Lauma
Petrovska
1984
SB2
Monta
Petrovska
2011
S4
Ieva
Valintele
1978
VB2
Gatis
Feizaks
2011
V20
Aigars
Puriņš
1994
"Puriņi"
V3
Salvijs
Petrovskis
1982
V20
Māris
Puriņš
1989
Puriņi
S4
Rēzija
Aizupiete
1975
VB2
Stefans
Aizupietis
2010
VB4
Ernests
Aizupietis
2007
S1
Marta
Špundzāne
2000
S1
Alise
Josta
2004
S1
Katrīna
Špundzāne
2003
SNE1
Ieva
Sakne
1979
S5
Diāna
Josta
1963
SNE1
Rudīte
Sakne
1956
VNE1
Mihails
Jakušenoks
1940
V20
Mārtiņš
Petrovskis
1993
V1
Raivis
Porietis
1999
S1
Linda
Miltiņa
2006
Miltiņi
V1
Artūrs
Miltiņš
2002
Miltiņi
SNE1
Zanda
Miltiņa
1976
Miltiņi
VNE1
Raimonds
Miltiņš
1976
Miltiņi
S30
Ineta
Jerofejeva
1987
JERO
SB1
Selīna
Jerofejeva
2014
JERO
SB1
Felicita
Jerofejeva
2012
JERO
V20
Edvarts
Emersons
1996
SB3
Elīna
Kijaško
2008
VB2
Adrians Ričards
Leikarts
2010
SB1
Agnese
Holcmane
2013
SB2
Viktorija
Lange
2010
Langes
SB1
Sofi
Lange
2012
Langes
S2
Anastasija
Geraseva
1998
SPORTLAT
S1
Megija
Kuzmina
2001
S4
Ludmila
Vazdiķe
1975
V5
ROMUALDS
MINICKIS
1953
JŪRMALA
VB1
Gustavs
Bērze
2013
Bērzes
S30
Kristīne
Bērze
1981
Bērzes
V30
Einārs
Bērze
1980
Bērzes
S2
Aija
Štāle
1992
V2
Raivis
Drozds
1992
V3
Roberts
Ciemiņš
1986
S2
Liene
Fībiga
1992
S4
Ilvija
Grūba
1976
VB4
Iraklis
Mentešašvili
2007
VB3
Vladislavs
Juvčenko
2008
SB3
Kira
Juvčenko
2008
S3
Oksana
Juvčenko
1979
S30
Gunita
Daldere
1984
V40
Edijs
Vilnis
1974
VSK Noskrien
S3
Kristīne
Litčenko
1986
S20
Amanda
Ciguze
1997
S20
Ieva
Strazdiņa
1989
VB3
Ričards
Miķēns
2008
VB3
Ēriks
Celms
2009
Riteņvasara
VB2
Rihards
Celms
2011
Riteņvarsara
SNE1
Daina
Celma
1982
Riteņvarsara
S3
Gunita
Kaļva
1985
S20
Margarita
Skaba
1996
Apelsīni
V20
Kārlis
Evertovskis
1990
Glaive.pro
V20
Aigars
Rubenis
1993
Apelsīni
S20
Jekaterina
Meļehova
1994
Apelsīni
V30
Aleksandrs
Kulaks
1981
Apelsīni
V40
Viktors
Griņevičs
1976
ABC Software
V2
Janeks
Rumbergs
1998
SNE1
Mudite
Pinkovska
1959
nujovesels
VB3
Kārlis
Cīmurs
2009
Cīmurēni
VB1
Viesturs
Cīmurs
2014
Cīmurēni
SNE1
Anastasija
Kučinska
1983
S1
Loreta
Neusa-Luca
2006
VB4
Niks
Kārkliņš
2007
VB4
Mārtiņš
Skrastiņš
2007
V20
Jānis
Ozols
1991
SNE1
Inese
Skrastiņa
1970
SNE1
Nikola
Skrastiņa
2004
VB3
Markuss
Markuss
2009
S2
Laura
Arāja
1992
V4
Helmuts
Limmers
1973
Born to run
SB4
Amelija
Šalaja
2007
S10
Viktorija
Bogdanova
2007
Maratonu klubs/Bogdanovu ģimene
SNE1
Vizma
Gaujeniete
1958
V1
Iļja
Ivenkovs
2002
Dievi
S1
Anna
Frolova
2002
Dievi
S1
Anna
Frolova
2002
Dievi
VB3
Mārcis
Rēdlihs
2008
SB1
Tince
Rēdliha
2013
SNE1
Iveta
Rēdliha
1977
V2
Andris
Ivanovs
1994
S2
Veronika
Samusenko
1998
VN4
Jūnijs
Vilsons
1940
nujo vesels
S3
Zita
Zariņa
1980
-
SN4
Aina
Vilsone
1941
Nūio Vesels
V2
Vladislavs
Krancs
1995
-
V2
deniss
kovalisins
1995
V30
Reinis
Strāders
1985
S1
Samanta
Berga
2005
VB4
Kristians
Bergs
2007
SB1
Laima Gabriela
Kadiķe
2014
VB2
Toms
Petrošs
2011
VB1
Edgars
Boids
2014
V1
Sandis
Konovs
2001
Folkmaņi
V1
Ralfs
Konovs
2004
Folkmaņi
V3
Andrejs
Leontjevs
1985
S20
Līva
Lazdiņa
1995
SB2
Glorija
Krasikova
2010
Banda
S20
Līna
Lazdiņa
1995
VB1
Roberts
Krasikovs
2014
Banda
VB4
Oskars
Grava
2006
RIKPV
VB1
Alberts
Grava
2014
RIKPV
SB1
Amēlija
Krasikova
2015
Banda
V1
Patriks
Žvīgurs
2000
S20
Madara
Vdovičenko
1997
S20
Madara
Vdovičenko
1997
VNE1
Juris
Balodis
1970
Balodīši
S4
Dace
Kozlovska
1977
Outdoor Training Club
V3
Aigars
Dakteris
1982
Outdoor Training Club
SNE1
Iveta
Balode
1975
Balodīši
VN30
Feoktists
Pušņakovs
1952
Active AP Aglona
VB3
Krišjānis
Balodis
2009
Vaivaru pamatskola
SB3
Anna
Drazdovska
2008
Majoru vsk.
VB4
Valters
Drazdovskis
2006
Majoru vsk.
V1
Ričards
Balodis
2003
Majoru vsk.
V20
Nikita
Horosevs
1993
S2
Anna
Žīgure
1990
SB1
Zane
Žīgure
2014
V4
Ainārs
Kravalis
1970
Siguldas maratona klubs
SNE1
MAIRITA
KRISTAPSONE
1973
SNE1
Solvita
Matiņa
1971
VB3
ARKĀDIJS
KRISTAPSONS
2009
S2
Krista
Lorence
1992
V20
Māris
Ravžajevs
1994
VB4
Eduards
Aļeiņikovs
2006
Sprīdītis
VB4
Vladislavs
Kravcovs
2006
Sprīdītis
VB4
Deniss
Kreslovs
2007
Sprīdītis
VB3
Andrejs
Upītis
2009
Sprīdītis
VB1
Artūrs
Upītis
2012
Sprīdītis
VB3
Gunārs
Privalovs
2008
Sprīdītis
VB2
Aleksandrs
Kravcovs
2011
Sprīdītis
VB3
Adrians
Grazulis
2008
Laikam sava
SN20
Agnese
Smiltniece
1971
Nūjo ar vēju
VB3
Tomass
Ramulis
2008
Laikam sava
S2
Karīna
Grečuhina
1989
S2
Sintija
Buholte
1993
VB1
Kristiāns
Kauliņš
2012
S2
Karīna
Goluba
1994
SNE1
Gunta
Skromane
1966
SB2
Gabriela
Asarīte
2011
S10
Andra
Brinkmane
1999
SB3
Nikija Dana
Muravjova
2008
V20
Artūrs
Rundzāns
1989
Selonija
VB4
Emīls Edvards
Vegmanis
2006
Individuāli
S4
Una
Klīve
1969
V1
Emīls Edvards
Vegmanis
2006
Individuāli
V1
Kristaps
Firkuss
2000
V1
Mārcis
Kairišs
2008
S4
Ieva
Tīruma
1974
VB1
Marks
Poga
2015
-
V20
Vladislavs
Sitčihins
1993
S20
Ieva
Ozoliņa
1992
S3
Jūlija
Gušča
1982
VASSI skrien
V2
Andris
Melnis
1990
VSK Noskrien
V40
Konstantīns
Artjuhins
1974
V30
Guntis
Zvīgulis
1980
VN2
Igors
Nikolajevs
1968
SN2
Olga
Nikolajeva
1966
V1
Emīls
Smildziņš
2006
Majoru vsk.
VB4
Emīls
Smildziņš
2006
Majoru vsk.
SNE1
Ruta
Valdmane
1948
V3
Renats
Nikitins
1981
V1
Damirs
Nikitins
2009
V30
Deniss
Ozols
1980
V10
Deniss
Ozols
2005
V3
Daniels
Rekis
1983
VB2
Ralfs
Goldšteins
2011
SN4
Rasma
Kalniņa
1948
Rīga
S40
Sandra
Abersone
1969
S30
EVITA
HOIERE
1985
S4
Natalia
Shulzhenko
1971
SB4
Stanislava
Shulzhenko
2006
V30
Konstantīns
Krjačko
1981
Ronako
VB4
Aleksandrs
Grīnbergs
2007
Majoru vsk.
S2
Jekaterina
Solovjova
1994
SB3
Annija Kļava
Kļava
2008
V1
Toms
Potapovs
2001
V30
Kristaps
Kaimiņš
1979
V50
Gints
Putniņš
1968
S5
Ineta
Aulika
1962
V30
Sandijs
Madrēvičs
1980
SS Sonderkommando
V1
Linards
Balodis
2002
S2
Renāte
Balode
1997
SB2
Viktorija
Reppo
2010
V1
Artjoms
Petrovs
2001
VB2
Niks
Tinte
2010
VB4
Ričards
Tinte
2006
S1
Agija Dace
Bidiņa
2001
V5
Valdis
Bogdanovs
1948
Bogdanovu ģimene
S2
ANNA
ZAVODILOVA
1989
SB2
Madara
Kalniņa
2011
S20
Pārsla
Dambe
1991
VB1
Arturs
Aleksandrovs
2015
SN3
Gunta
Broka
1956
Nūjo vesels
V3
Martins
Jurjāns
1987
SB1
Darja
Jurjāne
2014
VB3
Markuss
Jurjāns
2008
S3
Indra
Kiršteine
1983
VB4
Elvijs
Šnepsts
2007
S20
Jekaterina
Sohareva
1992
VB4
Reinis
Šnepsts
2007
VB4
Mikus
Menska
2007
SN2
Lubova
Sokolovska
1976
-
SN1
Vera
Sokolovska
2000
-
SB1
Andrea
Bambule
2016
VB4
Marks
Vavilovls
2007
SB4
Luīze
Adamoviča
2007
Jelgavas 4.sākumskola
SB4
Evelīna
Balode
2006
Jelgavas 4.sākumskola
SB4
Agneta
Bundzeniece
2006
Jelgavas 4.sākumskola
SB4
Madara
Geidāne
2006
Jelgavas 4.sākumskola
VB4
Ritvars
Grants
2006
Jelgavas 4.sākumskola
VB4
Emīls
Biķernieks
2006
Jelgavas 4.sākumskola
S3
Marina
Petrova
1984
SB4
Anna
Kalaža
2006
Jelgavas 4.sākumskola
V5
Aleksandrs
Fjodorovs
1962
Kauguru vsk
SB2
Sofija
Petrova
2010
VB4
Reinis
Kalējs
2006
Jelgavas 4.sākumskola
SB4
Agnija
Kraslovska
2006
Jelgavas 4.sākumskola
VB4
Rafaels
Krasņikovs
2006
Jelgavas 4.sākumskola
VB4
Roberts
Kudums
2006
Jelgavas 4.sākumskola
VB4
Reinis
Ovsijenko
2006
Jelgavas 4.sākumskola
VB4
Artis
Plikšs
2006
Jelgavas 4.sākumskola
SB4
Megija Anna
Puķīte
2006
Jelgavas 4.sākumskola
SB4
Krista Līva
Rutenberga
2006
Jelgavas 4.sākumskola
SB4
Selīna Marta
Sarkisjane
2006
Jelgavas 4.sākumskola
SB4
Elizabete
Spalve
2006
Jelgavas 4.sākumskola
VB4
Gustavs
Strautnieks
2006
Jelgavas 4.sākumskola
SB4
Amanda
Zeltiņa
2006
Jelgavas 4.sākumskola
S1
Emīlija
Vahere-Abražune
2007
S1
Evelīna
Vahere-Abražune
2005
S3
Anita
Vahere-Abražune
1980
V40
Agris
Neilands
1975
S1
Katrīna
Jeršova
2005
kauguru vsk
SB3
Odrija
Neilande
2009
S1
Vlada
Mošenko
2005
Kauguru vsk
S1
Hanna Evelīna
Neilande
2000
V2
Valdis
Bogdanovs
1997
Maratona klubs/Bogdanovu ģimene
S1
Karīna
Mellace
2005
maratona klubs
V10
Oskars
Eglītis
2000
V10
Oskars
Eglītis
2000
S1
Tija
Zariņa
2005
S1
Karīna
Mellace
2005
maratona klubs
S3
Marta
Mellace
1981
V3
Kaspars
Mellacis
1980
VB2
Ritvars
Stivriņš
2011
VB1
Erlands
Stivriņš
2014
S1
Jekaterina
Purigina
2000
KAUGURU VSK
VB1
Renārs
Munkevics
2012
SB3
Lauma
Munkevica
2009
S40
Baiba
Rijniece-Zviedre
1971
SNE1
Simona
Birkenberga
1991
Saldus
S40
Līga
Naumova
1978
S1
Anastasija
Veselkova
2001
Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola
VB4
Germans
Vlasenko
2007
SNE1
Ņina
Perro
1937
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Olga
Daņiļčika
1944
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Nadežda
Petrova
1952
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Mukarama
Plata
1945
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Lidija
Pečnikova
1940
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Ludmila
Budreviča
1950
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Galina
Stirmanova
1949
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Tamara
Batirskaja
1940
Jūrmalas VVSPC
VNE1
Aleksejs
Beļevičs
1978
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Irīna
Sažeņina
1976
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Aija
Siltāne
1962
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Gaļina
Radionova
1957
Jūrmalas VVSPC
VNE1
Vitālijs
Lancetovs
1982
Jūrmalas VVSPC
VNE1
Andrejs
Dubiņins
1977
Jūrmalas VVSPC
VN1
Jānis
Gūtmanis
1980
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Olga
Savčenko
1967
Jūrmalas VVSPC
SN1
Kristīne
Ķēniņa
1991
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Agata
Homenko
1985
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Jeļena
Pogodina
1962
Jūrmalas VVSPC
VNE1
Dmitrijs
Pogodins
1957
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Inita
Videniece
1971
Jūrmalas VVSPC
S1
Abigeila
Keirāne
2002
Jūrmalas VVSPC
S1
Heilija Laima
Keirāne
2005
Jūrmalas VVSPC
S3
Inga
Keirāne
1980
Jūrmalas VVSPC
V40
Arguts
Keirāns
1976
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Irēna
Zutlevica
1957
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Vaira
Žeigure
1936
Jūrmalas VVSPC
VNE1
Pēteris
Briška
1951
SNE1
Ināra
Bandola
1947
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Eulalija
Bolinska
1946
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Skaidrīte
Kapitoviča
1954
Jūrmalas VVSPC
VB3
Markuss
Podinskis
2008
Brāļi Podinski
VB2
Matīss
Ozolińš
2010
VB2
Regnārs
Podinskis
2010
Brāļi Podinski
S3
Māris
ozolińš
1979
SB3
Annija
Ozoliņa
2008
S1
Eva
Goba
2005
VB1
Markuss
Goba
2012
SB3
Monta
Rasa
2008
Majoru vidusskola
VB2
Toms
Rasa
2010
Majoru vidusskola
V3
Gatis
Leskovičs
1980
V3
Gatis
Leskovičs
1980
V1
Aleksejs
Lacs
2005
Kauguru VSK
S1
Nellija
Naumova
2006
S1
Valerija
Merisjova
2002
KAUGURU VSK
S40
Sandra
Leimane
1972
S1
Evelīna
Tranholma
1999
Majoru vidusskola
V1
Aleksejs
Lacs
2005
Kauguri vsk
S1
Lolita
Frolova
2002
Kauguru VSK
VB2
Patriks
Sviklis
2011
VB1
Markus
Sviklis
2012
V2
Andris
Saldons
1996
Matisons Runner's Club
VB4
Nauris
Punkstiņš
2006
-
V1
Nauris
Punkstiņš
2006
V30
Jevgeņijs
Gončaruks
1985
GONCHARUK FAMILY
VB1
Gončaruks
Iļja
2012
GONCHARUK FAMILY
S3
Olga
Vasiļjeva
1980
SB2
Oļesja
Vasiļjeva
2010
VB1
Aleksandrs
Starovoitovs
2012
V40
Maris
Gutmanis
1976
V1
Georgijs
Kristapsons
2004
SNE1
Vija
Brovacka
1964
Jūrmalas VVSPC
SNE1
Vera
Kalnina
1961
Jūrmalas VVSPC
VN1
Anrijs
Pušņakovs
2001
Active AP
SB1
Nellija
Rubina
2012
V3
Andrejs
Djatlo
1984
S3
Marina
Sergejeva
1985
SB3
Marta
Pētersone
2009
SN2
Anna
Jurkevica
1973
SB2
Martina
Butkeviča
2010
V5
Aldis
Cimdiņš
1960
V40
Aleksandrs
Balodis
1969
Maratona Klubs
SNE1
Silvija
Tolmane
1981
VNE1
Rūdolfs
Rags
1984
S4
Svetlana
Matvejeva
1973
V1
Justins
Matvejevs
2010
V1
Vadims
Matvejevs
2001
SB1
Rebeka
Rauza
2016
V30
Armen
Nalbandian
1980
VB2
Adrians
Brencis
2010
SB3
Elizabete
Aldermane
2009
SB1
Tīna
Aldermane
2015
SB1
Jekaterina
Kosareva
2013
VB2
Ralfs
Kalniņš
2010
Kalniņi
SB3
Jana
Beļesova
2009
SB3
Valērija
Sacura
2008
V1
Edvīns
Beļesovs
2005
Kauguru vsk
S4
Agnese
Liepa
1978
Lieliskais četrinieks
V3
Andris
Esītis
1980
Lieliskais četrinieks
SB4
Katrīna
Liepa
2007
Lieliskais četrinieks
SB1
Sofia
Liepa
2012
Lieliskais četrinieks
VB4
b
m
2006
Jelgavas 4.sākumskola
VB2
Andrejs
Stoļarovs
2010
VB4
Kristers
Litaunieks
2007
Jelgavas 4. sākumskola
VNE1
Gatis
Truksnis
1969
VB4
Roberts
Tomass
2007
Jelgavas 4. sākumskola
VB4
Ņikita
Voisets
2007
Jelgavas 4. sākumskola
VB4
Kristaps
Kravalis
2007
Baldones Vieglatlētikas nodaļa
VB1
Raivis
Kravalis
2012
VB3
Adrians Uvis
Valdmanis
2008
Jelgavas 4. sākumskola
SB4
Laura
Goslere
2007
Jelgavas 4. sākumskola
SB4
Evelīna
Talkuškina
2007
Jelgavas 4. sākumskola
SNE1
Rita
Sproģe
1976
VNE1
Ņikita
Ņikoforovs
1983
VNE1
Jānis
Lediņš
1964
SNE1
Anita
Adiāne
1968
SNE1
Dace
Riņķe
1959
VNE1
Arturs
Grants
1967
VNE1
Edgars
Stobovs
1974
SNE1
Ingrīda
Vilkārse
1963
SNE1
Ingūna
Auniņa
1956
S1
Terēze Estere
Grants
2004
S1
Emīlija Paula
Andersone
2004
VB4
Kristians
Eltermanis
2007
Jelgavas 4. sākumskola
SB4
Estere
Kalniņa
2007
Jelgavas 4. sākumskola
VB4
Mārtiņš Arnolds
Pārups
2007
Jelgavas 4. sākumskola
S1
Marija
Poņatovska
2002
KVS
VB4
Einārs
Grasmanis
2007
Jelgavas 4. sākumskola
S20
Ieva
Zuberga
1990
VB4
Valērijs
Viktorovs
2007
V1
Voskoboiev
Andrey
2005
Kauguru vsk
VB4
Ralfs
Kazāks
2007
Jelgavas 4. sākumskola
S1
Alise
Jokšiene
2005
Kauguru vsk
VB4
Mikus
Menska
2007
Jelgavas 4. sākumskola
SB4
Paula
Klints
2007
Jelgavas 4. sākumskola
SB4
Everita
Proševa
2007
Jelgavas 4. sākumskola
VB4
Reinis
Smilga
2007
Jelgavas 4.sākumskola
VB4
Henrijs
Diržinis
2007
Jelgavas 4. sākumskola
SB4
Rēzija
Liepiņa
2007
Jelgavas 4. sākumskola
VB4
Klāvs
Krūmiņš
2006
Jelgavas 4. sākumskola
S30
Jevgēnija
Ziņģe
1984
Swedbank komanda
VN2
Raimonds
Auziņš
1966
Nūjo ar vēju
SNE1
Ruta
Galina
1970
S1
Valerija
Dudaka
2001
SNE1
Ruta
Galina
1970
SB3
Beāte
Buka
2008
Kuldīgas sporta skola
SB2
Luīze
Buka
2011
Kuldīgas sporta skola
SB3
Luize
Aizupe
2008
Kauguru vsk
V2
Oļegs
Pogodkins
1992
SB1
Tīna
Vēze
2012
SB1
Līva
Vēze
2013
S20
Zane
Eltermane
1990
V30
Ritvars
Osis
1987
Vitjox
VB2
Rihards
Strazdiņš
2011
VB1
Valters
Strazdiņš
2013
SN10
Anita
Čuhnova
1985
-
S2
Ilze
Ilze
1993
S2
Ilze
Vilciņa
1993
V40
Janis
Markulis
1973
SN1
Aleksandra
Trabo
1994
s.sk. Ābelīte
SN2
Ilona
Andrejeva
1969
s.sk. Ābelīte
V20
Rolands
Parasigs-Parasiņš
1992
VALTERI
SN2
Marina
Saldone
1967
s.sk. Ābelīte
VB1
Kristaps
Rožkalns
2012
SN2
Inga
Reinfelde
1965
s.sk. Ābelīte
S2
Esmeralda
Kazaka
1994
SB4
Luīze
Ziemele
2007
Majoru vsk.
SB4
Elīza
Ģēģere
2007
Majoru vidusskola
VB3
Gustavs
Zariņš
2009
Majoru vidusskola
V20
Artūrs
Leitlands
1992
SK Ozolnieki
V30
Pauls
Vītols
1980
S20
Elīna
Lūse
1990
Lūši
VB1
Renārs
Lūsis
2015
Lūši
SB2
Elizabete
Kamola
2010
SB3
Rihanna
Ponomarjova
2009
SB4
Eva
Pavlova
2006
SB1
Margrieta
Repša
2013
S5
Anna
Grāmatniece
1962
S1
Ella Eda
Loze
2001
V3
Mareks
Loze
1979
V30
Jānis
Banders
1979
V1
Vlads
Sorokotjaga
2005
KVS
V1
Vladlens
Fedosiks
2001
1
S2
Simona
Garkule
1990
Kauguru VSK
SN2
Ilze
Bašena
1974
V3
Vladimirs
Nosiks
1987
Kauguru VSK
V20
Harijs
Heislers
1991
V2
Igors
Jevmentjevs
1994
V2
Madara
Ustinova
1992
Nav
S2
Irena
Bogdanoviča
1989
1
S1
Polina
Mjasnikova
2005
Kauguru vsk
S1
Katrīna
Novohacka
2005
Kauguru vsk
SB1
Karolīna
Jubele
2015
P.i.i."Māra"
S4
Olesja
Antonova
1978
SB1
Uļjana
Mjasnikova
2013
V30
Mareks
Jevtuhs
1988
S4
Gaļina
Amoliņa
1977
Kauguru Vidusskola
S2
Jana
Bužinska
1993
V3
Intars
Abražuns
1980
S1
Marija
Amoliņa
2004
Kauguru vidusskola
S1
Kristīne
Marfutina
2005
KAUGURU VSK
S1
Emīlija
Cēbere
2005
Kauguru VSK
S1
Polina
Lubnina
2005
KAUGURU VSK
S1
Sofija
Rodionova
2005
KAUGURU VSK
S1
Anastasija
Lubnina
2005
KAUGURU VSK
S1
Polina
Lubnina
2005
KAUGURU VSK
S1
Daniela
Dumbure
2005
KAUGURU VSK
S1
Daniela
Dumbure
2005
KAUGURU VSK
S1
Daniela
Dumbure
2005
KAUGURU VSK
S1
Daniela
Dumbure
2005
KAUGURU VSK
S1
Daniela
Dumbure
2005
KAUGURU VSK
S1
Daniela
Dumbure
2005
KAUGURU VSK
S1
Daniela
Dumbure
2005
KAUGURU VSK
S1
Daniela
Dumbure
2005
KAUGURU VSK
S1
Daniela
Dumbure
2005
KAUGURU VSK
V1
German
Nikitin
2005
KAUGURU VSK
S5
Zita
Štrausa
1964
S3
Daiga
Veldre
1983
V4
Ēriks
Veldre
1977
SNE1
Irina
Kaļiņina
1960
nūjošana
SB1
Tīna
Siliņa
2014
S3
Gaļina
Mežecka
1985
V30
Raivo
Pienis
1979
ASK PATRIA
S1
Amanta
Tolmane
2002
KVS
S3
Diāna
Kārkliņa
1980
S3
Ilvija
Kokina
1987
SB2
Laura
Tālberga
2010
SB1
Anete
Tālberga
2012
S3
Gundega
Careva
1982
S3
Inese
Staškeviča
1981
S1
Anna Marija
Glaskova
2002
KVS
SB1
Veronika
Čerņecova
2014
S2
Līva
Kuharenko
1994
V2
Artūrs
Karulis
1995
VB2
Olivers
Frolovs
2011
SB3
Emīlija
Frolova
2009
V4
Janeks
Frolovs
1977
S20
Anete
Grandāne
1993
JOE LATVIJA
S20
Agnese
Kalēja
1994
V3
Toms
Jansons
1981
S1
Ance
Niedra
2001
V20
Agnis
Stulpinskis
1993
Valmiera VK
SB4
Agate
Osīte
2007
Majoru vidusskola
VB4
Eduards
Komarovs
2007
Majoru vidusskola
S1
Elīna
Pinne
1999
VBSS
VN2
Atis
Skrastiņš
1965
S3
Anda
Kalniņa
1983
S3
Diana
Zvirgzda
1986
Riga
V1
Donats
Kontenis
2006
Kauguru vsk
V1
Kristaps
Saule
2002
Kauguru vsk
V1
Reinis Eduards
Paulis
2000
S30
Dace
Rozenberga
1980
S2
Anna
Zvejniece
1991
SB1
Laura
Valtmane
2014
vsk.noskrien
V20
Raimonds
Kairišs
1994
S30
Aija
Svikle
1984
SK Tērauds
S30
Iveta
Čopa
1980
SB4
Sanija
Bizika
2006
V20
Raimonds
Ronis
1989
Pats Sev Čempions / LMT
SB2
Monta
Bizika
2010
S20
Olga
Sparāne
1990
SNE1
Iļja
Potapovs
2008
SNE1
Jana
Smirnova
1976
VB1
Rojs
Valtmanis
2016
vsk.noskrien
SB2
Keita
Šmite
2010
Olaine
V10
Andrejs
Solovjovs
2005
KAUGURU VSK
S20
Zaiga
Smikarste
1991
V1
Maksims
Sokolovkis
2005
KAUGURU VSK
S1
Vladislava
Fainziļberga
2003
S1
Alise Kitija
Pabērza
1999
V2
Alvis
Pabērzs
1994
S2
Anastasija
Baranova
1998
S2
Alīna
Baranova
1989
S2
Alise
Narovska
1993
VB4
Markuss Raivo
Rebinka
2006
Olaine
SB1
Emma
Veidemane
2014
S3
Jolanta
Stūraine
1983
SB1
Ilva
Veidemane
2016
SB1
Katrīna
Veidemane
2016
V3
Artūrs
Veidemanis
1983
S3
Ilva
Veidemane
1982
S2
Anna
Mašošina
1998
S2
Diāna
Zubareva
1997
Kauguru vsk.
S1
Renata
Zubareva
2003
KAUGURU VSK
S30
Ieva
Zariņa
1987
VB1
Roberts Daniels
Markuss
2014
SB2
Ksenija
Lomova
2010
VB1
Timurs
Lomovs
2015
SB1
Nikoleta
Laseviča
2012
VB1
Ramils
Lasevičs
2015
VB2
Ēriks
Veldre
2010
VB2
Martins
Tomaševics
2011
S20
Monta
Eglīte
1991
SB1
Emīlija
Markuse
2016
SB4
Elīza
Tomaševica
2007
V30
Ivars
Borisovs
1980
SNE1
Daiga
Novicka
1967
Snigas vingrośanas klubiņś
S1
Katrina
Strīķe
2001
Snigas vingrośanas klubs
V40
Arnolds
Zvilnis
1974
S4
Olga
Drice
1972
SNE1
Lilita
Dzene
1965
V5
Einārs
Mednis
1965
Pabaso.lv
SNE1
Gunta
Purmale
1961
SN1
Sintija
Lorence
1988
VN1
Jānis
Krūze
1983
V20
Gatis
Grandāns
1991
SN2
Ināra
Barvika
1962
Nūjo priekam
S4
Aija
GURTIŅA
1970
S2
Julija
Zabinako
1990
VB3
Ingars
Gurtiņš
2008
S20
Ieva
Ziemele
1992
V1
Francis
Gurtiņš
2005
SB1
Enija
Ziemele
2014
V30
Guntis
Jēkabsons
1982
VB2
Kristers
Jēkabsons
2010
SB3
Ance
Aspere
2009
Jasperi
VB2
Ādams
Aspers
2010
Jasperi
VB4
Patriks
Prauliņš
2007
VB1
Kristers
Milbergs
2014
S2
Anastasija
Moļvinska
1989
V2
Andrejs
Leonovs
1990
SiSiDras
S2
Madara
Alksne
1990
SiSiDras
S2
Madara
Alksne
1990
SiSiDras
V40
Oļegs
Gurejevs
1973
Ilmājas Kojoti
S4
Jeļena
Gurejeva
1975
Ilmājas Kojoti
S10
Paula
Gurejeva
1999
Ilmājas Kojoti
VB2
Kristiāns
Kostoprajevs
2010
VB1
Sebastiāns
Kostoprajevs
2014
SB3
Zane
Vilne
2009
SB1
Agnese
Vilne
2013
SNE1
Agnija
Lubgane
1959
Snigas vingrotāju klubs
S30
Kristīne
Karsa
1980
V1
Roberts Kārlis
Karss
2007
SS Arkādija
V30
Rūdolfs
Karss
1981
V1
Artūrs Jānis
Karss
2002
SS Arkādija
SB1
Patrīcija
Stravinska
2012
S20
Laura
Muštukova
1992
Viena pati.
S3
Līga
Pauliņa
1988
Tik uz priekšu!
V3
Uldis
Pommers
1982
Tik uz priekšu!
V1
Dāvis
Pavlovičs
2006
V20
Normunds
Čanižs
1991
S20
Endija
smikarste
1998
S3
Anna
Sile
1986
S2
Lauma
Poda
1990
SNE1
Baiba
Savicka
1993
S2
Renāte
Petrusa
1995
SNE1
Egita
Petrusa
1970
SB2
Tīna
Petrusa
2010
V2
Leonīds
Krasikovs
1992
S3
Sandra
Strēle
1984
VB3
Endijs
Strēlis
2008
S2
Anastasija
Peskova
1990
V20
Valdis
Ceics
1989
S3
Jautrīte
Pedāne
1986
SB3
Anastasija
Semjonova
2009
V3
Nikolajs
Semjonovs
1987
V2
Artūrs
Enikovs
1994
SB1
Anna
Karsuma
2013
VB1
Mārtiņš
Viļumsons
2015
SN2
Anda
Gaile
1969
V20
Bertram
Madura
1995
V30
Māris
Strazdiņš
1984
S2
Valentina
Abrazeja
1993
S2
Anastasija
Drice
1990
Smile
S30
Evija
Brokovska
1988
Ārsta labā roka
S2
Dārta Arta
Medne
1996
S1
Luīze
Ansone
2006
Lēnīši
S1
Luīze
Ansone
2006
Čempītes vs Lēnītes
S1
Marta
Līcīte
2006
Čempītes vs Lēnītes
S4
Sanija
Reiziņa
1976
Čempītes vs Lēnītes
S3
Viktorija
Druviete
1983
Jenots
V2
Nikolajs
Vaskainis
1995
Regbija klubs Jūrmala
S10
Terēze
Urbāne
2001
V1
Artis Miks
Vītols
2003
Regbija Klubs Jūrmala
V1
Kristers
Cinis
2003
V4
Guntis
Vītols
1971
S2
Megija
Drunka
1998
Vērdiņš
V2
Anrijs
Janševskis
1997
Vērdiņš
S20
Dace
Ziemele
1995
V2
Mārtiņš
Strods
1990
V30
Kristaps
Ausmanis
1986
S2
Madara
Dabare
1990
VB4
Kristofers
Kalniņš
2007
Majoru vidusskola
SB3
Patrīcija
Kalniņa
2009
Majoru vidusskola
SB2
Anna
Anušēvica
2010
S3
Jekaterina
Orlova
1982
S4
Ilze
Urbāne
1969
S4
Sandra
Viekale - Gasjūne
1978
V1
Toms
Viekals - Gasjūns
2010
S1
Elīza
Viekale - Gasjūne
2003
V4
Armīns
Gasjūns
1978
VB4
Filips
Bībers
2007
Bīberi
SB2
Lauma
Bībere
2011
Bīberi
V30
Zigmunds
Bībers
1981
Bīberi
S3
Sanita
Kazāka
1981
V30
Igors
Bankovskis
1987
-
S40
Ineta
Korneja
1973
VSK Noskrien
S3
Viktorija
Turkiva
1984
V5
Ilgvars
Graudužis
1962
SB1
Veronika
Tokareviča
2012
S2
Elvita
Gēce
1996
S2
Maija
Ķud
1990
V2
Oskars
Zāģeris
1991
S1
Megija
Kundra
2007
V2
Kristaps
Zālītis
1995
Folkmaņi
VB1
Mārtiņš
Saulītis