Latvijas Velo svētki Olainē jau ceturto gadu pulcēs velo sportistus un entuziastus

Latvijas Velo svētkus, kas šogad norisināsies 19. augustā, jau iecienījuši ne tikai Latvijas velo meistari, bet arī kaimiņvalstu entuziasti un profesionāļi. Ikviens, kurš riteņbraukšanu iemīļojis vairāk nekā pastaigas, tiek aicināts pārbaudīt spēkus vienā no četrām dažāda garuma un seguma distancēm – Šosejas distancē (45 km), MTB distancē (33 km), Ģimeņu distancē (7 km) un Bērnu distancē (0.3 - 1 km).

 

Plaši iecienītā Šosejas distance (45 km) dalībniekiem ļaus pierādīt savus spēkus, startējot kā individuāli, tā arī komandas sastāvā. Savukārt MTB distance (33 km) brauciena dalībniekus vedīs ārpus pilsētas robežām – mežu un lauku ceļi būs pārbaudījums pat pieredzes bagātākajiem ātruma cienītājiem. Novērtējot dalībnieku entuziasmu, viens no svētku sponsoriem – tehnoloģiju novators LG Electronics (LG) – apbalvos Šosejas un MTB distancēs kuplākās komandas, kā arī Šosejas distancē simtās vietas ieguvēju ar mūsdienīgām Six Motion veļas mašīnām.

 

Aktīvākās Latvijas ģimenes tiek aicinātas vienoties ģimeniskā un nesteidzīgā braucienā pa skaisto Olaini, dodoties Ģimeņu distancē. Atbalstot ģimenes spēku, LG ir parūpējies arī par pārsteiguma balvām – LG 55 collu Super UHD televizora izskatā, kas nonāks Latvijas Velo svētku kuplākās ģimenes rokās, kas būs reģistrējusies un finišēs sacensībās. 

 

Īpašu sajūtu svētkos ienes Bērnu distances dalībnieki, kas rada lepnumu un gandarījumu par to, ka Latvijā aug jauna un spējīga riteņbraucēju paaudze. Šogad Bērnu distance būs izveidota starta/finiša zonā, kur veiklībā sacentīsies paši mazākie Velo svētku dalībnieki.

 

Velo svētku organizatori ir parūpējušies arī par riteņbraucēju atbalstītājiem un tiem, kam patīk vērot sacensības no malas. Pasākuma dienā tiks piedāvāta plaša izklaides programma, kas spēs izklaidēt gan lielus, gan mazus Velo svētku apmeklētājus.

 

Par balvām sacensību dalībniekiem organizatori pateicas sponsoriem – Latvijas farmācijas uzņēmumam Olainfarm, tehnoloģiju novatoram LG Electronics, Latvijas zaļās farmācijas kompānijai Silvanols, dzirkstošā vīna zīmolam Torley, rotaļlietu un bērnu preču vairumtirgotājam Anvol un sporta uztura ražotājam Isostar.

 

Sacensību dalībnieki aicināti reģistrēties līdz 16. augustam. Pasākuma organizatori aicina dalībniekus iepazīties ar Latvijas Velo svētku programmu: https://www.maratoni.lv/lv/sacensibas/velomaratons/par-sacensibam/nolikums/.