Latvijas Velo Svētki Olainē

Sākusies reģistrācija 19.augustā gaidāmajiem Latvijas Velo Svētkiem Olainē!

 

 

 

Piesakies kādā no sev piemērotākajām distancēm:

Sporta šosejas distance (75 km).

Sporta distancē drīkst piedalīties tikai UCI atzīto nacionālo federāciju licencētie sportisti. Dalībniekiem, kas startējuši sporta distancē, aizliegts piedalīties tautas šosejas distancē. Sporta distancē finišēšanai tiek noteikts laika limits 2,5 h (laika limita uzskaite sākas no starta šāviena brīža) vai 10 min aiz pamata grupas, šiem dalībniekiem ir jākāpj sacensību beigu auto (slota) vai arī jāturpina kustība līdz sacensību starta/finiša zonai pēc ceļu satiksmes noteikumiem (CSN). Dalībnieki kuri neiekļausies laika limitā, nedrīkstēs šķērsot finiša līniju. Sporta distancē atļauts startēt tikai ar tradicionālajiem šosejas sporta velosipēdiem, kas paredzēti braukšanai grupas braucienā. Katrai pieteiktajai komandai līdzi distancē varēs doties viena tehniskās palīdzības automašīna, automašīnas vadītājam un mehāniķim nepieciešama LRF vai UCI atzīto nacionālo federāciju izsniegta licence.

 

Tautas šosejas distance (45 km).

Dalībniekiem, kas startējuši sporta distancē, aizliegts piedalīties Tautas distancē. Tautas distancē aizliegts startēt ar sporta tandēmiem un velosipēdiem, kas aprīkoti ar guļ stūrēm, kā arī ar velosipēdiem, kam nav bremzes ( tā sauktajiem fiksīšiem ). Distances veikšanas laikā satiksme īslaicīgi tiek apturēta abos braukšanas virzienā(os) - trases ir daļēji slēgtas satiksmei, līdz ar to, lūdzam, vietās, kur satiksme netiek apstādināta, ievērot CSN prasības. Tautas distancē tiek noteikts laika limits trases veikšanai – 2,5 stundas (laika limita uzskaite sākas no starta šāviena brīža). Dalībnieki, kuri neiekļausies laika limitā, nedrīkstēs šķērsot finiša līniju.

 

MTB distance (30-45 km).

Trase marķēta šķēršļotā maršrutā (lauku, mežu, zemes ceļi) MTB distancē atļauts startēt no 13 gadu vecuma.  Laika limits 2,5 stundas. Trases veikšanas laika limits  stundas (laika limita uzskaite sākas no starta šāviena brīža). Dalībnieki kuri neiekļausies laika limitā, nedrīkstēs šķērsot finiša līniju. Distances veikšanas laikā satiksme īslaicīgi tiek apturēta abos braukšanas virzienā(os) - trases ir daļēji slēgtas satiksmei, līdz ar to, lūdzam, vietās, kur satiksme netiek apstādināta, ievērot CSN prasības.

 Ģimeņu distance (8 km). Trases segums 100% asfalts. Trases veikšanas laika limits 45 min. Dalībnieki kuri neiekļaujas laika limitā, nedrīkstēs šķērsot finiša līniju.

 

Bērnu distance (0.3-1 km)

Distance veidota Starta/Finiša zonā.

 

Starta / Finiša zona:

Olainē, Zemgales ielā, pretim Olaines Mežaparka estrādei.

REĢISTRĀCIJA:

 - Jautājumus par reģistrēšanos rakstīt uz sport@alphabaltic.lv

- Iepriekšējā reģistrācija sacensībām noslēdzas 15.08.2018. plkst. 23:59

- Jautājumiem par reģistrēšanos jāraksta uz sport@alphabaltic.lv
- Reģistrācija sacensību dienā notiek starta/finiša zonā reģistrācijas teltī, sākot no plkst. 8:30. Dalībnieku reģistrēšanās katrai distancei beidzas 1 h pirms starta.

Pasākuma ģenerālsponsors Olainfarm. Sponsori - Latvijas aptieka un Tonus Elast. Organizē Alpha Baltic Sport sadarbībā ar Olaines novada domi.